Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...
 Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide
 De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto
 Aparat foto zoom mare

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!
 

wellaton - cu ce a fost inlocuita aceasta vopsea de par?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
7 răspunsuri în acest subiect

#1
Aprilia

Aprilia

    Forumist

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.851
  • Înscris: 03.11.2005
Buna ziua,

Stiti cumva cu ce a fost inlocuita vopseaua Wellaton? Am fost f multumita de ea si nu vreau sa o iau de la capat sa incerc fel de fel de combinatii (acum amestec doua culori intr-o proportie descoperita cu greu)

Multumesc

#2
Andero

Andero

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 593
  • Înscris: 01.02.2009
pai wellaton era de la wella, deci ar trebui ca orice vopsea de la wella sa fie pe placul tau. cred.

#3
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.800
  • Înscris: 15.04.2006
Vopseaua Wellaton inca exista . Atat gama clasica Wellaton cat si Wellaton Naturals .Nu a fost inlocuita .

#4
Aprilia

Aprilia

    Forumist

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.851
  • Înscris: 03.11.2005

Vizualizare mesajmihai!, pe Mar 26 2009, 22:33, a scris:

Vopseaua Wellaton inca exista . Atat gama clasica Wellaton cat si Wellaton Naturals .Nu a fost inlocuita .


Am senzatia ca mai sint "resturi" prin depozite, nu am gasit de multa vreme culorile pe care le cautam si ma gindeam sa incerc sa gasesc in strainatate produsul similar.

O sa caut saptamina viitoare la Cora.

Multumesc

#5
mihai!

mihai!

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.800
  • Înscris: 15.04.2006

Vizualizare mesajAprilia, pe Mar 31 2009, 23:48, a scris:

Am senzatia ca mai sint "resturi" prin depozite, nu am gasit de multa vreme culorile pe care le cautam si ma gindeam sa incerc sa gasesc in strainatate produsul similar.

O sa caut saptamina viitoare la Cora.

Multumesc

  
   Gama a ramas si inca se gaseste. In adevar s-au scos destule culori (numere) din gama de baza. Din cele cu 8 ,cele cu 6 si cateva cu 7 . Probabil acele nuante le cauti.
   Nu o sa le mai gasesti nici macar la cora

#6
Aprilia

Aprilia

    Forumist

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.851
  • Înscris: 03.11.2005

Vizualizare mesajmihai!, pe Apr 1 2009, 10:00, a scris:

Gama a ramas si inca se gaseste. In adevar s-au scos destule culori (numere) din gama de baza. Din cele cu 8 ,cele cu 6 si cateva cu 7 . Probabil acele nuante le cauti.
   Nu o sa le mai gasesti nici macar la cora


Tocmai de asta cred ca sint niste "resturi" de prin depozite, si curind-curind vor disparea toate. Oricum eu nu mai stau in Romania si de aceea incerc sa aflu cu ce a fost inlocuita, sa nu o iau de la inceput cu testarile (acum folosesc un amestec, pe care l-am descoperit dupa muuuuulte incercari)

#7
Manimal

Manimal

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 210
  • Înscris: 05.04.2005
nu s-a scos nicio culoare, se fabrica toate inca (lucrez la P&G) :)

#8
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 12.235
  • Înscris: 31.07.2007
Dar Wellaton Softcolor (nuanțator) se mai fabrică ? Eu nu am mai găsit de câțiva ani :(

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate