Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...
 Apometru stricat, consum prea mar...

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei
 Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!
 

Folositi punctele

- - - - -
  • Please log in to reply
155 replies to this topic

#19
Frankie

Frankie

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,577
  • Înscris: 13.04.2004
Mama cum stiu astia sa scoata bani din nimic. Tipic Vodafone, dar nici cu Orange nu mi-e rusine.

#20
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001

View Postsenator, on 31st July 2010, 21:18, said:

Dacă nu greșesc, Orange nu a oferit niciodată posibilitatea de a plăti facturi cu punctele Thank You. Cu astea poți doar să cumperi telefoane la fidelizare și accesorii.


Gresesti.

#21
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

View Postsenator, on 31st July 2010, 21:18, said:

Dacă nu greșesc, Orange nu a oferit niciodată posibilitatea de a plăti facturi cu punctele Thank You. Cu astea poți doar să cumperi telefoane la fidelizare și accesorii.
Gresesti. Se putea pana in februarie 2010 la orange. Dupa cum ne-am obisnuit, vodafone copiaza tot ce face orange.

#22
cristi_6303

cristi_6303

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,101
  • Înscris: 30.07.2010

View Postsenator, on 31st July 2010, 21:18, said:

Dacă nu greșesc, Orange nu a oferit niciodată posibilitatea de a plăti facturi cu punctele Thank You. Cu astea poți doar să cumperi telefoane la fidelizare și accesorii.
eu zic ca gresesti

#23
cristi_6303

cristi_6303

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,101
  • Înscris: 30.07.2010
vezi cum vorbesti
eu am bagat 13 milioane anul asta in vodafone
tu cat ai bagat in compania ta de telefonie mobila?
sunt persoana fizica retine
marketing idiot sper sa se duca dracu cu ARPU cu tot

#24
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
Mai cristinel mai iar te lauzi ca bagi bani cu sacosa in facturile de telefon? Ti-am mai spus mai ca asta nu e un motiv de lauda... si nu face din tine un client mai special ci doar unul mai ...

#25
cristi_6303

cristi_6303

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,101
  • Înscris: 30.07.2010

View PostFlorinbv, on 1st August 2010, 14:58, said:

Mai cristinel mai iar te lauzi ca bagi bani cu sacosa in facturile de telefon? Ti-am mai spus mai ca asta nu e un motiv de lauda... si nu face din tine un client mai special ci doar unul mai ...
iar tu te lauzi cu ce ai prin casa in semnatura vad :lol:
vrei sa imi pun si eu ?
sistem home cinema Sony DZ 30,TV LCD 22LH2000,Nokia 6124 si 6303 Monitor Fujitsu Siemens ,HDD Extern Transcend 250 Gb ,Stick Hama 16 Gb ce mai vrei ?a uitasem Mp4 Samsung P2 ,2 Gb
:lol: scuze pt off topic era o gluma

Edited by cristi_6303, 01 August 2010 - 14:05.


#26
Florinbv

Florinbv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,800
  • Înscris: 28.05.2006
Ha ha ce gluma buna... daca ai fii in tema cu partea de componente pc ai stii ca ce am eu in semnatura sunt depasite de mult si deci nu le-am pus acolo ca sa ma laud prietene... ci doar pt. ca postez destul de des pe hardware.

#27
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009
Deci cum este? Se mai pot obține reduceri la factură cu puncte sau nu? Nu a încercat nimeni să utilizeze un punct pentru așa ceva?

Edited by kineceler, 01 August 2010 - 16:45.


#28
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009
Nu mai este nevoie, am verificat eu. *199# -> 2. Utilizare puncte -> Introduceți parola -> Introduc parola -> Unknown application.

#29
cristi_6303

cristi_6303

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,101
  • Înscris: 30.07.2010
nu nu se mai poate
ce nu este clar? am fost eu azi intr un store
ura si la gara si uite asa frumos ne o trase coana lili

#30
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007

View Postkineceler, on 1st August 2010, 18:55, said:

Nu mai este nevoie, am verificat eu. *199# -> 2. Utilizare puncte -> Introduceți parola -> Introduc parola -> Unknown application.

Am verificat eu aseara si mai devreme.
La *199# zice ca de la 1 august poti cu punctele acumulate sa-ti achiti abonamentul 50 sau 100%
Mie mi se pare rezonabil ca nu acumulam eu atatea puncte intr-o luna astfel incat sa-mi achit abonamentul.

Deci unde-i sfarsitul lumii?

#31
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009
Mie și acum îmi dă application unknown. Telefon cu simbyan, abonament genereția connex.

#32
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007

View Postkineceler, on 1st August 2010, 20:41, said:

Mie și acum îmi dă application unknown. Telefon cu simbyan, abonament genereția connex.

Baga si cu *299 dar cred ca o sa-ti dea la fel  :rolleyes:
Da si un reset de telefon  sa nu fi ramas agatat undeva in retea.

#33
crustaceu

crustaceu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 18.03.2008

View Postcristi_6303, on 1st August 2010, 00:52, said:

eu am bagat 13 milioane anul asta in vodafone
tu cat ai bagat in compania ta de telefonie mobila?

eu bag peste 20 in fiecare luna ;)
iar la Vodafone bagam in jur de 15 / luna

#34
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Șah la bărboși.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,948
  • Înscris: 13.06.2004
Deci chiar nu se mai poate. Am primit eu mesaj mai devreme. Dacă știam din timp de asta, dădeam toate punctele ca să-mi ajustez fractura curentă. Oricum, bine îmi pare că nu am prea mai făcut cost suplimentar la ei și nu o să am decât 35 lei de plată :naughty: Dar balansează "Orange" (am făcut cam mult transfer de credit).

#35
stupidcow

stupidcow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 24.12.2004
Se pot folosi punctele pentru achizitia de accesorii, sau doar pentru telefoane?

#36
Vodafone_INACTIV

Vodafone_INACTIV

    CONT INACTIV

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postkineceler, on 1st August 2010, 17:44, said:

Deci cum este? Se mai pot obține reduceri la factură cu puncte sau nu? Nu a încercat nimeni să utilizeze un punct pentru așa ceva?

stupidcow said:

Se pot folosi punctele pentru achizitia de accesorii, sau doar pentru telefoane?

Salut,

reevaluăm periodic programul de loialitate, astfel încât să ne asigurăm că raspundem modului în care evoluează nevoile de comunicare ale clienților noștri. În urma acestui proces, precum și a unor inițiative de optimizare a sistemelor de facturare, am decis să aducem unele modificări în ceea ce privește modalitățile prin care clienții își pot utiliza punctele de loialitate. Astfel, începând de la 1 august, punctele de loialitate acumulate nu mai pot fi folosite pentru plata facturii Vodafone, în schimb pot fi folosite oricând pentru achiziționarea de telefoane și accesorii la prețuri speciale, pachete cu minute în rețea sau naționale. De exemplu, 100 de puncte de loialitate acumulate pot fi folosite acum pentru achiziționarea unui număr de 100 de minute în rețea, în locul unei reduceri de 1 Euro la factura Vodafone, beneficiu care aduce o valoare mai mare clienților, deoarece 1 minut în rețea după terminarea celor incluse în abonament costă 0.148 EUR la abonamentele de tip Complet, 0.136 EUR la abonamentul Vodafone Simplu și 0.11 EUR la Vodafone Avantaj, ceea ce ar însemna un cost suplimentar de 14.8 EUR, 13.6 EUR respectiv 11 EUR pentru 100 de minute vorbite în afara celor incluse în abonament fără activarea unei astfel de opțiuni.

Edited by Vodafone, 02 August 2010 - 16:23.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate