Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare sursa!

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura
 "Am facut locuri de parcare&#...

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei
 

fratii si cumnatele sau invers

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
rox222

rox222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.12.2009
Buna , am deschis acest subiect deoarece am o relatie foarte rece cu fratii mei ( nici nu am crescut impreuna).
In ultima perioada , cam de vreo 4 ani , m-am inteles foarte bine cu fratele meu mijlociu ( eu sunt cea mai mica) , dar de ceva vreme vb cu o fosta prietena de-a mea ( ex deoarece mi-a facut foarte multe rautati), si de cd vb cu ea nu mai ma inteleg cu el , nici nu a venit la nunta mea din cauza ei , ei tin foarte mult la el , dar am primit foarte multe lovituri de la el si nu mai suport. Voi ce ati face in situatia in care , E singurul frate cu care ma inteleg si am ajuns sa tin la el foarte mult , noi nu mai avem parinti, credeti ca din cauza la matracuca lui sa am cert eu cu el , nu mai vreau probleme intradevar dar parca nu mai vreau sa fiu iar singura :nonobad:  acum cd incepeam si noi cat de cat o relatie ca intre frati .
PS-el o iubeste foarte mult pe aia nu cred ca o va lasa daca ii zic cum e aia cu adevarat  :angry:

Edited by rox222, 21 December 2009 - 16:20.


#2
eu_unul

eu_unul

    mason lvl 78

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,337
  • Înscris: 20.05.2008
Nu mai fiti rai!

On:
e normal sa se raceasca relatia dintre tine si fratele tau atata timp cat tu ai o relatie tensionata cu prietena lui. Si tu te-ai certa cu fratele tau daca acesta nu l-ar suporta pe prietenul tau. Sfatul meu e sa nu te bagi in relatia lor.

#3
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

 rox222, on 22nd December 2009, 10:27, said:

multumesc mult ptr raspuns , iar ptr cei care nu vor sa raspunda , sa taca draku din gura  :ciocan: :boxing:  ,ptr ca habar nu au ce vorbesc , iar de gramatica mea sa nu aiba ei grija , mai bine sa se uite la ei , tie vera iti multumesc  :thumbup: ptr sfaturi o sa tin cont:)

cred ca fix de-aia nu te suporta fata aia.

ps: eu n-o suportam pe sora unui fost prieten pentru ca avea prietene care erau "balerine", pentru ca era ingusta la minte si imbecila. incerca constant sa se bage intre noi. mai era si grasa si avea un prieten care nu dadea doi bani pe ea, asa ca acum o inteleg saraca...pe vremea aia ma enerva si aveam grija sa inteleaga clar chestia asta. :cigar:

#4
rox222

rox222

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 18.12.2009

 darkangelo, on 22nd December 2009, 14:36, said:

cred ca fix de-aia nu te suporta fata aia.

ps: eu n-o suportam pe sora unui fost prieten pentru ca avea prietene care erau "balerine", pentru ca era ingusta la minte si imbecila. incerca constant sa se bage intre noi. mai era si grasa si avea un prieten care nu dadea doi bani pe ea, asa ca acum o inteleg saraca...pe vremea aia ma enerva si aveam grija sa inteleaga clar chestia asta. :cigar:
ps. Niciodata nu m-am bagat intrei ei , ba din contra ,  dar cand am aflat cum e ea cu adevarat am ramas oarecum indiferenta fata de ea dar nu am incercat sa ii despart , intotdeauna incercam sa ii acopar "escapadele" ei pentru ca era "prietena mea", poate asta a fost greseala mea , si o regret   :angry: , si nici nu m-am certat vreodata cu ea

Edited by CICI&Co, 22 December 2009 - 14:49.


#5
darkangelo

darkangelo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,499
  • Înscris: 12.09.2006

 rox222, on 22nd December 2009, 14:43, said:

ps. Niciodata nu m-am bagat intrei ei , ba din contra ,  dar cd am aflat cum e ea cu adevarat am ramas oarecum indiferenta fata de ea dar nu am incercat sa ii despart , intotdeauna incercam sa ii acopar "escapadele" ei ptr ca era "prietena mea", poate asta a fost greseala mea , si o regret   :angry: , si nici nu m-am certat vreodata cu ea

o chestie pe care eu am invatat-o in cel mai nasol mod posibil: vei plati scump daca acoperi o parasuta. si de obicei parastele le urasc cu pasiune pe alea care nu sunt ca ele. banuiesc ca e un fel de complex de inferioritate.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate