Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Configurare Rufus-4.5

Card edenred G pay ajutor!

Alternativa la manea

Taxarea vacilor in Danemarca si..
 Oamenii fara Whatsapp

Pompe apa fotovoltaice.

Valori ok fibra?

recomandare smartwatch copil
 Viata traita asa cum vrei tu vs v...

Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...
 Racordare la apa termosemineu

Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge
 

Cristian Liciu, presedintele PC Neamt, isi bate nevasta

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
102 replies to this topic

#37
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 OriOn20, on 20th June 2011, 18:41, said:

bine am inteles latrati in continuare

Ca de era cu pd-l, sareai tuu  :naughty:

#38
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008

 gtk, on 20th June 2011, 18:38, said:

mai, poate conteaza... totusi, in acceptiunea feministelor retarde, femeile pot da in barbati, pot sa-i traga de cravata, haine, fara sa se astepte la consecinte? nici macar sa fie impinse? nimic, nimic? doar asa, ca-s ele femei?

In acceptiunea oricarui om civilizat, conflictele se rezolva cu politia. Violenta impotriva femeilor nu e niciodata acceptabila.

#39
c72_c72

c72_c72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,929
  • Înscris: 19.02.2008
Cum a ajuns inregistrarea asta publica?

#40
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
N-a dat in ea, se vede pe film... ea il tragea de cravata si el atunci a aruncat-o in gard. Gagica avea de gand sa faca ceva, daca el i-a luat masina si ea era atat de agresiva, ca nici dupa o aterizare in gard nu s-a linistit.

Edited by Cr1spy, 20 June 2011 - 17:47.


#41
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 Thomas-, on 20th June 2011, 18:44, said:

In acceptiunea oricarui om civilizat, conflictele se rezolva cu politia. Violenta impotriva femeilor nu e niciodata acceptabila.

Hai sa lasam astea de-oparte. Habar n-ai de ce si-a luat aia palme daca e sa o judecam drept. Si judecata asta generala nu stiu cat o fi de corecta, pentru ca sunt unele parasute care asa cer palme, de nu-i adevarat. Cer palme pentru niste situatii pe care politia nu le-ar rezolva, zic.


 Cr1spy, on 20th June 2011, 18:45, said:

N-a dat in ea, se vede pe film... ea il tragea de cravata si el atunci a aruncat-o in gard. Gagica avea de gand sa faca ceva, de el i-a luat masina si era agresiva.

Poate vroia sa mearga cu masina, ca zicea cineva ca sunt in divort cu bunurile pe mana ei. Poate asa a aparut si inregistrarea, ca sa se disculpe ala sau sa arate: uite dom'le... a vrut sa fuga cu masina. Doar ca politic si-a dat cu firma'n cap rau de tot.

#42
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,683
  • Înscris: 07.04.2010

 cristi7, on 20th June 2011, 18:44, said:

Ca de era cu pd-l, sareai tuu  :naughty:
ce sa sar am vazut imaginile clar si mi-am spus parerea daca era de la orice partid suneam acelasi lucru.

#43
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004

 paradigmatic, on 20th June 2011, 18:41, said:

Mi-ar place să mă bată o femeie. În opinia mea e sexy :naughty: .
nu cred ca-i sexy in orice context... de fapt in majoritatea conflictelor nu prea are cum fi...

 Thomas-, on 20th June 2011, 18:44, said:

In acceptiunea oricarui om civilizat, conflictele se rezolva cu politia. Violenta impotriva femeilor nu e niciodata acceptabila.
eu n-as zice... o palma-doua, o impinsatura, sunt fleacuri, plangerile la politie pot lasa mai multe sechele si pot degenera in chestii mult mai urate... ar fi un dezastru daca toata lumea ar apela la militie pt. toate rahaturile

#44
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008

 cristi7, on 20th June 2011, 18:47, said:

Hai sa lasam astea de-oparte. Habar n-ai de ce si-a luat aia palme daca e sa o judecam drept. Si judecata asta generala nu stiu cat o fi de corecta, pentru ca sunt unele parasute care asa cer palme, de nu-i adevarat. Cer palme pentru niste situatii pe care politia nu le-ar rezolva, zic.

Nu exista. Decat prin Balcani si prin statele alea in care se mai si lapideaza femei, tot asa, pentru ca o cer.

#45
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,388
  • Înscris: 14.06.2006

 c72_c72, on 20th June 2011, 18:44, said:

Cum a ajuns inregistrarea asta publica?
Eu am primit linkul pe canalul de youtube. Si am mai primit un film-un montaj mai mare dar nu pe youtube ci pe mail. Si a fost trimis la mai multe adrese. Cred ca nevasta-sa a facut publica inregistrarea.

#46
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

 cristi7, on 20th June 2011, 18:47, said:

Poate vroia sa mearga cu masina, ca zicea cineva ca sunt in divort cu bunurile pe mana ei. Poate asa a aparut si inregistrarea, ca sa se disculpe ala sau sa arate: uite dom'le... a vrut sa fuga cu masina. Doar ca politic si-a dat cu firma'n cap rau de tot.
A fost o cearta inainte de au aparut angajatii la masina sa "vizioneze".

Edited by Cr1spy, 20 June 2011 - 17:57.


#47
errai

errai

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,154
  • Înscris: 08.05.2010

 cristi7, on 20th June 2011, 18:34, said:

De unde dracu apareti?

Daca filmul n-are sonor nu inseamna ca ala n-a venit tot tipand: "Ti bag in chizda mătii di para?utî uordinară!"
Tu cunosti sensul verbului a parea??? Ai capacitatea mintala sa-l intelegi???
Pur si simplu, pare de rahat actiunea filmului, ala ii da pumni lui aia in masina si vin aia ca in filmele cu prosti, incet, incet, si privesc actiunea ca niste sobolani, iar, la sfarsit, chiar daca femeia si-a luat pumni in gura, barbatul este aparat de furia acesteia, fiind tinuta de angajati sa nu-i friga doua palme peste fata. Explicatiile sunt multe: ori ala si-a anuntat angajatii ca isi va bate sotia, ori sunt prosti, ori e regizat.

Edited by errai, 20 June 2011 - 17:52.


#48
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 Cr1spy, on 20th June 2011, 18:49, said:

A fost o cearta inainte de au aparut angajatii la masina sa "vizioneze".

Nu cred. Pai omul venea din partea cealalta... femeia din fabrica. Inteleg daca el ar fi venit in urma ei, sa se fi certat in firma... ea sa fuga si el sa vina in urma ei. Dar asa?

Plus ca ea pleaca foarte lejer spre masina. Mai degraba cred ca a fost sunat de cineva din firma sa vina repede ca fuge nebuna cu masina (o ipoteza, na) si ala sa fi venit atunci pus pe scandal iar angajatii sa se astepte si de asta sa vina claie toti acolo.

#49
Holyshit

Holyshit

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 440
  • Înscris: 13.06.2011
Un trucaj ordinar, rusine Dinu Patriciu!

#50
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 errai, on 20th June 2011, 18:51, said:

Tu cunosti sensul verbului a parea??? Ai capacitatea mintala sa-l intelegi???
Pur si simplu, pare de rahat actiunea filmului, ala ii da pumni lui aia in masina si vin aia ca in filmele cu prosti, incet, incet, si privesc actiunea ca niste sobolani, iar, la sfarsit, chiar daca femeia si-a luat pumni in gura, barbatul este aparat de furia acesteia, fiind tinuta de angajati sa nu-i friga doua palme peste fata. Explicatiile sunt multe: ori ala si-a anuntat angajatii ca isi va bate sotia, ori sunt prosti, ori e regizat.

Mintala nu cred ca am. Capacitate mentala in schimb, cred ca am suficienta incat sa ma gandesc ca un politician nu si-ar putea inscena faptul ca isi bate muierea in fata camerelor de luat vederi ca sa [inser_some_stupidity_here]. Mai ales cand are de gand cica sa candideze la primarie. E peste... capacitatea mea mentala sa gasesc un sens ipotezei asteia. Ma intelegi?

#51
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,388
  • Înscris: 14.06.2006
Pe alt canal youtube apare urmatoarea descriere: "Fost presedinte al PNG Neamt, PSD Piatra Neamt, Cristian Liciu i-a oferit sotiei un cadou ca proba de divort"

#52
cristi7

cristi7

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,859
  • Înscris: 05.10.2005

 December, on 20th June 2011, 19:01, said:

Pe alt canal youtube apare urmatoarea descriere: "Fost presedinte al PNG Neamt, PSD Piatra Neamt, Cristian Liciu i-a oferit sotiei un cadou ca proba de divort"

Aia discutam acuma? Nu mai votam PSD sau PNG pentru ca un nebun care si-a batut nevasta a trecut pe acolo? Taxeaza-l tu si cei din Piatra-Neamt daca zici ca vrea sa candideze la primarie... In rest lasa ca au partidele alti idioti la varf pentru care sa nu fie votate.

#53
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,388
  • Înscris: 14.06.2006

 cristi7, on 20th June 2011, 19:03, said:

Taxeaza-l tu si cei din Piatra-Neamt daca zici ca vrea sa candideze la primarie...
Pai eu si Piatra Neamt-ul am votat 81% cu Pinalty. Liciu a candidat si atunci.

#54
umilboc

umilboc

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,053
  • Înscris: 18.08.2010

 December, on 20th June 2011, 18:11, said:

Cristian Liciu , aspirant la scaunul de primar al orasului Piatra Neamt, apare intr-un film filmat de camerele de supraveghere ale casei sale cum isi loveste sotia in fata angajatilor brutariei sale.
Liciu este presedintele PC Neamt.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HKegfEOKWUI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

poate i-a zis ceva, poate l-a injurat ....

rusine dinu patriciu

hahaha


acuma vorbind foarte serio, mi se pare o nemernicie sa bati o femeie sau un copil

astia ar trebui sa stea un pic la racoare

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate