Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

[Cit] cistiga

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
fezo

fezo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,762
  • Înscris: 16.07.2007
Azi nevasta se uita la Teo si am fost nevoit, timp de citeva minute sa urmaresc emisiunea, in care doua tute, sper ca am retinut bine numele, Iulia Albu si Sinziana Buruiana, una imbracata ca o sperietoare de ciori, cealalta cu buze care imita o ratusca, se dadeau in spectacol. Atunci mi-am pus intrebarea oare care este comisionul unor astfel de"vedete"? Stie cineva, asa cu aproximatie?

#2
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,173
  • Înscris: 28.06.2005
Și cu ce te-ajută informația?
Le vrei pe canapeaua ta?

#3
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012

View Postsfantu.dracu, on 28 ianuarie 2015 - 18:44, said:

Și cu ce te-ajută informația?
Le vrei pe canapeaua ta?

Pentru ca e Forumul Softpedia, si ar fi interesant de stiut daca si penibilul e scump.

Edited by marius87ism, 28 January 2015 - 18:52.


#4
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,762
  • Înscris: 09.05.2005
De la emisiune castiga putin dar fac bani din alte chestii (MC, prezentari de moda, publicitate etc.)

#5
superm

superm

    The difference is...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,770
  • Înscris: 30.07.2008
Ia de aici un exemplu de "dezvaluire " onorarii  http://www.reporterv...din-culise.html


Posted Image place asta "Cuplul Viorel & Oana Lis, la fel, vreo 10-15 milioane, în funcție de cât de penibil e subiectul pe care se pretează să-l joace… Sânziana Buruianâ și Simona Sensual – cam 5-6 milioane."

#6
marius87ism

marius87ism

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,801
  • Înscris: 18.11.2012

View Postsuperm, on 28 ianuarie 2015 - 19:05, said:

Ia de aici un exemplu de "dezvaluire " onorarii  http://www.reporterv...din-culise.html


Posted Image place asta "Cuplul Viorel & Oana Lis, la fel, vreo 10-15 milioane, în funcție de cât de penibil e subiectul pe care se pretează să-l joace… Sânziana Buruianâ și Simona Sensual – cam 5-6 milioane."

Saraca Sensuala, doar 5-6 milioane lei.

#7
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
Da, dar cine mai are asa salariu pentru doua ore de jucat teatru? Tre' sa fii director.

#8
fezo

fezo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,762
  • Înscris: 16.07.2007

View Postsfantu.dracu, on 28 ianuarie 2015 - 18:44, said:

Și cu ce te-ajută informația?
Le vrei pe canapeaua ta?

Eram doar curios sa vad, fiindca eu trudesc din greu aici, in pribegie, pentru banii pe care aceste pitipoance ii cistiga in citeva ore.
Cit despre canapea, mai degraba ma calugaresc decit sa ma combin cu astfel de fiinte.

View Postsuperm, on 28 ianuarie 2015 - 19:05, said:

Ia de aici un exemplu de "dezvaluire " onorarii  http://www.reporterv...din-culise.html

Merci pentru link. A fost interesant de citit ce business e in spatele acestor emisiuni. 2-3 nume din articol mi s-au parut cunoscute, restul habar n-am cine sunt.

#9
Demon000

Demon000

    Lone wanderer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,372
  • Înscris: 09.01.2015
On:

Nu castiga considerabil, insa Buruiana oricum e tinuta in puf si nu are ce face cu banii.
Iar Iulia Albu scoate bani frumusei din moda, nu?

Off:

[Cat] castiga

#10
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012

View PostLensFlare, on 28 ianuarie 2015 - 18:55, said:

De la emisiune castiga putin dar fac bani din alte chestii (MC, prezentari de moda, publicitate etc.)
Unele mai presteaza si altele pe langa cele mentionate si asa se fac banutii.

Edited by eStev, 28 January 2015 - 19:49.


#11
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,666
  • Înscris: 05.02.2012

View Postfezo, on 28 ianuarie 2015 - 18:40, said:

Atunci mi-am pus intrebarea oare care este comisionul unor astfel de"vedete"? Stie cineva, asa cu aproximatie?

Cu cat ai un IQ mai mic, cu atat primesti mai mult :)

#12
yonut_a

yonut_a

    Trala la la la

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,947
  • Înscris: 03.08.2008
"Profesorul de sport de la Jean Monet, care a fost acuzat de viol în scandalul cu eleva lui a făcut cam 25.000 euro în total în lunile alea cât s-a tot perindat pe la televiziuni."

Sa mi bag mopul

#13
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Am cunoscut pe cineva care n-avea nicio tangență cu "show-biz"-ul, era o persoană care oarecum întâmplător se nimerise în preajma unui scandal în care era implicată o "vedetă".
A fost invitat câteva zile la rând pe post de martor, la o emisiune de maximă audiență, primea 200 lei de prestație.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate