Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Honda HR-V 2002

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
HaRVey16

HaRVey16

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.04.2015
Am cautat tot felul de forumuri pentru Honda HR-V. Credeti sau nu, chiar si pe Hondafan prezenta si densitatea de material e destul de slabuta. Poate am noroc si eu si ceilalti posesori de HR-V si putem conversa aici.
Am o Honda HR-V neagra, din 2002, motor 1.6 16V dar SOHC, cca 105 CP.
Masina are 145.000 km, am toate TUV-urile din Germania. Masina a cam stat pe loc in ultimii ani, deci e cam probabil sa-mi pice ceva bucse si simeringuri.
Deocamdata I-am schimbat doar kitul de distributie, care a fost nesperat de ieftin, sub 400 lei, 3 curele de accesorii, 1 curea de distributie si o pompa de apa.
In curand o sa uploadez si poze, in functie de interesul acordat de potentialii fani ai acestei masini.

#2
RealThing

RealThing

    Got rogue

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,546
  • Înscris: 06.02.2006
Cere sa fie mutat la Jurnal de bord (apesi butonul report de la postul tau, si rogi un moderator sa mute topicul pe sectiunea Jurnal de Bord), si pune niste poze cu jucaria.

Multi km fara probleme!

#3
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Faina masina! Ajutati omu' sa-si mute discutia unde trebuie. Multumim!

#4
SIR

SIR

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,310
  • Înscris: 06.08.2005
N-a prea prins masina asta, de  aia de vreo 10 ani nici nu se mai face. Acum cu trend-ul asta de mini-SUVuri o sa reapara anul asta intr-o forma mai sexy Posted Image Pacat ca nu ai gasit una cu motorul VTEC, scapai de schimbat distributia.

Attached File  Honda_HR-V_Prototype_-_Mondial_de_l'Automobile_de_Paris_2014_-_005.jpg   260.71K   32 downloads

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate