Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...
 Apometru stricat, consum prea mar...

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei
 Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!
 

ULTRAS - macel?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Mesaje: 9.062
  • Înscris: 26.11.2001
S-a tot facut mare tam-tam zilele astea cu privire la posibilul conflict dintre galeriile echipelor Steaua si Dinamo si jandarmi, galerii care vor dori sa razbune bataia luata de la aceeasi jandarmi pe drumul de la Craiova spre casa.

Acum dupa mine este clar ca prostimea comandantilor jandarmeriei este netarmurita si acum chiar a dat pe afara si se kk pe ei de frica unui conflict real.
Chiar imi doresc oarecum sa ia o bataie de sa le tremure pantalonii pe cu r dar pe de alta parte mi-e mila de bietii soldati care n-au nici o vina ca sefii lor sunt o apa si-un pamant, toti share-uind acelasi creier politienesc mic mic mic.

Vorbeam cu cineva zilele astea si-mi spunea ca problema acum la golanii astia este ca NU SE CRED vinovati, deci n-au sentimentul culpabilitatii, ceea ce psihologic am inteles ca este un atu de nezdruncinat si cu care sunt in stare sa se lupte cu fortele de politie pana la capat. Ei au fost batuti si impuscati pentru ca vroiau sa-si cumpere de baut, INCA nu facusera nimic rau, si DOBITOCII de comandanti i-au batut PREVENTIV cum s-ar spune.

Cam asta este situatia, jandarmii sunt timorati, comandantii adica, pentru ca sentimentul de frica il au si ei, cat de animale sunt, soldatii au o jena in a intervenii pentru ca factorul psihologic nu este de partea lor.

Ramane interventia fortelor DIAS, profesionistii, dar se pare ca nu se vor baga decat in cazuri speciale, pentru ca genul lor de actiune presupune alta abordare, si evident niste comandanti peste media politiei.

Ce va fi in weekend?


Greets,
Speedo

#2
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.563
  • Înscris: 24.07.2002
Sa speram ca totul se va rezolva fara conflicte .. :)

#3
phsyco

phsyco

    Banned

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 212
  • Înscris: 25.07.2002
se bat baietzi in retur  :flame:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate