Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

aspire v3

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Lexu22

Lexu22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 04.02.2012
tocmai mi-am cumparat un acer aspire v3,maine ajunge si vreau sa stiu daca o sa pot juca starcraft 2 rezonabil(nu ma intereseaza detaliile la maxim)la medium dar fara probleme...??
are quad core i7-4702mq de 2.2 ghz cu turbo pana la 3.2 ghz,placa video nvidia geforce gtx 850m,4 gb ram

#2
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
daca nici ala nu poate atunci nu mai poate nici un laptop:) merge. cat ai dat pe el?

#3
Lexu22

Lexu22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 04.02.2012

View Postxkos, on 02 februarie 2015 - 00:54, said:

daca nici ala nu poate atunci nu mai poate nici un laptop:) merge. cat ai dat pe el?
650 euro...locuiesc in franta deci automat ar putea fi putin mai scump ca in romania

#4
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
cu procesorul ala clar nu, e un procesor de varf, modelele noi de i7 cu u in coada sunt rateuri pe langa ala, scot la jumate performanta. Grija cu temperatura la el, ia cooler pad si va fi ok, ia unul bun, nu te zgarci

Edited by xkos, 02 February 2015 - 01:03.


#5
Lexu22

Lexu22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 04.02.2012

View Postxkos, on 02 februarie 2015 - 01:02, said:

cu procesorul ala clar nu, e un procesor de varf, modelele noi de i7 cu u in coada sunt rateuri pe langa ala, scot la jumate performanta. Grija cu temperatura la el, ia cooler pad si va fi ok, ia unul bun, nu te zgarci
ok,super atunci,mersi...unul din aluminiu ma gandeam,am auzit ca ar fi cele mai bune coolere

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate