Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Interviu viza turist SUA

medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei
 Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...
 Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA
 Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici
 

Prea mult ulei in salata

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
20 răspunsuri în acest subiect

#19
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 09.01.2006

 marinareasa, on Mar 10 2008, 15:13, said:

:lol:
Mai, daca punea 4 linguri, chiar daca nici macar nu a pus de masline :rolleyes: , chiar ca nu ziceam nimic :D Nu as fi observat nici macar ca ceapa e taiata in bucati uriase :D
Salata aia musteste de ulei si chiar o sa ma apuc acum sa fac ceva cu ea, daca se mai poate face ceva :rolleyes:
El saracu` m-a imbiat toata dimineata cu salata :D, insa am gasit tot felul de pretexte...
Astept sugestii la: "cum sa refuzi delicatesele gatite de sot fara sa se supere"

Io cred ca esti cam pretentioasa, pe bune. Acum zici si de ceapa. Mai incolo ca ai gait o farama de coaja de vanata in salata, ba ca sarea nu era iodata... etc.

Dupa ce ca ai gasit facut de-a gata... mai faci si mofturi. Taci si-nfuleca!

#20
happy_me

happy_me

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 612
  • Înscris: 28.01.2008

 marinareasa, on Mar 10 2008, 15:13, said:

:lol:
Mai, daca punea 4 linguri, chiar daca nici macar nu a pus de masline :rolleyes: , chiar ca nu ziceam nimic :D Nu as fi observat nici macar ca ceapa e taiata in bucati uriase :D
Salata aia musteste de ulei si chiar o sa ma apuc acum sa fac ceva cu ea, daca se mai poate face ceva :rolleyes:
El saracu` m-a imbiat toata dimineata cu salata :D , insa am gasit tot felul de pretexte...
Astept sugestii la: "cum sa refuzi delicatesele gatite de sot fara sa se supere"


Ai putea si tu sa mananci macar o felie de paine cu salata de fata cu el ca n-oi muri, si nici vreo 5 kile n-o sa pui pe tine. Daca e chiar asa gretoasa si nu se poate manca, poti sa-i spui pe urma ca ti-a cazut cam greu la stomac si gata, in felul asta ii faci si lui placerea.

#21
marinareasa

marinareasa

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 583
  • Înscris: 30.11.2007

 Zamolxel, on Mar 10 2008, 16:16, said:

Io cred ca esti cam pretentioasa, pe bune. Acum zici si de ceapa. Mai incolo ca ai gait o farama de coaja de vanata in salata, ba ca sarea nu era iodata... etc.

Dupa ce ca ai gasit facut de-a gata... mai faci si mofturi. Taci si-nfuleca!
Mai Zamolxel, ai si tu dreptate, recunosc :D
Stiu ca omul s-a chinuit si tocmai de aia, nu vreau sa il supar cu ceva, omul a facut un gest frumos.
Daca mergeam pe ideea: taci si infuleca, nu mai scriam acest topic :rolleyes:
Oi fi pretentioasa, dar am si eu motivele mele, si daca sunt, asta este.
Vreau sa ne fie bine amandorura :P
Acuma, daca cineva iti da de mancare un rahat, pe motiv ca s-a chinuit sa-l faca, tu taci si infuleci?  :) (sigur, nu e cazul, e doar salata de vinete)

@happy me: multumesc pentru sugestie, sigur ca am gustat deja, numai ca e muuulta rau.....:) 1 kilogram :D
Daca ar manca si el, ar fi bine, numai ca el nu mananca :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate