Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vodafone Tv+

Bataie ritmica la viteza resimtit...

panou de sigurante la casa

Comanda online, compania nu vrea ...
 Reduceri mincinoase Makita

Ccleaner

Interviu viza turist SUA

medicament melatonina
 La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 

ZTE Blade V vs Ipod touch 4

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
mielubuc

mielubuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 32
  • Înscris: 29.11.2013
Buna ziua. Este primul meu post,asa ca imi pare rau daca am gresit cu ceva,din greseli invatam.Posted Image
As dori sa achizionez un now gadget. Un ZTE Blade V sau un Ipod touch 4 (sh). Am mai lucrat cu AndroidOS deci stiu cu ce se mananca,pe cand iOS nu am detinut niciodata. Sunt un adolescent,nu prea pasionat de poze,folosesc site-urile de socializare,prefer jocurile mai complexe(spre exemplu nu Angry Birds),doresc sa ascult muzica si sa scriu mesaje pe o baterie decenta. In concluzie,doresc opinii cu arguemnt.

P.S. evitati sa imi spuneti ca "apple e misto,cumpara"
pe langa iPod as folosi un telefon cu functii de baza


                    Multumesc pentru ajutor


Editat de mielubuc, 29 noiembrie 2013 - 11:13.


#2
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.429
  • Înscris: 20.08.2013
Pai daca preferi jocurile mai complexe (spre exemplu nu Angry Birds) si totusi esti roman tipic adica "itaa fratee doar n-o sa dau 6 lei pe un joculete n-am facut suficient foame 9 luni ca sa iau telefonu??!???" nu iti lua chestii cu iOS ca nu merge cu piraterii acolo decat daca ii faci jailbreak dar e posibil sa iti mearga ca un cur dupa + ca pierzi si garantia sau chiar poti strica telefonul :)). Deci ia-ti cu android.

#3
mielubuc

mielubuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 32
  • Înscris: 29.11.2013

View Postpotae, on 29 noiembrie 2013 - 11:25, said:

Pai daca preferi jocurile mai complexe (spre exemplu nu Angry Birds) si totusi esti roman tipic adica "itaa fratee doar n-o sa dau 6 lei pe un joculete n-am facut suficient foame 9 luni ca sa iau telefonu??!???" nu iti lua chestii cu iOS ca nu merge cu piraterii acolo decat daca ii faci jailbreak dar e posibil sa iti mearga ca un cur dupa + ca pierzi si garantia sau chiar poti strica telefonul Posted Image). Deci ia-ti cu android.

ma indoiesc. Nu am auzit pe nimeni sincer sa se planga ca se misca greu dispozitivul din cauza jailbreak-ului. Nu ma intereseaza de garantie.

#4
Alex_GP

Alex_GP

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.222
  • Înscris: 23.12.2006

View Postmielubuc, on 29 noiembrie 2013 - 11:35, said:

ma indoiesc. Nu am auzit pe nimeni sincer sa se planga ca se misca greu dispozitivul din cauza jailbreak-ului. Nu ma intereseaza de garantie.

Exact.

View Postpotae, on 29 noiembrie 2013 - 11:25, said:

jailbreak dar e posibil sa iti mearga ca un cur dupa + ca pierzi si garantia sau chiar poti strica telefonul Posted Image). Deci ia-ti cu android.


Bullshit.



Eu detin un iPod Touch 4th si e cam batran.. multe jocuri noi nu merg sau merg prost (10 fps sau mai putin) jocurile mai vechi merg bine.

Editat de Alex_GP, 29 noiembrie 2013 - 11:53.


#5
mielubuc

mielubuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 32
  • Înscris: 29.11.2013

View PostAlex_GP, on 29 noiembrie 2013 - 11:52, said:

Exact.




Bullshit.



Eu detin un iPod Touch 4th si e cam batran.. multe jocuri noi nu merg sau merg prost (10 fps sau mai putin) jocurile mai vechi merg bine.

Imi poti da niste sfaturi,parerea ta despre el si vreo cateva exemple ce jocuri care merg prost? Iti multumesc

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate