Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade CPU --> upgrade RAM?

Parchet care se lasa

feedback-ul detinatorilor MG HS?

Rezistența jacuzzi gonflabil
 Hai sa compunem o manea pentru tr...

Skoda Octavia 2, 1.6, problema AC

Router cu wireguard in spatele ro...

Joc in diferential spring
 achizitie pneuri pirelli cinturato

Credit Ipotecar Italia

Te pui la masa, te joci pe telefo...

Pregatire examen DELF A2-B1
 Ce benzinarie vinde motorina euro...

Telefonul raspunde la apeluri in ...

Cum se foloseste zoom motorizat?

Extindere apa - trecere in domeni...
 

Samsung S8500 Wave

- - - - -
  • Please log in to reply
2933 replies to this topic

#2845
increatul

increatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 31.05.2007
Se cauta un fix pentru youtube pe samsungurile cu BADA. Raspunsul e pe google groups de la un angajat google.

#2846
andrei80

andrei80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 15.09.2005
S-a rezolvat cu iutubu, merge din nou

#2847
increatul

increatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 31.05.2007
Da, am vazut , dar nu am buton pt HQ, as fi fost mai bine cu buton, pentru a-l forta sa mearga in high quality chiar si pe 3G.

#2848
andrei80

andrei80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 15.09.2005
Eu am butonul pe wifi...Pe 3G creca papa cam multi mb iar unii sunt suficient de "isteti" incat sa-si termine abonamentul in 10-20min cu youtubu.

Edited by andrei80, 03 February 2013 - 12:24.


#2849
ombladon24

ombladon24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 290
  • Înscris: 27.01.2010
Salut, as vrea sa va intreb cum instalez si eu asphalt 6 cel de aici http://badahub.com/2.../asphalt-6.html
Si as mai vrea sa va intreb ce cititor de coduri sa folosesc pentru a descarca diferite de pe internet, in genul QR DROID de la android.

#2850
andrei80

andrei80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 15.09.2005
Instalezi asa: http://piyush.jainji...g-for-bada-2-0/
Eu nu am flashuit nimic si a mers.
Cititoare de coduri sunt mai multe gratis pe Samsung Apps. Eu folosesc Quick QR Reader

#2851
IrinelFerentz

IrinelFerentz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 19.01.2013
voua va mai merge youtubeul ? mai puteti da play la clipuri ?

#2852
increatul

increatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 31.05.2007
Nu mai merge iar de cateva zile, pe BADA si pe toate Blackberry. Destepti mari astia.
Fac ceva, nu mai merge, iar cauta un fix si tot asa.

#2853
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Pe Wave cu Bada v1 merge. Pe al meu cu 2 vad ca nu. De cacat

#2854
bld67

bld67

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 31.07.2010
sal,cum fac sa se auda mai tare pe s8500,exista un cod ceva?

#2855
increatul

increatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 31.05.2007
Nu exista cod, eu unul de cand il am nu am vazut asa ceva.

Voua va tine minte browserul parolele? La mine dupa cateva zile, saptamani, le uita, trebuie introduse iar. Citisem undeva ca e o problema cu asta.

#2856
andrei80

andrei80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 15.09.2005
Exista o modalitate de a-l face sa se auda mai tare, din meniul de service.
http://badaossamsung...e-au-setat.html
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2UkwieEiI3k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
http://badahub.com/2...-wave-safe.html
Adapteaza tutorialele la ce vrei sa realizezi tu si nu exagera cu setarea maxima, ca poti arde difuzorul. In plus, ce am patit eu a fost ca volumul maxim era penultimul pas, la ultimul se auzea putin mai incet. Am pus o setare mai cuminte si acum e ok.
Nu stiu cu parolele din browser

#2857
increatul

increatul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 446
  • Înscris: 31.05.2007
Mersi Andrei.

#2858
osderos

osderos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 19.03.2011
o intrebare de om prost... de cand e kiesu asta nou (ca i`am facut update asta seara) cum pot instala jocuri direct de pe pagina lor? Wireless n`am decat daca alerg in alta camera si prind cu 2 linii de pe la vecini. Inainte de update se putea direct, acum nu? Pe site zice "cum se descarca" si ca raspuns "Descărcați aplicația prin intermediul dispozitivului sau al Samsung Kies." *versiune  xxjid / xajid (vd2). Nu ma injurati daca ati mai raspuns la intrebarea asta... am cautat 3-4 pagini in urma dar n`am gasit nimic... nu am cheful necesar sa citesc vro 20-30 de pagini in urma.

#2859
mariusik88

mariusik88

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 17.08.2006
ai facut cam tarziu update-ul la kies :), eu am patit asta din decembrie cred. explicatie samsung "Clientii cumparau aplicatii care nu erau compatibile cu telefoanele lor prin intermediul samsung Kies si faceau plangeri" au preferat sa-l scoata :),cei de la call center mi-au spus sa descarc aplicatiile prin wi-fi sau internet mobil. :)  o prostie,

#2860
osderos

osderos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 19.03.2011
merci de raspuns.... da... cam tarziu... nu prea sunt asa de obsedat de telefon sa fac update la versiuni si sa umblu pe net cu el... il folosesc cam cu ce vine din fabrica... doar ca mai vroiam ceva jocuri ptr plictiseala din metrou

#2861
andrei80

andrei80

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 15.09.2005
Spoof sau gasesti un hotspot

#2862
luckydreamer

luckydreamer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,386
  • Înscris: 06.08.2011
Salutare,am cumparat si eu Samsung s8500 de curand si am observat ca bateria se incarca complet destul de greu...dureaza in jur de 3 ore !!! E normal asa ceva? Asa se intampla si la voi? Multumesc anticipat !

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate