Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura
 Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide
 

am luat un laptop

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ABCyberian

ABCyberian

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.10.2008
am cumparat un laptop Gateway 6231 de la Laptop Arena din Carrefor Vitantis Shopping Center,super preturi au aia acolo ,si problema e ca vreau sa-l trec pe XP, ele e pe Vista merge o.k da' parca tot nu se compara cu xp.am cautat drivere de am innebunit.s-a mai lovit cineva de problema asta si poate sa ma ajute ?

#2
biceman

biceman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 922
  • Înscris: 19.06.2006

View PostABCyberian, on Oct 1 2008, 12:59, said:

am cumparat un laptop Gateway 6231 de la Laptop Arena din Carrefor Vitantis Shopping Center,super preturi au aia acolo ,si problema e ca vreau sa-l trec pe XP, ele e pe Vista merge o.k da' parca tot nu se compara cu xp.am cautat drivere de am innebunit.s-a mai lovit cineva de problema asta si poate sa ma ajute ?
vezi pe aici. Vezi ce componente are laptopul (cu Everest de exemplu) si ia driverele corespunzatoare. Poti cauta drivere pe sit-urile producatoare ale componentelor (ATI, Nvidia, Intel, etc)

#3
encristinel

encristinel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 26.02.2006

View PostABCyberian, on Oct 1 2008, 12:59, said:

am cumparat un laptop Gateway 6231 de la Laptop Arena din Carrefor Vitantis Shopping Center,super preturi au aia acolo ,si problema e ca vreau sa-l trec pe XP, ele e pe Vista merge o.k da' parca tot nu se compara cu xp.am cautat drivere de am innebunit.s-a mai lovit cineva de problema asta si poate sa ma ajute ?

Hello,

Totusi la ei pe site nu au asa ceva?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate