Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vodafone Tv+

Bataie ritmica la viteza resimtit...

panou de sigurante la casa

Comanda online, compania nu vrea ...
 Reduceri mincinoase Makita

Ccleaner

Interviu viza turist SUA

medicament melatonina
 La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 

vise cam ciudate

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
9 răspunsuri în acest subiect

#1
blacktiti89

blacktiti89

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.635
  • Înscris: 25.05.2009
Inainte sa (re)vin pe acest forum,m-am inscris pe altul unde am stat cam o luna,o luna si jumatate scriind subiecte si raspunzand la altele,cam ce face oricine pe un forum.La cateva zile,o saptamana,dupa inscriere,am visat numele meu de user,iar sub el scria ,,banned”,exact in forma in care aparea pe forum(am mai vazut pe acel forum useri banati,asa ca stiam cum arata asta).M-am si mirat,adica,abia m-am inscris.Dupa cateva zile,cand am intrat(fara sa ma loghez),am vazut,numele de user,si sub el Banned,exact ca in vis!Era exact acea imagine!!.Mai nou,am visat iar faptul ca pe softpedia mi-a fost un subiect initiat inchis,iar sub userul meu scria(asa cum am mai vazut scris):,,Banned by Moderators”.Sub el,la descriere scria ceva de genul:subiect nou.Eu m-am gandit initial la subiectul inceput in ziua dinaintea visului,dar in ziua urmatoare am mai deschis un alt subiect,care a fost sters.(ps:nu ma plang,mentionez asta doar in legatura cu visele ciudate).De ce a devenit acel vis (referitor la primul forum) real,si de ce am visat asta dinainte?Si ce sa fac sa evit indeplinirea visului cu banarea de pe acest forum(am mai visat odata,insa atunci era doar ,,Banned by Moderators”,fara alte detalii)?Si de ce este pana la urma totul legat de banare?merci pentru explicatii!!:)

Editat de blacktiti89, 22 octombrie 2011 - 09:51.


#2
gozmyn

gozmyn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.642
  • Înscris: 17.03.2009
Simplu!Ca sa eviti ban-ul, nu mai postezi.

#3
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.713
  • Înscris: 17.12.2009
Termina cu prostiile astea.

#4
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.535
  • Înscris: 23.03.2008
Astea nu-s vise de deslusit....astea sunt creatii ale subconstientului tau care iti spune clar....faci greseli, si cineva cu autoritate te va pune la punct.

Stai linistit nimeni nu a murit dintr-un vis.....inca

#5
dgamma

dgamma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.989
  • Înscris: 02.09.2011
Draga blacktiti89,
In opinia mea tu faci cele mai penale topicuri posibile cu cele mai stupide intrebari si intamplari.
Sfatul meu e sa mai lasi netul si cititul de carti tembele sau ce tampenii mai te pasioneaza pe tine si sa  incerci sa iesi cu prietenii pe undeva, intr-un club etc.
Succes. :D

#6
mihaiSDLC

mihaiSDLC

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 421
  • Înscris: 01.07.2008
Singurele vise care devin realitate sunt cele in care faci pipi. ^_^

#7
BlueSoon

BlueSoon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.526
  • Înscris: 10.06.2006

 blacktiti89, on 22nd October 2011, 10:49, said:

La cateva zile,o saptamana,dupa inscriere,am visat numele meu de user,iar sub el scria ,,banned”,exact in forma in care aparea pe forum(am mai vazut pe acel forum useri banati,asa ca stiam cum arata asta).M-am si mirat,adica,abia m-am inscris.Dupa cateva zile,cand am intrat(fara sa ma loghez),am vazut,numele de user,si sub el Banned,exact ca in vis!Era exact acea imagine!!.

Esti ruda cu mama omida ?  :naughty:

Serios acum, iti traiesti viata pe net si nu e bine. Ai grija sa nu fi banat si in viata reala. Las o mai relax cu netu si vezi ce poti face placut in viata reala. Si eu am avut astfel de vise care la scurt timp sau indeplinit insa nu era ceva important (gen castig 10 milioana de euro la loto  :naughty:  ) Minuni dinastea se mai intampla si cum zicea cineva mai sus e bine sa ti cont si sa ti revizuiesti atitudinea/comportamentul pt a evita acele situatii din vis. Priveste acel vis ca pe un mic ajutor de la cineva care are grija de tine :)

#8
LCDMONDEO

LCDMONDEO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 82
  • Înscris: 02.05.2011
icearca sa dormi pe partea cealalta

#9
Securistu

Securistu

    Masca din spatele chipului.

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.535
  • Înscris: 23.03.2008

 mihaiSDLC, on 22nd October 2011, 12:05, said:

Singurele vise care devin realitate sunt cele in care faci pipi. ^_^
Alea nu-s vise, sunt semnale ale subconstientului in care el iti transmite ca trebuie sa vizitezi buda....trebuie sa stii sa faci diferenta intre vis si semnal al creierului....<_<

#10
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 20.09.2008
Visam de zor intr-o dimineata ca mi s-a oprit curentul, si multe minute am visat. Ca in vis, poate fi doar citeva secunde. Si era ceva legat de aparatul de radio, care era oprit noaptea.
M-am trezit brusc, dupa acele multe minute inchipuite. Practic, nu aveam de ce. Si am iesit brusc pe hol. Un vecin trecea srte sigurante, banuind ca  a umblat cineva. Si eu la fel. El s-a dus la sigurante, eu mai smecher, cu toate ca dormeam inca pe mine, la lift. Ca sa nu mai urc. Si era oprit.
Concluzia, el imi transmisese telepatic, cind  a trecut pe hol. Nici nu aveam cum sa ma trezesc asa de brusc. Decit daca ar fi umblat cineva le retea aiurea.
Deci in vise, cei trezi, transmit celor ce dorm, Dormitul te face receptor perfect.
Dar asta nu explica fenomene naturale anticipate, in vis.
Eu inainte de cutremurul din 11 martie, am visat un cutremur de 6,9. la noi. Cel de la Japonezi a fost de 9,6.
Nu sint sigur prea bine ce  a fost, ca dormeam, normal. :coolspeak:
Aia cu banarea, s-ar putea cineva sa gindeasca la modul sigur asta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate