Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA
 Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...

Ranjetul la oameni
 recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...
 Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare
 

vampire bloodlines

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ogre11

ogre11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 04.12.2007
Salut tuturor,

In sfarsit dupa ce am plans 3 ani de zile dupa jocul acesta, Vampire The Masquerade: Bloodlines, am reusit sa mi-l cumpar ieri. L-am instalat fara probleme, insa dupa intalare, cand dau dublu click pe vampire.exe sa intru in joc, incepe sa se incarce jocul, se innegreste ecranul se vede scris "loading" si apoi imi iese din joc.  Nu reuseste deloc sa intre in joc. Cerintele jocului sunt 512 RAM, procesor 1.2 GHz, placa video 64 Mb NVidia, ATI Radeon sau Matrox. Eu am un Notebook HP cu 512 RAM, procesor de 1.75 si palca video on board Intel nustu de care. Credeti k e din cauza placii mele video necorespunzatoare? A jucat cineva acest joc? Stiti vreun patch care sa faca sa-mi mearga acest joc si cu placa mea video?

Mentionez ca am Windows cu licenta, jocul este si el original (nu este cumparat de la pirati) si deci nu poate fi vorba decat de o incompatibilitate tehnica. Daca aveti vreo idee v-as fi recunoscator daca a-ti imparti-o cu mine.

Va multumesc.

Ogre

#2
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 317
  • Înscris: 06.12.2006

 ogre11, on Dec 7 2007, 00:49, said:

Salut tuturor,

In sfarsit dupa ce am plans 3 ani de zile dupa jocul acesta, Vampire The Masquerade: Bloodlines, am reusit sa mi-l cumpar ieri. L-am instalat fara probleme, insa dupa intalare, cand dau dublu click pe vampire.exe sa intru in joc, incepe sa se incarce jocul, se innegreste ecranul se vede scris "loading" si apoi imi iese din joc.  Nu reuseste deloc sa intre in joc. Cerintele jocului sunt 512 RAM, procesor 1.2 GHz, placa video 64 Mb NVidia, ATI Radeon sau Matrox. Eu am un Notebook HP cu 512 RAM, procesor de 1.75 si palca video on board Intel nustu de care. Credeti k e din cauza placii mele video necorespunzatoare? A jucat cineva acest joc? Stiti vreun patch care sa faca sa-mi mearga acest joc si cu placa mea video?

Mentionez ca am Windows cu licenta, jocul este si el original (nu este cumparat de la pirati) si deci nu poate fi vorba decat de o incompatibilitate tehnica. Daca aveti vreo idee v-as fi recunoscator daca a-ti imparti-o cu mine.

Va multumesc.

Ogre
Am jucat eu jocu dar nam avut astfel de eroare...Patchu oficial e 1.2 al jocului si neoficial 4.3 parca sau cam asa ceva...Incearca sa cauti la readme tipurile de placi video suportate,adica cu detalii(nvidia ge forece x sau Ati radeon x) si vezi ca poate are si o lista cu placile video incompatibile...Vezi daca este mentionat ceva legat de modelul placii tale video daca nu incearca sa reinstalezi jocul.Sper sa iti fie de folos sfatul meu si revino cu mai multe informatii..

#3
AMDG

AMDG

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 23.01.2007

 ogre11, on Dec 7 2007, 00:49, said:

palca video on board Intel nustu de care. Credeti k e din cauza placii mele video necorespunzatoare?

Desigur - mai exact din cauza absentei unei placi video dedicate .

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate