Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura
 Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide
 

Soft pentru Nokia 6600 - Symbian S60

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
blueSky

blueSky

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 15.07.2003
Caut soft pentru Nokia 6600 - free... ma intereseaza un mp3 player, un video recorder care nu limiteaza filmul la 10 secunde si eventual pentru windows un soft care sa imi converteasca un film la 176x144 pixeli.

Am cautat pe avianet.com, zedge.no dar sunt versiuni comerciale pe care nu stiu cum le pot cumpara... ca nu e vorba de bani...

Aaaa... si inca ceva.. cum verific un fisier .sis de virusi?! (un scand cu un antivir normal e suficient?!)

Orice link-uri sunt bine-venite.
Multumesc

#2
juheress

juheress

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 23.02.2005
daca stii italiana cauta pe: www.nokiovo.it

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate