Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vodafone Tv+

Bataie ritmica la viteza resimtit...

panou de sigurante la casa

Comanda online, compania nu vrea ...
 Reduceri mincinoase Makita

Ccleaner

Interviu viza turist SUA

medicament melatonina
 La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 

ce imi iau cu cel mult 4000 euro?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
dictator

dictator

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 21.03.2005
vrea sa vad niste idei care sa ma ajute in cumpararea unei masini. am vazut pe net unele interesante . Ford mondeo de prin 93 94 cu geamuri clima . o Honda civic. o Hyundai sonata, hynday elandra, deci as vrea o parere despre aceste masini. personal m-as orienta dupa o japoneza am incredere in ele, deci orice optiune in afara de Logan .adica as dori o masina intre 3500-4000 de euro. va multumesc

Edited by dictator, 15 April 2005 - 12:08.


#2
FAKKYU

FAKKYU

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 478
  • Înscris: 21.03.2005
Si pe mine ma bate gandul asta ... ( aceeasi intentie )
As prefera parca Opel, Ford, VW ( multe masini SH pt piese )
Japonezele sunt bune/fiabile dar ... parca putine ca numar. Esti obligat intr-un fel sa cauti piese noi sau sa alergi dupa un model ca al tau ..

Ar fi interesant de vazut sfaturile .. viitoare  :rolleyes:  :huh:

#3
CivicVtec

CivicVtec

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 15.04.2005
Honda Civic ,vezi sa fie VTEC,are consumuri de matiz,plus ca are multi poney.A mea e din '96, 1.5 ls VTEC,si pana acum chiar nu a avut nici o problema,nimic nimic,i-am schimbat doar curelele (are 4).Consum :8 oras,6 afara,calculat de mine.Dar ulei mereu Mobil 1 0w 40,tratament antiuzura Xeramique,filtru aer BMC,etc . :coolspeak:

Attached Files



#4
FAKKYU

FAKKYU

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 478
  • Înscris: 21.03.2005
Chiar imi place .. "mashinutza" asta.   :inlove:
Cred ca fuge de rupe ... :rolleyes:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate