Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ccleaner

Interviu viza turist SUA

medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!
 Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox
 20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...
 Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni
 

Pentru cei din Iasi !

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
IntenseEnergy

IntenseEnergy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 03.12.2010
Salut ! Fiind student , si stand in pacurari pana acum aproape de autocenter , am facut sala acolo .. unde aveau si sac de box .. Mai nou anul asta voi sta in Mircea cel Batran si as dori sa stiu ce sali voi avea in apropiere cu sac de box .. si daca nu am sa`mi spuna cineva o idee despre Gym Box si cu ce mijloc de transport pot ajunge acolo .. gen RATP sau habar nu am , exceptand taxiuri ..

Si o mica parere despre sala de la CFR .. Am vazut`o o data dar in fuga ..


Multumesc ! Toate cele bune !

#2
tatic_distrat

tatic_distrat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 17.01.2010
Din Mircea catre Tudor V, ai doar unistil 121.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate