Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...
 Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni
 recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...
 

GSM cu clapeta, dotari XXL, ceva strong

- - - - -
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#19
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

Zvastrici, on Sep 27 2005, 21:48, said:

yeu, atata timp cat posturile tale magnifice nu pot fi intelese, se vor sterge in continuare! Ia masuri daca vrei sa ai posturi pe forum!

<{POST_SNAPBACK}>



in sfarsit cineva care il "sanctioneaza" pe yeu pt modul de postare ... multe informatii ambigue, simpliste, aiurea ... sfaturi ciudate care nu prea tin cont de realitate : gen : x e mai frumos decat y, da e mai ieftin si un pic mai usor ... :death: thank you zvastrici  :worthy:

#20
Raptil3

Raptil3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.09.2005

Vanish, on Sep 27 2005, 22:05, said:

E730 e la noi prin magazine ... adica in Romania! (si e vreo 13-14mil)

<{POST_SNAPBACK}>

e730?? unde unde ?? vreau si yo !!da mai exact unde ca in buc sigur ca au aparut da la iasi sau nush orase de astea mai retrase nuj'tii o aparut??

#21
Raptil3

Raptil3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.09.2005
Sa va spun la ce m-am gandit......am gasit si pe net s-e w800 e temelie tare si are cam tot ce imi trebuie mie :coolspeak: spuneti ji mie va rog de la ce magazin online pot sa i-au telu asta si la ce preturi ca am auzit ca ar fi cam 400 de e??

#22
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003
Heh, e plin trash-ul de posturi de-ale lui.  :D Are 30% discount la warn, avertismente, all shit. Daca nu ia masuri, vor urma vacante la statiunea BAN.

#23
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Apropo, Motorola RAZR (black!) nu se incadreaza in pret/specificatii?

#24
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004
Buei reptila, pune mana si invata limba romana si exprima-te in limba romana.
Vrei magazin online, baga un google si vei gasi. Sau ridica-te din fata monitorului si ia-o la pas prin oras si intreaba la fiecare magazin si dugheana cu telefoane mobile pe care o vezi. Si astfel vei putea vedea, testa ce telefoane ti se par interesante si nu ne vei ma stresa cu posturile tale intr-un ciudat dialect al limbii romane. :P

Vanish out!

Edited by Vanish, 28 September 2005 - 11:28.


#25
Raptil3

Raptil3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.09.2005

Vanish, on Sep 28 2005, 11:27, said:

Buei reptila, pune mana si invata limba romana si exprima-te in limba romana.
Vrei magazin online, baga un google si vei gasi. Sau ridica-te din fata monitorului si ia-o la pas prin oras si intreaba la fiecare magazin si dugheana cu telefoane mobile pe care o vezi. Si astfel vei putea vedea, testa ce telefoane ti se par interesante si nu ne vei ma stresa cu posturile tale intr-un ciudat dialect al limbii romane. :P

Vanish out!

<{POST_SNAPBACK}>

"pune mana si invata limba romana si exprima-te in limba romana." :nonobad:   Ha hahah eu cred ca tu ai nevoie de putin antrenament la limba aceasta complicata  pe care o vorbim.Oricum eu am pus o intrebare la care daca as fi stiut raspunsul nici nu mai intrebam ,si chiar v-am rugat frumos sa ma ajutati ,daca tu nu vrei sa ma ajuti nu e nici o problema. Daca te-am stresat cu posturile mele,iti spun ca nu era necesar sa le citesti.M-am gasit indreptatit sa postez aici pentru ca am tras speranta ca cineva ma va sfatui ce telefon sa aleg ,si....stii ceva tu chiar nu ai dreptul sa imi bati mie obrazul ca nu stiu sa scriu in limba romana.OK??

#26
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003
Raptil, pentru ca ai aratat ca se poate, de acum incolo trebuie sa scrii numai asa! Asta daca vrei sfaturi si sugestii de la cati mai multi useri.

#27
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004

Raptil3, on Sep 28 2005, 21:33, said:

"pune mana si invata limba romana si exprima-te in limba romana." :nonobad:   Ha hahah eu cred ca tu ai nevoie de putin antrenament la limba aceasta complicata  pe care o vorbim.Oricum eu am pus o intrebare la care daca as fi stiut raspunsul nici nu mai intrebam ,si chiar v-am rugat frumos sa ma ajutati ,daca tu nu vrei sa ma ajuti nu e nici o problema. Daca te-am stresat cu posturile mele,iti spun ca nu era necesar sa le citesti.M-am gasit indreptatit sa postez aici pentru ca am tras speranta ca cineva ma va sfatui ce telefon sa aleg ,si....stii ceva tu chiar nu ai dreptul sa imi bati mie obrazul ca nu stiu sa scriu in limba romana.OK??

<{POST_SNAPBACK}>



Da, greseala mea de exprimare. Ideea era, ca posturile tale sunt confuze si nu intelegem nimic din ele. Pune mana si alearga prin oras dupa telefoane si testeaza ce vrei si ce prinzi.

#28
alex_rom007

alex_rom007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 736
  • Înscris: 20.06.2003
Evident ca E730 e disponibil si la noi. Mi l-am cumparat eu acum o saptamana. Deja sunt pline magazinele de el..

#29
Irishman

Irishman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 18.11.2003
In ideea in care fiecare recomanda ceea ce are, reomand si eu ceea ce am. Si anume SE Z800i. Indeplineste criteriile date de tine. Cu exceptia faptulu ca nu poate fi gasit la reprezentanta Orange. Pentru mai multe informatii vezi si topicul aferent.

#30
Vanish

Vanish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 30.07.2004

alex_rom007, on Sep 29 2005, 14:49, said:

Evident ca E730 e disponibil si la noi. Mi l-am cumparat eu acum o saptamana. Deja sunt pline magazinele de el..

<{POST_SNAPBACK}>


Da? Si cat de multumit esti de el? Cat te tine bateria?

#31
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003

alex_rom007, on Sep 29 2005, 14:49, said:

Evident ca E730 e disponibil si la noi. Mi l-am cumparat eu acum o saptamana. Deja sunt pline magazinele de el..

<{POST_SNAPBACK}>


Vanish, on Sep 29 2005, 17:44, said:

Da? Si cat de multumit esti de el? Cat te tine bateria?

<{POST_SNAPBACK}>


Intrebarile acestea se vor pune aici.

#32
Raptil3

Raptil3

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 25.09.2005
O sa incerc sa fiu mai explicit de acum ,oricum eu va multumesc pentru ca ati postat la topicul meu si mi-ati  dat ceva idei in legatura cu ceea ce v-am rugat.

#33
ynocentzya

ynocentzya

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 05.08.2004
eu tot la 6260 raman  :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate