Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema Service - Preturi diferite

IP Camera HikVision nu o gasesc i...

Cand devine un film clasic?

Cu mașina spre Budapesta ...
 Ridicare act de identitate cu pro...

Calorifere + incalzire in pardose...

Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet
 Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...

Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat
 Copii nascuti in Romania

Felicitari Republica Moldova pent...

Ușa exterioara care scar5...

Decizie dificila intre doua model...
 

Cristian Liciu, presedintele PC Neamt, isi bate nevasta

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
102 replies to this topic

#91
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

 gigel de hohențolărn, on 21st June 2011, 15:21, said:

așa se întâmplă oriunde nu există educație. ca să nu mai spun de dudui care fac apologia mitocanului :lol:
nu neaparat. e suficient sa fie un barbat educat SI violent

 gigel de hohențolărn, on 21st June 2011, 15:21, said:

aici ai dat-o rău de tot de gard. VINA e a violatorului.
pe principiu tău, eu dacă vin și-ți trag trei ciomege pe spinare că nu-mi place mecla ta, n-am nicio vină. adică ce vină am eu că mecla ta e așa ș-pe dincolo? e doar vina ta, că mergi cu mecla la vedere. stăi în casă!

asemenea mostră de inteligență mai rar, da de :console:
ai avea dreptate daca n-ai folosi o analogie complet imbecila. da-mi voie sa te intreb cite femei imbracate decent au fost violate ziua intr-o librarie si cite femei cu fustitza peste pibipzda au fost violate prin boscheti noaptea?

nu e vorba de mecla care nu-ti place si atunci dai cu ciomagul. aia n-are nici o scuza. dar cind umbli dezbracata pe unde nu trebuie trimiti 2 semnale:

- unul social, si anume ii spui ca esti curva, pentru ca asta este perceptia data de hainele sumare
- unu fizic, in sensul ca i se scoala pubipla

acuma evident ca vina in sensul de vina absoluta este a violatorului, pentru ca hei, ar trebui sa se abtina chiar daca e nefubiptut de 2 ani pentru ca tocmai a iesit din inchisoare, dar cu ce te-ar incalzi pe tine ca femeie violata? nu mai bine ai grija ce faci inainte de a fi violata? nu mai bine nu iti lasi masina descuiaia noaptea pentru ca apoi sa zici ca hotul e de vina? nu mai bine iti incui usa la apartament ca sa nu urli cind te intorci ca hotii sint de vina ca nu mai ai nici prize?

#92
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

 gigel de hohențolărn, on 21st June 2011, 16:21, said:

poate că nu, dar cred că suntem ființe raționale, nu avem niciun drept asupra ăluia de stă lângă noi. există divorțul, ura și la gară. și cu toate astea toți greșim dar tre să ne asumăm greșelile. nu să dăm vina pe pixelul albastru sau cine știe ce.
suntem oameni, tre să ne comportăm ca atare.
Cand o cauti o gasesti. Cand esti dependenta de sotul tau, taci si inghite, daca nu, divorteaza.

 gigel de hohențolărn, on 21st June 2011, 16:21, said:

vezi filmulețu - e vreunu cu telefonu-n mână?

sigur, în românia nu prea e bine să te bagi pentru cineva ce nu-ți e rudă sau altceva de genu. pentru că pur și simplu riști să-ți pierzi timpul dând declarații apoi interminabile la poliție și tot așa. în țări civilizate nu există mentalitatea asta miserupistă. acilea, facerea de bine, tufere de mamă, cam așa-i vorba.
e prea multă nepăsare-n jur. dar nu înseamnă că lucrurile tre să rămână la nivelul ăsta
Si daca nevasta-sa nu vroia sa sune cineva ? Avea timp sa sune si nevasta-sa, ca nu a lasat-o lesinata jos. Asta, daca nu a sunat. Nu-i mai tot lua apararea ca si ea are o parte din vina.

#93
oopsminded

oopsminded

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,160
  • Înscris: 28.08.2004

 Mosotti, on 21st June 2011, 16:31, said:

da-mi voie sa te intreb cite femei imbracate decent au fost violate ziua intr-o librarie si cite femei cu fustitza peste pibipzda au fost violate prin boscheti noaptea?

Heh, cat de rudimentar.

#94
Wezzart

Wezzart

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 28.11.2010
a intrebat-o pe nevasta-sa: CU CINE VOTEZI?
ea a raspuns: cu Basescu !

ce-a urmat se vede in imagini...

#95
ady1981

ady1981

    Numai o minte diabolica mai poate crede in dreptate. in Romania&

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,466
  • Înscris: 11.11.2009

 Wezzart, on 21st June 2011, 15:34, said:

a intrebat-o pe nevasta-sa: CU CINE VOTEZI?
ea a raspuns: cu Basescu !

ce-a urmat se vede in imagini...

Eu cred ca Bsescu este de vina!!!

#96
gigel de hohențolărn

gigel de hohențolărn

    am merțan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,692
  • Înscris: 07.07.2006

 Mosotti, on 21st June 2011, 15:31, said:

nu neaparat. e suficient sa fie un barbat educat SI violent
și e nevoie de-o femeie educată care să nu accepte alături un bărbat educat și violent :)

Quote

ai avea dreptate daca n-ai folosi o analogie complet imbecila. da-mi voie sa te intreb cite femei imbracate decent au fost violate ziua intr-o librarie si cite femei cu fustitza peste pibipzda au fost violate prin boscheti noaptea?

nu e vorba de mecla care nu-ti place si atunci dai cu ciomagul. aia n-are nici o scuza. dar cind umbli dezbracata pe unde nu trebuie trimiti 2 semnale:

- unul social, si anume ii spui ca esti curva, pentru ca asta este perceptia data de hainele sumare
- unu fizic, in sensul ca i se scoala pubipla

acuma evident ca vina in sensul de vina absoluta este a violatorului, pentru ca hei, ar trebui sa se abtina chiar daca e nefubiptut de 2 ani pentru ca tocmai a iesit din inchisoare, dar cu ce te-ar incalzi pe tine ca femeie violata? nu mai bine ai grija ce faci inainte de a fi violata? nu mai bine nu iti lasi masina descuiaia noaptea pentru ca apoi sa zici ca hotul e de vina? nu mai bine iti incui usa la apartament ca sa nu urli cind te intorci ca hotii sint de vina ca nu mai ai nici prize?
tu realizezi că un violator te violează și dacă te-mbraci cu burcă-n cap. și se sparg mașini și case chitcă-s încuiate și răsîncuiate.

dacă mergi în chiloți prin ferentari noaptea e clar că mult creier la mansardă n-ai. dar vina violului nu ți se poate inputa ;)

câte femei îmbrăcate-n chiloți au fost violate într-o librărie, sau la filarmonică, sau mai știu eu unde?
așa cum ăla care dă cu ciomagu n-are nicio scuză așa și ăla care violează. e absolut același lucru. care nu poa să tufă o femeie să tufă o scândură-n gard, o gaură de canal, treaba lui. nu-l absolvă NIMIC de vină dacă-i trece prin față o duduie despuiată.

dumneata ar trebui să fii fericit în iran, să vezi pe stradă numa burcate :lol:


 Owidiu, on 21st June 2011, 15:31, said:

Nu-i mai tot lua apararea ca si ea are o parte din vina.
exact, e vina ei că n-a făcut 5 ani de box ca să-i fi arătat ea ei lachetului cum e cu rambo & șit -_-

#97
gabicen

gabicen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,902
  • Înscris: 27.06.2006

 Mosotti, on 21st June 2011, 16:31, said:

trimiti 2 semnale:

- unul social, si anume ii spui ca esti curva, pentru ca asta este perceptia data de hainele sumare

Extrapoland "teoria" ta Mosotti am o intrebare: toate femeile care se imbraca sumar adica in costum de baie pe plaja sau toate femeile care nu poarta fuste pana in pamant si gluga pe cap cand merg la club/discoteca sunt curve dupa conceptia ta?
===

Revenind la subiect...ala merita sa fie inselat, sa fie facut de ras ca presupus incornorat si incapabil de avea o relatie cu o femeie.
Poate si un pic de garda financiara chemata de nevasta, la suparare, ar fi buna la brutarie.
Femeile pot fi deosebit de periculoase dar noua ne place pericolul.

Edited by gabicen, 21 June 2011 - 16:09.


#98
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

 gigel de hohențolărn, on 21st June 2011, 16:50, said:

exact, e vina ei că n-a făcut 5 ani de box ca să-i fi arătat ea ei lachetului cum e cu rambo & șit -_-
Exact  :deadtongue:

#99
Petrache_Lupu

Petrache_Lupu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,314
  • Înscris: 31.10.2005
USLasilor, cum se face ca imaginile alea n-au aparut pe posturile Varanului  Basinos? Nu de alta, dar ar fi frumos sa vada cat mai multi romani cine face "revolutia bunului simt".

Edited by Petrache_Lupu, 21 June 2011 - 16:33.


#100
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,373
  • Înscris: 14.06.2006

 Petrache_Lupu, on 21st June 2011, 17:32, said:

imaginile alea n-au aparut pe posturile Varanului  Basinos?
Acum am vazut prezentarea la stirile protv. E in seara asta.

#101
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,795
  • Înscris: 05.11.2009

 Petrache_Lupu, on 21st June 2011, 17:32, said:

USLasilor, cum se face ca imaginile alea n-au aparut pe posturile Varanului  Basinos? Nu de alta, dar ar fi frumos sa vada cat mai multi romani cine face "revolutia bunului simt".
pentru ca ei sunt mandrii si neatarnati. Si independenti. Ei spun adevarul incomod indiferent de partidul din care face parte :roflmao: :roflmaofast: :roflmaofast: :roflmao:    

Nu-i asa? Asteptam foiletoane latriniste intinse seara pe 4 emisiuni. timp de 2 saptamani. Si se va intampla asta, tinand seama ca oricine acuza latrinele de partizanat politic in mod sigur e basist nu?  :notangel: :naughty:

#102
YourNightmare

YourNightmare

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 76
  • Înscris: 03.07.2011
E mai mult decat clar de ce angajatii nu au dat in el , pentru ca i-ar fi concediat imediat !

#103
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,373
  • Înscris: 14.06.2006
Azi, intr-un ziar online local:

Quote

La aceasta ora 20.40  09.08.2011 domnul Cristian Liciu se afla la sediul Politiei Municipiului Piatra Neamt unde da explicatii in legatura cu o masina declarata ca fiind furata. Povestea venita pe surse este prea complicata si face referire la furtul masinii sotiei si incredintarea ei unei alte persoane …etc.
Ne abtinem de la a face speculatii si vom reveni cu date concrete cand vom fi in posesia lor .
Completare art : 21.30
Povestea in varianta scurta este urmatoarea . Domnul Cristian Liciu conducea masina ce era achizitionata in leasing pe firma doamnei Liciu . Doamna Liciu a achitat integral masina , a mers si a schimbat numerele , moment din care domnul Liciu fara sa stie a inceput sa circule cu o masina inmatriculata cu numere care nu mai erau valabile . Inevitabil doamna Liciu a depus plangere la politie pentru aceasta fapta , domnul Cristian Liciu a fost oprit de politie in trafic , la volan aflandu-se o doamna si au fost condusi amandoi la sediul politiei pentru a da explicatii de ce circulau cu o masina cu numere de imatriculare false.
Pana una alta , aceasta fapta nu este contraventie ci este infractiune si mai mult ca sigur  se va deschide un dosar penal .
Vom reveni cu detalii.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate