Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Dansator

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
chaseyoung

chaseyoung

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 07.10.2014
Salutare ! Inca de mic copil mi-a placut sa dansez si acum ca m-am  marit as vrea sa ma fac dansator in club (animator, streaper ) Ce cursuri de dans sa iau, unde as putea sa le fac si ce fel de dansuri. Alte pareri, sugestii daca mai aveti, mi le puteti lasa aici. Va multumesc !

#2
Eduardo-S

Eduardo-S

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 26.05.2015
Ce inaltime ai, cum stai cu musculatura? La cluburile astea de fitze din Mamaia, toti animatorii erau umflati, aratau a culturisti profesionisti.

#3
Repulse #

Repulse #

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 14.04.2006
Ansamblul calusul Scornicesti.
Succes.

#4
Werewolfc

Werewolfc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 13.03.2007
Bafta!
[ http://33.media.tumblr.com/22db529a66f8391576777094f4fc322b/tumblr_n4fjeyaFBV1qcga5ro1_500.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Werewolfc, 02 June 2015 - 18:27.


#5
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007
Poate spui și de unde ești, ca să ți se poată da răspunsuri care să-ți fie de folos.

#6
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Precis te vei ofusca pe postul meu .....insa tot il compun Posted Image .
Tinere , banii din dans si prostitutie ( ca orice ai zice , este prostitutie sa dai din cur , jumatate dezbracat , in fata fetei lui tata care are firma sau este politician ) sunt bni castigati cu mari sacrificii. Stiu ....te gandesti la partea plina a paharului ...tineret , dai la buci la pustoaice drogate , care arunca cu euro in tine . La ce nu te gandesti tu ( si nu te vei gandi nici dupa ce imi citesti inteleapta postare ) este faptul ca tu esti cel care pierde cel mai mult. Vei fi etichetat drept o curva masculina ...nu un smecher cum crezi tu ca ai sa ajungi. O prostituata platita , sa se produca pe o scena ...dar pierzi pentru ca investesti cele mai importante resurse ale tale. Timpul si tineretea. Timpul pierdut nu se va mai intoarce , emblema de prostituat de lux nu se va sterge niciodata , iar varsta va inainta si tu nu vei mai avea ocazia sa sa iti faci o pregatire temeinica . Pana in 30 de ani ai sa fii fumat , luat de toate japitele cu bani la remorca si lasat in ploaie cand dau de un coleg de-al tau care o are cu 2 cm mai lunga ( japitele astea de club , fete de tati cu bani ,  au gatul gradat ...habar nu ai cum te masoara si te trec in catastif ) .
Deci , in opinia mea , daca vrei dans , du-te si fa dans ...nu prostitutie . Si vezi-ti de viata , bucura-te de ea decent ...si poate gasesti vreuna care s te ia la remorca pentru ca esti OK , nu pentru ca poate sa iti vare un deget in dos de cate ori iti trece printre buci 50 de euro .

Edited by JurasikMan, 02 June 2015 - 18:57.


#7
chaseyoung

chaseyoung

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 07.10.2014

View PostJurasikMan, on 02 iunie 2015 - 18:57, said:

Precis te vei ofusca pe postul meu .....insa tot il compun Posted Image .
Tinere , banii din dans si prostitutie ( ca orice ai zice , este prostitutie sa dai din cur , jumatate dezbracat , in fata fetei lui tata care are firma sau este politician ) sunt bni castigati cu mari sacrificii. Stiu ....te gandesti la partea plina a paharului ...tineret , dai la buci la pustoaice drogate , care arunca cu euro in tine . La ce nu te gandesti tu ( si nu te vei gandi nici dupa ce imi citesti inteleapta postare ) este faptul ca tu esti cel care pierde cel mai mult. Vei fi etichetat drept o curva masculina ...nu un smecher cum crezi tu ca ai sa ajungi. O prostituata platita , sa se produca pe o scena ...dar pierzi pentru ca investesti cele mai importante resurse ale tale. Timpul si tineretea. Timpul pierdut nu se va mai intoarce , emblema de prostituat de lux nu se va sterge niciodata , iar varsta va inainta si tu nu vei mai avea ocazia sa sa iti faci o pregatire temeinica . Pana in 30 de ani ai sa fii fumat , luat de toate japitele cu bani la remorca si lasat in ploaie cand dau de un coleg de-al tau care o are cu 2 cm mai lunga ( japitele astea de club , fete de tati cu bani ,  au gatul gradat ...habar nu ai cum te masoara si te trec in catastif ) .
Deci , in opinia mea , daca vrei dans , du-te si fa dans ...nu prostitutie . Si vezi-ti de viata , bucura-te de ea decent ...si poate gasesti vreuna care s te ia la remorca pentru ca esti OK , nu pentru ca poate sa iti vare un deget in dos de cate ori iti trece printre buci 50 de euro .
Ai zis bine ce ai zis ! Posted Image

Pai am 1, 82 m inaltime, fac culturism, corp atletic si locuiesc la capitala :D

Edited by chaseyoung, 02 June 2015 - 19:35.


#8
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007
Poate te apuci de tango?

#9
D3an

D3an

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,531
  • Înscris: 30.09.2006

View Postchaseyoung, on 02 iunie 2015 - 17:50, said:

Salutare ! Inca de mic copil mi-a placut sa dansez si acum ca m-am  marit as vrea sa ma fac dansator in club (animator, streaper ) Ce cursuri de dans sa iau, unde as putea sa le fac si ce fel de dansuri. Alte pareri, sugestii daca mai aveti, mi le puteti lasa aici. Va multumesc !

la cum vorbesti limba romana nici nu cred ca te pricepi sa faci ceva decat cum zicea cineva mai sus "curva masculina" fara suparare. pune mana pe carte pana nu`i tarziu.
asa de curios, cati ani ai ?

Edited by D3an, 02 June 2015 - 20:15.


#10
chaseyoung

chaseyoung

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 07.10.2014

View PostD3an, on 02 iunie 2015 - 20:14, said:

la cum vorbesti limba romana nici nu cred ca te pricepi sa faci ceva decat cum zicea cineva mai sus "curva masculina" fara suparare. pune mana pe carte pana nu`i tarziu.
asa de curios, cati ani ai ?
1. Cum vorbesc limba romana ? Ca eu observ ca am scris corect gramatical
2. 20 de ani

#11
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007
Omul n-a cerut păreri despre cât de bine sau rău este ce vrea el să facă. A cerut informații despre cursuri. Dacă nu i le puteți oferi, nu e musai să-i faceți morală. Ce face cu viața și cu viitorul lui este strict problema inițiatorului.

On topic, pentru inițiator: dacă faci cursuri de tango sau alte dansuri latino-americane, ai șansa să capeți mobilitate și grație, pe care le poți ulterior folosi cum vrei tu. Chiar și ca să seduci fete la petreceri.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate