Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura
 Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide
 

Caut jucatori de C&C Generals Zero Hour !

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
Avalanche

Avalanche

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 15.03.2005
Lista cu jucatori de C&C Zero Hour
             din tara

Nickuri Yahoo Messenger:

1. anton_e_stefan
2. bfg_se7en
3. blackriderrom
4. cristi_thebest2005
5. cyc779
6. danafiligeanu
7. gaby_purice
8. juhziz_16
9. lucianmc1
10.mobutu_sg1
11.necromancerdan19
12.nexuss777
13.romania_lucian
14.romanian_lover2003
15.seciusilviu
16.seth_2k5
17.sirfreeky
18.vali_ghioc
19.wrz_wizard
20.wrzpunisher

Astia sunt jucatorii de C&C din tara
care am reusit sa ii strang.Daca mai
stiti si altii va rog sa ma contactati.
(Nick: capellini2004)
Jocul il putem juca intre noi prin
direct connect din meniul jocului.
Trebuie sa aveti ip de internet si o
conex acceptabila la net.
Enjoy!
Lista este pusa si pe
http://www.filehost...._Zero_Hour_txt/

#56
Avalanche

Avalanche

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 15.03.2005
Intrati pe www.zerohour.3xforum.ro - Primul forum din Romania dedicat jucatorilor C&C Generals Zero Hour.Acolo suntem toti fanii acestui joc.Multe replyuri, jucatori, programari meciuri, etc. Va astept !!!

#57
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
Fiindca nu am mai jucat de cam 5 luni (m-a luat febra Warcraftu-lui) C&C  eu jucam binisor cu GLA Stheath La inceput faceam baraca pe urma 1 tunel la mine in baza , binenteles dupa ce facem suply-ul; imi duceam 2 tarani la sonde(Strategia o faceam pe harta cea mai jucata ..penultima parca)
si facem 2 tuneluri la sonde diferite (asta repede),iar cand mi se facea si 'arm deler' scoteam 1 motociclist si ma duceam cu taranul la inamic si construiam acolo un tunel(cat mai retras sa fie) de unde scoteam cateva Quad-uri si niste omuleti(rachetisti de la celelalte tuneluri si cam asta era... iar daca nu prea mergea …(dar cam mergea) faceam multi  hijackeri(f bunide altfel).
PE a 2-a harta :CHINA TANK (nu de diecare data imi iesea)  stateam pana imi faceam un overlord si heckarita J simile asezam una langa cealalta iar in mijlocul lor punem  o tureta … (cred ca asa se numeste)…Strategia era simpla….cu overlord-ul atragam atentia iar cu heckarita ii luam baza.(mai ales la USA pt ca dadeau spy pe mine si nu prea imi placea)
Infantery :imi faceam multi omuleti ,rachetisti numai dastia  si-i imparteam pe harta sa nu se mai dezvolte ala ,iar  cu heckarita furam ce apucam(in special sondele si suplay-urile inamicilor)

Pe orice harta : USA  AirForce   ii sacaiam cu niste elicoptere(invizibile bineneteles) si in acelasi timp imi feceam in baza multe Hamvy (parca asa se numesc) si il atacam  J

REGULA DE BAZA PE NET ESTE SA NU JOCI CU APARARE MULTA (doar putina daca e cazul)   Bafta
P.S. Ma Scuazati daca am facut o greseala gramaticala sau altceva (mi-e somn!)Si sper ca ati inteles ce am vrut sa scriu

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate