Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

unde lasati masina in aeroportul Baneasa?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
giuliella

giuliella

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 18.07.2007
Presupun ca vi s-a intamplat sa plecati de pe aeroportul baneasa si sa vreti sa lasati masina undeva dar fara sa platiti atat cat se face in parcarea aeroportului..Cum ati procedat, unde se poate gasi un loc de parcare sigur..????Vin din Galati si chiar nu am pe nimeni in Bucuresti asa asa ca va trebui sa gasesc o solutie convenabila.

#2
MAK

MAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 26.02.2005
Simplu, vino cu avionul, cu trenul, sau cu un prieten cu masina lui.
Nu ai unde s-o lasi fara sa platesti, si daca plata este ca la Otopeni, cind vii, n-o mai ridici, pt este prea mare suma.

#3
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006
S-o lase pe o strada de langa aeroport, pe la aia cu micii aia buni...unde intoarce tramvaiul...sau pe la blocuri, pe acolo,..ori in parcare la IKEA sau la SELGROS.Daca nu, in parcare la Intercontinental.

#4
Crash

Crash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,066
  • Înscris: 27.08.2002
sau faci ca evreu`......te duci la banca faci credit 100ron si lasi gaj masina........cu siguranta vor avea grija de ea

#5
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
-in parcare la selgros
-in parcarea din fata automobile bavaria
-in parcarea de la blocurilea alea din intersectie
:thumbup:

Edited by cosmin_miu, 28 August 2007 - 17:44.


#6
Night Elf

Night Elf

    El Comandante

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,883
  • Înscris: 22.03.2005

View Postgiuliella, on Aug 28 2007, 14:08, said:

Presupun ca vi s-a intamplat sa plecati de pe aeroportul baneasa si sa vreti sa lasati masina undeva dar fara sa platiti atat cat se face in parcarea aeroportului..Cum ati procedat, unde se poate gasi un loc de parcare sigur..????Vin din Galati si chiar nu am pe nimeni in Bucuresti asa asa ca va trebui sa gasesc o solutie convenabila.
Pe straduta de langa Antena 1. E super safe si moka. Dimineata gesesti locuri libere chiar in fata intrarii din lateral si nu te intreaba nimeni de sanatate.  :D

Faci 5 minute pe jos de acolo pana la aeroport. :)
In rarele momente cand plec cu avionul de pe baneasa eu acolo parchez.

Edited by Night Elf, 28 August 2007 - 21:48.


#7
giuliella

giuliella

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 18.07.2007
Multumesc foarte mult tuturor de sfaturi...chiar ma gandeam sa o las undeva in apropiere intr-o parcare de la blocuri..dar nu stiu exact care e distanta pentru ca nu am ajuns niciodata in zona acolo...Oricum sper sa nu am surprize ca am mai auzit ca daca as lasa-o in parcare la supermarket s-ar putea sa o gasesc la intoarcere dupa o saptmana dezmembrata....de baietii buni. Dar sigur nu o sa o las in aeroport pentru ca am inteles ca ajunge cam 2 mil o sapt. Apoi de venit de la Galati cu alta masina- taxi....e 2,5 mil drumu- iar 5 mil...e prea mult...

#8
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Se poate face altceva (mie cine mi-a povestit proceda asa la Otopeni).

Lasi masina, pleci, si la urma platesti amenda pentru pierdedea tichetului. Cand am auzit eu de teoria asta, amenda era in valoare de 60 sau 100 - nu mai stiu exact. In orice caz, exista un interval de timp pentru care merita mai mult sa platesti amenda pentru pierderea tichetului, decat parcarea.

#9
moki

moki

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 15.01.2007
Din cate stiu eu in parcarea aeroportului Baneasa nu exista taxa de parcare.
Eu am lasat ultima data masina in aprilie acolo.Poate s-o fi introdus de atunci,dar ma indoiesc.
Suna si tu la ei si intreaba.

#10
dragonedorin

dragonedorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 20.02.2007

View Postgiuliella, on Aug 29 2007, 23:08, said:

Multumesc foarte mult tuturor de sfaturi...chiar ma gandeam sa o las undeva in apropiere intr-o parcare de la blocuri..dar nu stiu exact care e distanta pentru ca nu am ajuns niciodata in zona acolo...Oricum sper sa nu am surprize ca am mai auzit ca daca as lasa-o in parcare la supermarket s-ar putea sa o gasesc la intoarcere dupa o saptmana dezmembrata....de baietii buni. Dar sigur nu o sa o las in aeroport pentru ca am inteles ca ajunge cam 2 mil o sapt. Apoi de venit de la Galati cu alta masina- taxi....e 2,5 mil drumu- iar 5 mil...e prea mult...




te duc yo cu 2 mil pana la baneasa(off topic)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate