Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...
 Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni
 recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...
 

Visa Electron + BRD-Net

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
alexupit

alexupit

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.332
  • Înscris: 23.09.2008
Salutare! Ma intrebam daca pot scoate toti banii de pe cardul meu Visa Electron cu serviciul BRD-Net activat. Vreau pur si simplu sa scap de banca asta intr-un mod "silentios", fara sa mai fiu nevoit sa vorbesc cu angajatii lor, ca nu stiu pe ce lume se afla!!! Numai consiliere nu mi-au dat, m-au indreptat gresit si mi-au dat informatii false. De exemplu, nu pot face plati online, ceea ce e total aiurea, de ce naiba mai e Visa Electron daca nu merg platile? Plus ca m-au mintit ca merge cardul asta cu PayPal, iar de la PayPal mi-au zis ca accepta doar Visa clasic, nu accepta Visa Electron. Asa m-am trezit cu un card pentru care platesc 1 EUR pe luna pentru nimic, caci nu pot face plati si nici Paypal nu pot folosi. Oricum, atat ma intereseaza. Pot scoate toti banii de pe card, ca sa pot arunca cardul si sa nu mai aud de ei?

Editat de alexupit, 11 august 2010 - 17:23.


#2
meanman

meanman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.975
  • Înscris: 14.08.2006
De obicei Visa Clasic si MasterCard merg international iar Visa Electron si Maestro merg local. Poti scoate toti banii de pe card, vezi ca sunt anumite limite pe tranzactie sau pe zi, asta depinde si de banca..insa nu este de ajuns sa scoti banii ca sa scapi de banca, trebuie sa mergi la ei sa le spui ca vrei sa renunti, eventual completezi o cerere si ceri si o hartie cum ca ti-au inchis tot ce aveai la ei. Parerea mea personala este ca BRD este cea mai nesimtita banca din romania. Sa pastrezi orice chitante care atesta inchiderea contului, ca nu sti niciodata ce se intampla, sunt multi care au patit-o!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate