Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Receptie canale.

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
AnonimouS124

AnonimouS124

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.07.2015
Buna ziua!Incep prin a-mi cere scuze daca am deschis topic-ul unde nu trebuie.Acum sa trecem la problema. Am un TV Myria MY26735 si problema este ca nu-mi instaleaza toate programele(cablu RCS&RDS).Mai multe nu stiu ce sa va spun,astept un raspuns.Multumesc!

Edited by AnonimouS124, 29 July 2015 - 17:54.


#2
Tiger36

Tiger36

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 26.07.2015
Posted Image

#3
r_ovidiu2000

r_ovidiu2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 770
  • Înscris: 17.03.2008
E bine ca ne-ai spus chiar si atat! :)

#4
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,030
  • Înscris: 07.11.2006

View PostAnonimouS124, on 29 iulie 2015 - 17:54, said:

Buna ziua!Incep prin a-mi cere scuze daca am deschis topic-ul unde nu trebuie.Acum sa trecem la problema. Am un TV Myria MY26735 si problema este ca nu-mi instaleaza toate programele(cablu RCS&RDS).Mai multe nu stiu ce sa va spun,astept un raspuns.Multumesc!

Poate ar trebui totusi sa ne zici cum faci cand instalezi programele,in amanuntime,ca sa vedem eventualele greseli.
Nu-i nevoie de cuvinte academice,ajung cuvintele tale.
Dar sa fie inteligibila expunerea,ca altfel n-am facut nimic.

#5
r_ovidiu2000

r_ovidiu2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 770
  • Înscris: 17.03.2008
Cred ca (presupun doar) ca face o scanare folosind tunerul analog. Nu stiu ce "stie" respectivul televizor (Myria) dar daca nu are si tuner DVB-C atunci trebuie sa se multumeasca cu canalele transmise analog de RDS! Si sunt vreo 50 doar...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate