Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura
 Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide
 

Vodafone Indie

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
ciprydvd88

ciprydvd88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.02.2010
Deschid acest subiect ca sa schimbam idei despre acest model de telefon
detin unul pe visiniu si cu ocazia asta intreb si cer cum as putea sa il decodez??
meniu secret  daca are???
orce noutate e binevenita am inteles ca vodafone romania va introduce acest model din vara anului 2010 la noi:D
Mersy moolt and good luck  :OK:

#2
silviu_marius

silviu_marius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,044
  • Înscris: 25.04.2009
telefonul e cam trapezoid :))
dar pare ok..



Attached File  1.jpg   35.42K   33 downloads  Attached File  2.jpg   8.83K   18 downloads  Attached File  3.jpg   19.21K   19 downloads

Edited by Rangerul, 17 February 2010 - 11:38.


#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,630
  • Înscris: 19.04.2009
doamne iartama, ce forma are :lol:
nu imi place deloc... era pe nu mai stiu ce site top 10 telefoane cu forme handicapate sau ceva de genul
in primul rand, mi se pare ca e greu de utilizat, nu e eronomic..nu cred ca sta prea bine in mana (sau sunt prea invatat cu patratoasele mele).
in al doilea primul rand, va fi probabil disponibil doar pentru vodafone..cea ce nu imi place.
da inspre corby, dar  cu siguranta va avea n functii limitate

#4
ciprydvd88

ciprydvd88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.02.2010

View Postlex404, on 17th February 2010, 12:30, said:

doamne iartama, ce forma are :lol:
nu imi place deloc... era pe nu mai stiu ce site top 10 telefoane cu forme handicapate sau ceva de genul
in primul rand, mi se pare ca e greu de utilizat, nu e eronomic..nu cred ca sta prea bine in mana (sau sunt prea invatat cu patratoasele mele).
in al doilea primul rand, va fi probabil disponibil doar pentru vodafone..cea ce nu imi place.
da inspre corby, dar  cu siguranta va avea n functii limitate


te intreb daca chiar nu iti place macar ai tinut unul in mana????
Am deschis topicul sa vorbim de el ce sa zik mic nu e mare nici asa si iar touchscreen-ul care il are eu zik k e foarte ergonomic :P
vroiam sa va intreb cei "care au" daca sunt ceva drivere sau ceva inf cum as putea sal decodez miar prinde bine
are destule functii si nu sunt limitate la noi nu stiu cum si ce functii va avea dar ca pret e de 10
cat despre tine lex404 daca stii multe iti zik ca si orange romania il pregateste  pe iarna "la oferte" iar daca stii asa multe trimite si ceva pach-uri pt deblocari?????sa te vad

Edited by ciprydvd88, 18 February 2010 - 18:24.


#5
ciprydvd88

ciprydvd88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.02.2010





Nimeni nimic????? ceva programe sau altele nimic slabutz.....




#6
johnnmin

johnnmin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.03.2010

View Postciprydvd88, on 17th February 2010, 11:21, said:

Deschid acest subiect ca sa schimbam idei despre acest model de telefon
detin unul pe visiniu si cu ocazia asta intreb si cer cum as putea sa il decodez??
meniu secret  daca are???
orce noutate e binevenita am inteles ca vodafone romania va introduce acest model din vara anului 2010 la noi:D
Mersy moolt and good luck  :OK:
eu am unul lafel adus din Spania si am reusit sa il decodez la un centru de Vodafone din galati.eu am alta problema,nu reusec sa ii pun jocuri.ai vreo idee sau ai reusit in vreun fel?

Attached Files



#7
ciprydvd88

ciprydvd88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.02.2010

Eu nu am reusit sal decodez iar de jocuri nu ma prea bag ca nu stau la jocuri
eu as vrea sal folosesc doar ca telefon
asadar daca stie cineva ceva despre indie mai ales daca mar ajuta cineva sal decodez



#8
johnnmin

johnnmin

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.03.2010
ai incercat la centrele de decodare care aprtin de vodafone? daca au ajuns in galati.probabil ca sunt peste tot acum am dat 30 de ron.la noi variaza intre 30-45 de ron


apropo vezi ca au scos ceva asemanator cosmote-ul.difera doar la joystick.X 760.parca.incearca la astai de la cosmote.

#9
vytanovydyku

vytanovydyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 10.09.2006
foarte elegant telefonul dar pacat ca nu are prea multe teme stie cineva de unde sa iau teme pentru el. telefonul este marfa frate :first: :first:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate