Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

military-shop.ro sau "noi livram cum vrem"

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005
Acum ceva vreme fac o comanda de pe military-shop. O comanda mica,mica - un portofel. Era pana in 20 lei. Inainte de comanda ma interesez la ei sa vad daca se poate livra prin posta(Doar n-aveam de gand sa dau pe curier mai mult decat valoarea produsului). Mi se spune ca e posibil. Lansez comanda, la scurt timp primesc un apel pe mobil prin care sa confirm. O doamna la telefon "Ati comandat portofel lalallaal prin posta in sistem ramburs. este ok ? ". Da, dupa mine a fost ok. In 3 zile sa primesc avizul in cutia postala. A doua zi cand vin de la scoala scandal cu parintii. Pot spune ca este vina mamei mele ca a platit.... Cum s-a intamplat: baietii de la military-shop s-au gandit la noi si ne-au livrat produsul prin curier  :madanimated:
Acum in buzunarul meu sta un portofel de aproape 80 lei  :lol: (care initial costa 20). A mai patit cineva asta ?

Edited by vimann, 03 December 2007 - 11:23.


#2
hnicolae

hnicolae

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 08.02.2008
Eu nu am avut atata noroc.
Am comandat si am platit in avans de vre-o 5 milioana vechi.
Dupa aprox o luna vine jumatate din marfa.
Restul nu a mai sosit.
Asta era anul trecut.
Niste oameni de mare caracter.
Ma poate sfatui cineva cum pot rezolva problema?????
[email protected]

#3
pisicutza

pisicutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 21.05.2006
Ce dobitoci...si chiar ma gandeam intr-o vreme sa-mi iau ceva de la ei. Ce terminati.... :puke:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate