Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Comanda online, compania nu vrea ...

Reduceri mincinoase Makita

Ccleaner

Interviu viza turist SUA
 medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B
 Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ
 Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...
 

fisura glezna

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
nedu_loredan

nedu_loredan

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 19.02.2010
Acuma 3 saptamani am fost la un fotbal si dintr-o intrare mai tare mi-am fisurat glezna la piciorul stang .Am fost la un ortoped care mi-a facut o radiografie si mi-a pus piciorul in ghips a trebuit sa stau cu ghipsul 2 saptamani. Saptamana asta l-am dat jos si acum cand incerc sa indoi picioru spre piciorul drept parca nu imi da ceva voie de la glezna parca vrea sa imi sara de acolo cumva am fost la el din nou si mi-a zis ca asta e normal dupa ghips :o:O:O:O am uitat sa precizez ca piciorul mai imi este putin umflat.

Editat de nedu_loredan, 02 mai 2010 - 12:18.


#2
ciprian30111996

ciprian30111996

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 303
  • Înscris: 15.08.2009
si pana la urma ce vrei sa stii ?

#3
DoubleV

DoubleV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.135
  • Înscris: 12.09.2009
Este normal ce ti se intampla. Am avut si eu mana rupta si mi-a pus-o in ghips cu tot cu cot. Dupa ce l-am dat jos nu puteam sa indrept mana. Cu timpul evident iti vei reveni

#4
nedu_loredan

nedu_loredan

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 19.02.2010
As vrea sa stiu daca imi voi reveni inapoi la articulatie.Adika sa pot misca piciorul cum l-am miscat inainte de lovitura

Editat de adadoi, 03 mai 2010 - 07:04.


#5
matthew2

matthew2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 89
  • Înscris: 28.01.2009
Da. Stai fara frica. Eu mi-am rupt piciorul din glezna, si abia dupa 2 luni, pot zice ca nu mai simt ca am avut piciorul rupt.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate