Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...
 Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...
 Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide
 De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto
 

ce risca individul?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
clara_spiele

clara_spiele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,523
  • Înscris: 04.02.2008
Banca (vreau sa zic, recuperatorii creantelor) poate urmari silit orice bun al debitorului. Parerea mea, daca ai bani, plateste! Daca faci bani in America, onoreaza-ti obligatia! Ramane tinicheaua ta atarnata de gat, for ever.
Nu ca mi-ar fi mila de banci, dar te trezesti cu o suma de plata mult uflata comparativ cu ratele datorate. Si nu se stie daca mai ai nevoie sa te intorci in Romania.

Edited by clara_spiele, 15 March 2009 - 00:36.


#38
Liviu72

Liviu72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,044
  • Înscris: 09.11.2007
...

View Postcopjob2000, on Mar 14 2009, 17:07, said:

L-ai dat de gol... și esti cam dur față de problema... gravă pe care a ridicat-o!!!
Ce problema grava? A luat bani de la banca? Nu e singurul!!! Dar sa-i dea inapoi... Pe alte topicuri spune de Romania ca suntem curul Europei, ca suntem hoti si lenesi. Dar cred ca-si facea autocritica. :lol:

Edited by Liviu72, 15 March 2009 - 07:18.


#39
Liviu72

Liviu72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,044
  • Înscris: 09.11.2007
Acum, ca ne-am prins toti cine este "cunostinta" si ce are de gand sa faca (de fapt sa nu faca -  sa dea inapoi banii pe care i-a luat de la banca) nu il mai vezi pe aici si nu ii mai auzi gurita sa faca romanii hoti si mincinosi... :D

#40
copjob2000

copjob2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,813
  • Înscris: 26.11.2006
Nomal!!!
A încercat și el să vadă ce poate, sau ce i s-ar întâmpla!!!
Cunosc pe cineva care a luat un împrumut de 50.000 euro din Spania și a venit în țară pentru a i se pierde urma... dar s-a posomorât când i-am spus că este doar o chestiune de timp până când îl va vizita cineva din Spania, sau din România, trimis de ăia din Spania, să recupereze creditul!!!


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate