Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Unde gasesc o florarie online?

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
hustyus

hustyus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 06.01.2011
Cum poti trimite flori unei persoane care se afla intr-un alt judet? Exista curierate ca sa livreze si flori sau trebuie sa apelezi la florariile online? Daca e a 2-a varianta acestea livrea si in sate sau doar in orasele mai importante? Daca a incercat cineva aceste servici si ar putea sa-mi recomande un site anume? Multumesc anticipat!

#2
rinser

rinser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 03.11.2010
Nu ai cum, inca nu s-a inventat google sau bing sau altele.

#3
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
Gasesti pe Google. Cauta,suna si cere detalii.
Pentru pretul corect le livreaza si in Coreea de Nord.

P.S. - Nu era cazul sa deschizi topic doar pentru atat...Posted Image

#4
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Si-ntr-o alta ordine de idei, zi-ne-n ce oras ori sat doresti sa ajunga buchetul de flori  :)  ?

#5
mberila

mberila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,664
  • Înscris: 20.11.2005
încearcă la floridelux.ro și magnolia.ro

#6
Nazmi

Nazmi

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 08.08.2014

View Postmberila, on 28 ianuarie 2015 - 20:24, said:

încearcă la floridelux.ro și magnolia.ro
Si Floria.ro dar recomand Floridelux

#7
hustyus

hustyus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 06.01.2011
Ce comici sunt unii cu google:)). Ideea e ca am incercat vreo 3 siteuri si livreaza doar in orase mari dar eu am nevoie de cineva care a si experimentat aceste siteuri si imi zice ca pot comanda cu incredere.

#8
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
toata lumea merge cu sacul la pomul laudat. asta e si principiul pe care vrei sa-l urmezi. iar daca ai vreo problema, sa vezi atunci dezamagire si comentarii pe aici.

sfatul meu, pune mana pe tastatura si cauta site-uri de profil. pune mana pe telefon si suna la ei daca ai neclaritati, stabilesti si te lamuresti cu tot ce-ti trebuie, pe urma actionezi sau nu mai departe.

nu ne plac la toti acelasi lucruri, asa ca ce mie imi place, poate tie iti displace, atunci ce faci? arunci vina pe aia de ti-au zis sa mergi la x sau la y?

#9
billyboy

billyboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,425
  • Înscris: 08.04.2005
Eu am comandat de cateva ori de la Floria, si au fost seriosi si punctuali. Florile au trebuit sa ajunga de fiecare data in Bucuresti, dar vad ca livreaza gratuit in multe localitati.

#10
rinser

rinser

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,606
  • Înscris: 03.11.2010

View Posthustyus, on 29 ianuarie 2015 - 01:01, said:

Ce comici sunt unii cu google:)). Ideea e ca am incercat vreo 3 siteuri si livreaza doar in orase mari dar eu am nevoie de cineva care a si experimentat aceste siteuri si imi zice ca pot comanda cu incredere.

Pai si cu ce te ajuta pe tine daca eu iti zic o firma care livreaza intr-un sat de langa Zimnicea si tie iti trebuie in Maramures?? Ai spus in ce localitate? Ia motorul de cautare si cauta unde-ti trebuie tie. Un topic idiot care trebuie sters cu totul ca nu ajuta pe nimeni la cum e pusa problema...  Posted Image

#11
danbooks23

danbooks23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 07.06.2012
si eu am comandat de la https://floria.ro/ de mai multe ori si am fost multumit. Plus ca ai livrare gratuita ;)

#12
hustyus

hustyus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 313
  • Înscris: 06.01.2011
Multumesc celor care m-au ajutat dar si celor care au preferat sa-mi explice teoria chibritului. Eu am zis sa intreb aici pentru ca poate au fost persoane care au folosit servicile anumitor florari si le recomanda si am primit cateva raspunsuri pertinente.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate