Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B
 Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ
 Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...
 Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 

Inceputul sfarsitului

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
110 replies to this topic

#109
nelu73

nelu73

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 11.01.2007

View Postchristianforever, on 16th December 2008, 01:16, said:

Legea Sharia inseamna ca noi,crestinii sa fim omorati.La fel,pacatosii,adica tot noi.
vad ca nu te contrazice nici un musulman, oare de ce?

View PostAmonet, on 2nd March 2008, 23:27, said:

Exact...nu-mi amintesc sa-mi fi dat cineva vreun curs de integrare la sosirea in Canada.Nu ca ar fi fost nevoie din moment ce am plecat din occident tot in occident... :lol:
Poate nu ti-ar strica, tu nu te-ai integrat niciunde, nici macar unde te-ai nascut... :coolspeak:

View PostAmonet, on 17th April 2008, 20:44, said:

Cred ca ce frustrat poti fi de faptul ca nu toti barbatii si mai ales musulmanii isi bat nevestele. Te macina mult asta si faptul ca ti-a dat teoriile peste cap.Probabil ca de aia tii neaparat de fiecare data sa aberezi la maxim.

ce neadaptati la islam, pai sa se mute intr-o tara musulmana si sa nu-si bata nevasta, nu in Canada. :D  

View PostAmonet, on 17th April 2008, 20:44, said:

de fapt vin aici sa-si faca un viitor mai bun lor si copiilor lor si ca atare muncesc si cite 3 joburi,nu taie frunza la caini si nu comit credit card fraud si prostitutie ca si conationalii tai. :console:
viitor mai bun decat unde?? decat in tarile musulmane? da nu ti-e rusine? nu e soc perfecta? bazata pe coran?

View PostAmonet, on 17th April 2008, 20:44, said:

Eu prevad un viitor negru si costisitor pentru Canada daca va ridica astia vizele. Vai de mama noastra...o sa trebuiasca sa-mi pun 3 alarme la casa. :death:

e drept ca poporul roman a fost indoctrinat 50 ani de comunisti, s-au rasturnat valorile, (hotia e una din mosteniri, dealungul istoriei, romanii nu au fost talhari, au stat cuminti in banca lor,i-au asteptat pe otomani, care fiind cei mai corecti din lume ne furau scobitorile  :nonobad:  )etc. dar sper ca ne vom reveni in urmatorii 50 de ani. asa ca nu te stresa, Canada sufera mai mult ca mentin vizele pt romani decat daca le-ar scoate si le-ar pune la modul serios pt cei din zonele in care legea se face cu teroare.
de ex. americatii fac pe desteptii(ca tine) cand e vorba ca un roman sa-i viziteze sau chiar sa emigreze...
dar cei "3 muschetari" ce au deturnat avioanele in 11 septembrie erau oameni de...onoare...
ia fa un calcul, cat crezi ca trebuie sa fure(ca acuzi romanii ca doar asta stiu) romanii sa faca paguba ca la 11 septembrie 2001?

Edited by nelu73, 09 July 2009 - 13:13.


#110
Eros81

Eros81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 05.02.2007

View Postnelu73, on 9th July 2009, 14:08, said:

vad ca nu te contrazice nici un musulman, oare de ce?


Poate nu ti-ar strica, tu nu te-ai integrat niciunde, nici macar unde te-ai nascut... :coolspeak:



ce neadaptati la islam, pai sa se mute intr-o tara musulmana si sa nu-si bata nevasta, nu in Canada. :D  


viitor mai bun decat unde?? decat in tarile musulmane? da nu ti-e rusine? nu e soc perfecta? bazata pe coran?



e drept ca poporul roman a fost indoctrinat 50 ani de comunisti, s-au rasturnat valorile, (hotia e una din mosteniri, dealungul istoriei, romanii nu au fost talhari, au stat cuminti in banca lor,i-au asteptat pe otomani, care fiind cei mai corecti din lume ne furau scobitorile  :nonobad:  )etc. dar sper ca ne vom reveni in urmatorii 50 de ani. asa ca nu te stresa, Canada sufera mai mult ca mentin vizele pt romani decat daca le-ar scoate si le-ar pune la modul serios pt cei din zonele in care legea se face cu teroare.
de ex. americatii fac pe desteptii(ca tine) cand e vorba ca un roman sa-i viziteze sau chiar sa emigreze...
dar cei "3 muschetari" ce au deturnat avioanele in 11 septembrie erau oameni de...onoare...
ia fa un calcul, cat crezi ca trebuie sa fure(ca acuzi romanii ca doar asta stiu) romanii sa faca paguba ca la 11 septembrie 2001?




s-a scris mult si prost pe aici. nu am timp sa stau sa citesc ... unii sunt prea inteligenti , si nu merita sa "ma ridic" la nivelul lor .
dar o sa spun doar cateva propozitii:
1) 3 arabi au 3 cutere si tin la respect vreo 100 de oameni....ori arabii erau smekeri , ori ceilalti pasageri lasi??? cum naiba 3 oameni sa tina la respect pe alti 100?
2) va dati mari cunoscatori in civilizatia islamica da tot ce stiti este ce vedeti la tv. tineti-o tot asa. am mai spus pe forumu asta, oare cine e principala problema prin tara asta? :D in loc sa va gandtiti la lucruri cu adevarat importante ... caine moare de fuga....voi de grija altora. ati putea macar sa intrebati si sa invatati ceva din alte culturi. daca ati auzit de toleranta...

#111
searcher-star

searcher-star

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,274
  • Înscris: 07.01.2009

View PostEros81, on 11th August 2009, 18:22, said:

s-a scris mult si prost pe aici. nu am timp sa stau sa citesc ... unii sunt prea inteligenti , si nu merita sa "ma ridic" la nivelul lor .
dar o sa spun doar cateva propozitii:
1) 3 arabi au 3 cutere si tin la respect vreo 100 de oameni....ori arabii erau smekeri , ori ceilalti pasageri lasi??? cum naiba 3 oameni sa tina la respect pe alti 100?
Ti se pare disproportionat? De aia 40 care au fugit de unul singur ai auzit? In Canada un psihopat a omorat pe unul in autobuz si toti pasagerii au fugit. Asta a mai ramas din noi, occidentalii, dupa 50 ani de educatie pro-hippie...
2) va dati mari cunoscatori in civilizatia islamica da tot ce stiti este ce vedeti la tv.
Pai si ce are TVul? Tocmai ca o prezinta extraordinar de bine, relatarile despre atrocitati sunt mici exceptii dar documentarele despre minunatiile islamice-s legiune...
tineti-o tot asa. am mai spus pe forumu asta, oare cine e principala problema prin tara asta? :D in loc sa va gandtiti la lucruri cu adevarat importante ... caine moare de fuga....voi de grija altora. ati putea macar sa intrebati si sa invatati ceva din alte culturi. daca ati auzit de toleranta...


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate