Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Log-ul nu apeluri nu apare LENOVO A536

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
dezmembraripieseolt

dezmembraripieseolt

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.03.2015
Va salut si nu stiu in ce masura am postat unde trebuie,desi am cautat foarte mult.Detin un lenovo A536 si de curand a cerut un update la soft.De cand am facut update-ul nu imi mai apare call log deloc,lista de apeluri sa nu fiu un "snob" doar sunt roman.Orice revenire la fabrica,si orice test cautat pe net nu mi-a fost de ajutor.Poate stie cineva unde este buba.Ce s-a intamplat?Stima si rog seriozitate.Telefonul este cel de firma si am neaparata nevoie sa stiu cine ma suna,si sa pot reapela cand vad numarul.Mentionez ca in lista de apeluri recente nu apare decat ultimul numar apelat.

Attached Files



#2
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,806
  • Înscris: 07.08.2008
Ai apasat pe ceasul ala din partea stanga jos?

#3
dezmembraripieseolt

dezmembraripieseolt

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.03.2015

View Posttigerheart, on 05 martie 2015 - 17:25, said:

Ai apasat pe ceasul ala din partea stanga jos?

Da si imi apare lista dar nu completa.Ideea este ca la acel print screen imi aparea tot ce avea nevoie.Acum nu mai apare decat ultimul apel.In rest spune ca trebuie sa sun ca sa "populez" lista dar degeaba.Pe mine acolo ma intereseaza sa imi apara,aveam si optiunea de preferential cu 3 persoane.Apareau fixe acolo.

#4
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,806
  • Înscris: 07.08.2008
Da, acolo iti apar contactele cel mai des apelate... Dupa ce vei suna sau vei primi apeluri de la contactele tale, acolo o sa apara respectivele contacte.

#5
dezmembraripieseolt

dezmembraripieseolt

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.03.2015

View Posttigerheart, on 05 martie 2015 - 18:11, said:

Da, acolo iti apar contactele cel mai des apelate... Dupa ce vei suna sau vei primi apeluri de la contactele tale, acolo o sa apara respectivele contacte.

Da stiu asta dar problema este ca ele nu mai apar.am mai avut aceeasi problema acum cateva luni.Am reintrodus contul de gmail si totul a mers.Dar acum de la acest update nu mai merge.Astazi am cca 120 de apeluri pe acest telefon de firma si tot nu apare pe prima lista.Need help.

#6
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,806
  • Înscris: 07.08.2008
Daca zici ca ai facut un update la Android atunci ar cam fi recomandat si o resetare generala... Poate a ramas ceva din versiunea anterioara si de asta dialer-ul nu iti functioneaza corect. Sau poti intra la Aplicatii, apoi la dialer(Telefon/Apelare sau cum se numeste la tine - eu nu am modelul asta ca sa iti zic exact) si stergi datele, poate ajuta si asta. Dar cel mai probabil resetarea ar trebui sa rezolve. Inainte iti recomand sa faci si un backup.

#7
dezmembraripieseolt

dezmembraripieseolt

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 05.03.2015

View Posttigerheart, on 05 martie 2015 - 18:24, said:

Daca zici ca ai facut un update la Android atunci ar cam fi recomandat si o resetare generala... Poate a ramas ceva din versiunea anterioara si de asta dialer-ul nu iti functioneaza corect. Sau poti intra la Aplicatii, apoi la dialer(Telefon/Apelare sau cum se numeste la tine - eu nu am modelul asta ca sa iti zic exact) si stergi datele, poate ajuta si asta. Dar cel mai probabil resetarea ar trebui sa rezolve. Inainte iti recomand sa faci si un backup.
Am facut si resetare generala si tot degeaba.Nu stiu ce sa ii mai fac deja ma chinuie ideea de apeluri.Pe bune chiar nu este rezolvabila deloc?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate