Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Despre Scandalul Cu Prostituate Din Alba Iulia

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
De pe news , softnews  - Un scandal de proportii este pe cale sa se declanseze in Alba Iulia dupa ce o prostituata in virsta de 16 ani a depus plingere la politie impotriva unor tineri despre care afirma ca ar fi obligat-o sa intretina relatii sexuale cu mai multe persoane importante.

Fata sustine ca prin patul ei au trecut parlamentari, magistrati, politisti, angajati ai Garzii Financiare si ai unei regii locale din Alba Iulia. In judet s-a format deja o comisie condusa de procurorii de la Parchetul de pe linga Curtea de Apel, care a demarat o ancheta privind acest caz.

Natalia, originara din Tirgu Jiu, are putin peste 16 ani si este eleva la un liceu din Sebes. Ea a declarat ca iubeste viata de noapte, ca este mare amatoare de discoteci si ca de aici i s-au tras toate necazurile. Tinara a spus ca a hotarit sa dezvaluie toate orgiile sexuale la care a luat parte alaturi de mai-marii judetului Alba, dupa ce a fost rapita dintr-o discoteca si obligata sa se prostitueze cu unii dintre acestia.

“Au batut-o bestial pe malul Muresului, au lasat-o dezbracata, au lovit-o cu fir de trandafir salbatic. A fost batuta pentru ca nu a mai vrut sa se prostitueze. Primea bani numai daca pestele considera ca fata si-a facut bine treaba. Nu a mai suportat”, a declarat Viorel Bumbu, presedintele Uniunii Democrate a Rromilor din judetul Alba si patron al restaurantului unde lucreaza in prezent Natalia. Fata s-a angajat ca ospatarita in restaurantul lui Bumbu, dupa ce a hotarit sa nu se mai prostitueze. Decizia Nataliei a stirnit minia proxenetilor, care au dorit sa-i dea o lectie.

Fata i-a povestit patronului ca era obligata in continuare sa se prostitueze, iar acesta s-a oferit sa-i asigure protectie. Impreuna au mers la politie unde Natalia a depus o plingere in care a dezvaluit fara nici o retinere numele clientilor ei.

“Persoanele care au fost cu noi nu ne spuneau numele deoarece erau persoane mai importante si se fereau sa ne zica numele adevarat. Erau judecatori, procurori, politisti, tot felul de persoane importante. Una dintre prietenele mele s-a culcat cu deputatul PSD de Alba, Codrin Stefanescu”, a spus Natalia, care a mentionat si nume de persoane din politie si Garda Financiara cu care sustine ca a intretinut raporturi sexuale.

Citat de ProFM, deputatul PSD Codrin Stefanescu a declarat: “E logic ca nu am cum sa ma uit dupa o curva de pe strada. Sint deputat de Alba din Bucuresti, deci eu vin acolo, stau trei zile, si cit stau e o nebunie. Ba sint aia in greva, ba sint pe strada, numai asta fac. Daca tipa sau tipele erau de la partid, de la Tineret, atunci era de alta natura scandalul...”

“Eu am fost cu domnul Todea Vasile, de la Ape si Canale, cu domnul Constantin Marius, de la politie, si Pamfil, de la Garda Financiara”, a declarat Natalia postului de televiziune Prima TV.

Citat de PRO TV, deputatul PSD Codrin Stefanescu a declarat ca nu o cunoaste pe fata si nici pe prietenele ei. “Sint tinar, sint sanatos si nu m-as uita dupa o fata de pe strada, nu? Asta este clar. Nu cunosc aceste doua persoane”, a conchis deputatul Stefanescu.

______________________________________________
Bun , mentionez ca locuiesc in Alba Iulia .
Cand am vazut reportajul  pe TV NU-MI VENEA SA CRED !!!
Stiti ce nu-mi venea sa cred ? Ca adevarul isi scoate capul la iveala! FINALY ! Desi asa cum a venit stirea asta asa se va si duce .
Tot orasul stie despre asta , toti tac , nimeni nu zice nimic .
Am aflat toata povestea de la un prieten de la Alpha TV de aici , DAR inainte stiam cu detalii picante chiar de la o fata care de la statutul de tarfa , a ajuns un fel de pestioaica , si asta numai la 17 ANI !
Intamplarea hilara e ca o cunosteam demult pe fata asta,pe vremea cand era usa de biserica,nici macar nu fuma pe vremea aia,era o bomboana , chiar mi-a fost prietena vreo 2 saptamani , asta in trecut,cand smecherii si cei opariti sub brat  aparuti peste noapte , capsunarii din spania inca nu erau foarte prezenti. Era ceva proxenetism,dar nu asa in stil mare cum e acum + alte chestii care palesc pe langa proxenetism (vb despre asta in urmatorul post aici nu-mi ajung caracterele :) )  .
[continuare mai jos]

#2
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
Bun , revin la fata de care vorbeam .
Intamplator mai aveam cunostinte comune , desi nu am prieteni prin prin acele cercuri . Tipa de care vb locuieste  intr-un sat vecin la si tipa la care eram are bunici vecini , aw - astea nu au relevanta , bun eram acolo la o cafea,suna interfonul :
- "Buna , sunt nasa [fatei cutare] nu stiti cumva pe unde e , nu s-a intors acasa de 2 zile" .
- Gazda - " Nu , nu stiu unde este ..."
bun , trec 5 minute suna iar interfonul : (o voce tremurata , obosita...)
- "Deschide te rog" [fata cutare] .
Bun ... mare mi-a fost mirarea sa o vad pe [fata cutare] . Auzisem eu ceva ca ar fi luat-o pe aratura dar ce mi-au auzit urechile nu-mi vine sa cred nici azi . Fiind oras mic , toata lumea cunoaste pe toata lumea , asa ca orice barfa are sambure  de adevar .
Bun , incepe povestea , tipa la care eram avea putina treaba prin casa , asa ca am inceput conversatia ....(prima data imi sar in ochi toalele scumpe a fetei .... hmmm imi zic eu ) .
- Eu , ce mai faci , bla bla ...( se anunta o conversatie plictisitoare )
-Ea - uite ce boacana am facut , am plecat cu baietii si am lipsit de acasa...ma omoara tata , de aia vreau sa nu ma mai intorc .
-- Eu : cu ce baieti ?
-- EA : Cu ...[lista de baieti,doar nume cunoscute din lumea interlopa de aici]
EU (mirat) - pai cum ai ajuns tu sa umbli cu aia ? Ce drac ai ajuns tu ?(deja eram acid in vorbe)
EA - incepe sa-mi spuna povestea ... Totul incepe la un revelion , unde era insotita de proaspata achizitie , personaj cu bani . (gagicile din Alba se dau in vant dupa Smecheri cu bani , asta e ) . Apoi incepe o discutie intre toti de acolo , despre afaceri , proxenetism , droguri , recuperare taxe protectie , despre BigBoss ce locuieste in spania si comanda tot , in fine , un fel de inventar la sfarsit de an .
In timpul conversatiei cineva ii opreste din vorba pe toti , adresandu-se fetei :
- "Auzi , tu ce ai auzit ? Stii prea multe , de-acum esti cu noi sau ai s*pt-o" .
Putin ametita de bani (caci baietii aia au bani ) , ok !
Asa a inceput  totul , primele dati a fost mai greu , dar fiind fata cu experienta intre timp a devenit un fel de protejata , asa ca , avea apartament in chirie , complet mobilat  , toate conditiile . Va pun sa ghiciti la ce servea apartamentul ? mai bine va zic eu .
Fata aducea fetite mai "usor de convins" , veneau greii si "le probau" .
Aw , mai sunt detalii picante in asta , sar peste asta acum .
La un moment dat am intrebat-o (uimit fiind) :
"Nu-ti pare rau ca ai ajuns asa , de ce ai facut-o ? Puteai sa scapi ieftin " .
Raspunsul , ar trebui sa le dea de gandit tuturor fetelor care sunt in limba dupa mertzane , muschi , si alea alea :
"La inceput o faceam ca aveam tot ce imi doream , (are o situatie materiala mai modesta , dat fiind ca locuieste la tara , educatie ioc...aw ) haine , celulare ... mergeam unde vroiam prin tara ... dar apoi s-au complicat lucrurile , am ajuns sa fac treba murdara (cine poate banui o fata cu chip de inger ??! ) . Prin treaba murdara ganditi-va aproape la TOT !.
O intrebare retorica din partea ei , cu raspuns instant (lacrimi in ochi) :
- "Stii ce am ajuns ? Mai rau ca o curva , si nu mai pot scapa " .
Eu - intotdeauna mai exista o sansa (yah right) , la politie de ce nu incerci ?
EA : CUM sa incerc ? cand sunt toti pe o mana ? Azi noapte [numele_unui_barbat] era beat la volan si l-a oprit politia , ne-a lasat in masina si intr-o jumate de ora era cu permisul inapoi , adus de Politie , si isi strangeau mana ca niste prieteni vechi ?!, crezi ca lor nu le trebuie curve ? sau ca au si ei partea lor ? " .
________________________ Discutia continua si se termina cu juramantul meu ca nu o sa uit ce am auzit , ca altfel  risc sa o "mierlesc" . ---
CONTINUARE IN PARTEA A 3-A (CER SCUZE MODERATORILOR PENTRU NUMARUL MARE DE POSTURI , DACA DERANJEZ PE CINEVA , VA INVIT SA LE STERGETI ) .

#3
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
Alta faza (de cazul asta stie toata Alba) .
Intr-o vreme imi faceam veacul printr-un anumit cartier de aici....aveam o gasca :) . La casa unuia dintre prieteni era in chirie un italian care era angajat la fabrica de lemne din Sebes , FRATTI , tip de treaba care avea inca un coleg , prieten bun , tot angajat la Fratti , cu o functie mai mare , foaarte bine platita , in fine era plin de bani baiatul , si el de treaba , ne-am imprietenit cu totii , stiam unii de altii . Intr-o zi aflu ca a patit-o cu niste tarfe ... nush ce boala a luat ... era suparat foc .
Apoi nu am mai auzit de el o vreme .... si aflu ca s-a cam tirat din Romania . Guess What ? Aceeasi smecheri l-au mirosit de bani ....taxa de protectie .
A apelat la pol. din Alba ... nimic . S-a dus direct la ambasada din Buc . si s-a organizat un flarant din cate stiu , cu bani marcati si camere de luat vederi (stiu pe cineva care are caseta ...trupe dias & stuff ) .
Of course ca venind de sus , de la bucale , militienii din alba nu au mai putut salva pielea a o parte din ei , asa ca ei stau linistiti la Jilava .
okay .
Acum ---- intalnirea cu prietenul de la televiziunea locala ---cameraman -- eram la o bere .
Din vorba in vorba aduc vorba de acei smecheri ... si imi povesteste si el .. cam ce mi-a povestit tipa , aici adaugati amenintari cu moartea si alea alea ...baiatul e de neatins acum , pt ca are casetele si in caz ca cineva il "curenteaza" se apasa un anumit buton rosu .
Mai sunt multe de povestit , sper sa nu vada cine nu trebuie post-urile astea ...
NU SUNT INFLORITURI , AM SCRIS ASTA PENTRU CA DACA NU APAREA NIMIC LA STIRI BUZELE-MI ERAU PECETLUITE , NU MA CREDEA NIMENI SAU NU ERAM LUAT IN SEAMA ..SAU MAI RAU ....
REZUMATI-VA LA A VA DA CU PAREREA , NU VREAU SA AM SCANDALURI SI ALEA ALEA....!
CAM ATAT , MAI REVIN , DACA VREA CINEVA .

#4
root

root

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 832
  • Înscris: 06.05.2002
De ce trebuie sa fie Romania asa?!
De ce trebuie sa-mi para rau ca e tara in care m-am nascut?  Probabil pentru ca am impresia ca nu o sa apuc ziua in care sa fiu mandru de asta... :(

#5
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
more to come....din pacate.....da poa' ar fi mai bine sa tac dracu si sa ma duc sa beau o bere si sa-mi imaginez ca e totul binee...

#6
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
chiar crezi ca nu te credea nimeni?
Si vorbeam zilele astea cu un prieten ca putine lucruri ne mai socheaza in ziua de azi.......

#7
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
Mda....cel putin cui i-am povestit nu m-a crezut si chiar se uita cumva la mine.... parca as fi avut o imaginatie bogata si trebuia sa scriu romane politiste ...

#8
WaaZZZuuP

WaaZZZuuP

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 63
  • Înscris: 19.08.2003
traiasca coruptia, smecheria, militienii corupti si senatorii miliardari. Sa-l slavim pe Iliescu, nastase si alte c(l)ase :)))..Cine i-a votat sa taiasca...
Si pe langa ei...sa traim si noi cei ce ne descurcam....ca fara coruptie eram bogati....asa....mai bine mirc;)..
Vivat America..ups..m-am scapat!!

#9
mihai_pmr

mihai_pmr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 01.01.2012
cunosc ambele cazuri plus mai multe, din pacate am fost recent implicat in niste rahaturi cu fratii Cibu, chestie care mi-a starnit apetitul de a cauta pe net...

#10
criztu

criztu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,298
  • Înscris: 03.09.2002

 Shobolanu, on 8th August 2003, 01:32, said:

De pe news , softnews  - <span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Un scandal de proportii este pe cale sa se declanseze in Alba Iulia dupa ce o prostituata in virsta de 16 ani a depus plingere la politie impotriva unor tineri despre care afirma ca ar fi obligat-o sa intretina relatii sexuale cu mai multe persoane importante.
cred ca subiectul ar fi mai vizibil pe aria Poiana lui Iocan

#11
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

 root, on 8th August 2003, 19:33, said:

De ce trebuie sa fie Romania asa?!
De ce trebuie sa-mi para rau ca e tara in care m-am nascut?  Probabil pentru ca am impresia ca nu o sa apuc ziua in care sa fiu mandru de asta... :(
Toata lumea asta se duce dracului daca te face sa te simti mai bine.
Vezi cum iti iau unele firme banii de pe actiuni/bonuri/aur/ce-ai investit in ele si zic senin ca nu mai stiu unde-s. Iar patronii-s tot liberi si aplaudati in tribunale. Vezi cazul IMF Global.
Vezi cum bancile mai nou te opresc sa-ti retragi banii din ele dincolo de o suma.
Iti pot da liste enrome cu notabili vestici murdari.
Pe unde am stat, stranepotul lui Victor Hugo are bordel cu minore si toti politaii ii sunt clienti.

#12
evon

evon

    ~Learning Forex~

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,098
  • Înscris: 27.11.2010
E un lucru trist avand in vedere,ca oamenii maturi ajung sa faca sex cu o minora,nu puteau sa mearga si ei la una matura? nu ii inteleg pe cei care vor sa futa copile....
Offtopic: Botosani-u' are asa ceva? :lol: mature zic...

#13
mateiuli

mateiuli

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,027
  • Înscris: 07.08.2006
Voi nu v-ati uitit din ce an e topicul?

#14
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

 mateiuli, on 11th January 2012, 20:45, said:

Voi nu v-ati uitit din ce an e topicul?
Cine dezgroapa chestii din 2003?!
In fine, astea se intampla peste tot , si de ceva timp.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate