Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

MARE PROBLEMA!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#1
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006
http://72.14.209.104...R...cd=1<br /%3

Quote

Dragele mele,am o mare problema.La propriu si la figurat.Acum 2 saptamani am facut cu iubitul meu pentru prima oara sex anal.Atat lui cat si mie mi-a placut enorm.Am observat ca orgasmul e mult mai intens daca preludiu e o partida buna de sex anal.De atunci,nu exista zi sa nu facem macar 1 data si sex in fund,doar ca de 3-4 zile mi s-a cam..dilatat anusul(recunosc ca nu sta prost la cap. "dotare")Marea problema am avut-o luni la servici cand nu am mai putut tine si..am scapat inainte de a ma aseza pe wc.M-am simtit penibil!Plus ca atunci cand fac dus si dau mana pe la fund,simt ca gaura este mai..larga,degetul intra fara problema.  Imi este frica,i-am zis si lui dar el tot spune ca se va strange,dar..cand?Azi dimineata m-a apucase in troleu,noroc ca am avut muschii fesieri mai puternici,altfel nici nu vreau sa imi imaginez!!!!Si pentru ca nu era de ajuns,ieri am scapat un partz cand vorbeam cu administratorul blocului despre gigacalorie.Efectiv nu l-am putut tine!!!      
Va rog da-ti un sfat competenet pentru problema mea si fara ironii ieftine!!!!!!
:worthy:  :w00t:  :roflmaofast:

Edited by rostov, 23 October 2006 - 00:13.


#2
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006
http://www.e-joy.ro/...f6f0fd036e44485



io la ora asta trebuia sa dorm, nu sa mor de ras, nemernic mic ce esti. altceva n-ai gasit??

#3
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

Quote

Solutia e simpla: dop. Cauta unul mai mare, de pe la vreo sticla de sampanie.. dar vezi sa nu-ti placa si sa te inveti...
:w00t:  :lol:

#4
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006
"nu o mai invatati dragilor cu dopuri de sampanie....ca stiti cum sar alea la presiune.....si nu de alta dar sarmele nu le poate lega decat de urechi"



:D

"p.s. fata mamii...data viitoare joaca-te altfel...dar ai grija ca si nasul curge.....cand ti-e lumea mai draga:P
si cu gigacaloria.....da-o naibii ca vad ca le ai cu incalzitul...."

Edited by doriniciu_ff, 23 October 2006 - 00:29.


#5
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View Postdoriniciu_ff, on Oct 23 2006, 01:28, said:

"nu o mai invatati dragilor cu dopuri de sampanie....ca stiti cum sar alea la presiune.....si nu de alta dar sarmele nu le poate lega decat de urechi"
:D

"p.s. fata mamii...data viitoare joaca-te altfel...dar ai grija ca si nasul curge.....cand ti-e lumea mai draga:P
si cu gigacaloria.....da-o naibii ca vad ca le ai cu incalzitul...."
:lol:  :lol: Ce tare e

#6
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006

View PostDida, on Oct 23 2006, 00:30, said:

:lol:  :lol: Ce tare e
tare n-are cum sa fie. tu nu citesti ca acolo bate vantu'?! :D


reclamatie catre rostov: :naughty:
maine la munca, (in locul meu binenteles) ai de facut 3 contracte de vanzare-cumparare, 6 declaratii de renuntare la succesiune, o dezbatere de mostenire si cateva legalizari, basca cateva traduceri. din cauza ta nu voi mai ajunge maine la munca. si partea comica e, ca daca ajung, si careva prin birou va avea proasta inspiratie sa-si aeriseasca "teava", cine draqu o sa mai lucreze in locul meu, eu murind de ras. :D  :D  :D

Edited by doriniciu_ff, 23 October 2006 - 00:39.


#7
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
nu.

#8
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006
ba da!!! :D  :D  :D

#9
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006
continuarea......


http://www.e-joy.ro/...3468c1093764298

Edited by doriniciu_ff, 23 October 2006 - 00:53.


#10
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Ce topic căcăcios!

#11
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005
:mellow: << As in "super fucking mellow"

#12
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

Quote

Dragele mele,am o mare problema.La propriu si la figurat.Acum 2 saptamani am facut cu iubitul meu pentru prima oara sex anal.Atat lui cat si mie mi-a placut enorm.Am observat ca orgasmul e mult mai intens daca preludiu e o partida buna de sex anal.De atunci,nu exista zi sa nu facem macar 1 data si sex in fund,doar ca de 3-4 zile mi s-a cam..dilatat anusul(recunosc ca nu sta prost la cap. "dotare")Marea problema am avut-o luni la servici cand nu am mai putut tine si..am scapat inainte de a ma aseza pe wc.M-am simtit penibil!Plus ca atunci cand fac dus si dau mana pe la fund,simt ca gaura este mai..larga,degetul intra fara problema. Imi este frica,i-am zis si lui dar el tot spune ca se va strange,dar..cand?Azi dimineata m-a apucase in troleu,noroc ca am avut muschii fesieri mai puternici,altfel nici nu vreau sa imi imaginez!!!!Si pentru ca nu era de ajuns,ieri am scapat un partz cand vorbeam cu administratorul blocului despre gigacalorie.Efectiv nu l-am putut tine!!!
Va rog da-ti un sfat competenet pentru problema mea si fara ironii ieftine!!!!!!

:lol:  :lol:  :lol:
La cat am ras mi-o sarit si somnu :D

Edited by ImDrunk, 23 October 2006 - 06:24.


#13
the_barzaune

the_barzaune

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,087
  • Înscris: 10.08.2005
tare faza am primit-o si pe mess dar nu mai gaseam pagina. m-am distrat iar

#14
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Eu asta am auzit-o acum 2 zile de la o prietena. Exact aceeasi poveste! Ea foarte intrigata de faptul ca a facut-o de cateva ori si anal, ii era frica sa nu pateasca si ea ca respectiva. Evident am calmat-o si i-am zis ca asa ceva e imposibil, si ca poa' sa frece in continuare ness-ul :lol: :coolspeak:

Oricum tare povestea.

#15
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006
toata noaptea am avut "cosmaruri". :naughty:

#16
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005

View Postdoriniciu_ff, on Oct 23 2006, 08:50, said:

toata noaptea am avut "cosmaruri". :naughty:
Foarte subtila  :roflmaofast: :roflmaofast:  :roflmaofast:



Edited: Apropo de anal, mi-am adus aminte. Cunosc un taximetrist care, intr-un weekend, a plecat cu niste amici pe la Cheile Bicazului, Lacul Rosu, Lacul Sf. Ana... intr-o plimbare. Si la intoarcere, fiind deja aproape noapte, au zis sa "agate" si ei ceva. Au luat oamenii o prostituata, unu' a tras o m#$e, altu' normal, iar taximetristu mai cu mot, a zis sa o arda in bas :lol: S-a dus omu, si-a facut treaba, a venit omul in masina si ce sa vezi. Era plin de rahat pe camasa. Curios de unde naiba e murdar, se gandi la aia, si isi dadu jos pantalonii, avea o scula plina de kkt :puke:

Edited by nasorum, 23 October 2006 - 08:22.


#17
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
Hai ma ca e scarbos ... :puke: . nu.

#18
doriniciu_ff

doriniciu_ff

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 29.08.2006
si atunci ce cauti aici asa de dimineata? vrei sa-ti strici saptamana?? ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate