Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 

Cain Velasquez => ZEUL DIN UFC

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
cacico

cacico

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 16.04.2015
Cain Velasquez

http://www.ufc.com/f.../Cain-Velasquez

Acest om este din punctul meu de vedere,cel mai bun luptator din UFC.

Lupta dupa manual,gandeste cand lupta,nu face nici o greseala.

Urmatorul sau meci,dupa ce l-a distrus de trei ori pe fostul campion mondial Junior Dos Santos
este impotriva lui Fabricio Werdum.

Nu am vazut un luptator mai inteligent,realist,strateg,tehnic decat Cain Velasquez.

Voi ce parere aveti?

Multumesc frumos
Cu respect

Edited by cacico, 25 May 2015 - 15:20.


#2
SorinGT

SorinGT

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,285
  • Înscris: 23.07.2014
Cred ca si infrangerea (foarte probabil accidentala) incasata de la Dos Santos a ajutat in evolutia lui, a fost un wake-up call. Cateodata nu ajunge sa fii foarte foarte bun, fara rabdare, realismul de care spui si putina strategie....shits can happen Posted Image  . Cred ca a intrat prea brusc in relax dupa ce a luat titlul de la Lesnar.

Ramane de vazut cum se mentine mai departe. Pina acum pentru mine, (sa zicem) centrul de interes acolo e Jose Aldo. A. Silva mi-a placut pina la un punct, adica dupa parerea mea prea a insistat sa ramana intr-o zona safe, in divizia middleweight. Consider ca era un semi-greu natural si acolo ar fi trebuit sa arate ce poate, o divizie care in general avea si o concurenta substantial mai puternica decat cea mijlocie. Categoria mijlocie a si cam dus lipsa de strikeri de valoare, lucru care l-a facut sa arate si mai dominant, mai spectaculos. Cred ca ar fi facut treaba buna si la semi-grei, dar nu stiu daca ar fi putut domina atatia ani neintrerupt.

Edited by SorinGT, 28 May 2015 - 08:59.


#3
blaster09

blaster09

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 22.02.2015
Între timp Velasquez a pierdut neasteptat cu Werdum.
Ce părere aveti despre Conor McGregor? Eu astept o partida intre el si Jose Aldo,amândoi fiind 2 luptători tehnici si foarte rapizi cu un plus pt Aldo.

Da si eu as fi vrut sa-l vad pe Silva la light-heavyweight,dar e greu sa domini divizia aia când Jones e acolo.

Edited by blaster09, 18 July 2015 - 18:37.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate