Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 

Erroare NFS World.

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
jzk

jzk

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.01.2015
Salut , sper ca am postat unde trebuie . Am si eu o mare problema la nfs world , l-am instalat si imi apare o erroare (http://i57.tinypic.com/14j6otu.jpg).Am continuat instalarea dar cand intru in joc nu imi intra,imi apare img neagra si ramane asa.

My Sistem:
Windows xp
Procesor : Intel Pentium 4 3.00ghz
Ram : 1 Gb
Placa Video : Ati Radeon X300/X550/x1050 Series de 512mb.
Multumesc.

#2
bambucea76

bambucea76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 14.02.2009
Parca era nevoie de 1Gb la placa, nu mai retin.

#3
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
la detail ce scrie?
in imaginea aia e o trimitere catre battlefieldsheroes.com, sigur ai instalat bine? ceva pare instalat prost.

#4
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Eu nu am o rezolvare la problema ta, dar pot sa iti dau un sfat: nu te chinui sa il faci sa il mearga, ai pc-ul prea slab pentru a rula in conditii decente macar la cele mai mici detalii.
Prima data cand am jucat NSF World aveam Pentium 4 ca al tau, 1.5gb ram si placa video Nvidia 9400GT care e cu mult peste a ta, si abia scoteam 25 fps la cea mai mica rezolutii cu toate detaliile pe low, iar in cursa mergea sub orice critica.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate