Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei

Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!
 Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura
 Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide
 

Configurare XMMS

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
dobrotescunicol

dobrotescunicol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,872
  • Înscris: 30.08.2003
Intrebare cu raspuns foarte simplu cred eu. Am instalat XMMS. La apasarea butonului de minimizare nu se minimizeaza decat fereastra principala ramanand totusi deschise fereastra Graphical Equalizer si Playlist Editor. Ce trebuie sa fac pentru ca la apasarea butonului respectiv sa se minimizeze in bara toate cele 3 ferestre simultan asa cum se intampla cu winamp?

#2
dobrotescunicol

dobrotescunicol

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,872
  • Înscris: 30.08.2003
Am cautat cu mai multa atentie pe net si am vazut ca nu este o greseala de configurare ci un bug. Sunt indignat. Nu-mi vine sa cred! Cum dracu' le-a scapat un asemenea bug? E ca si cum ai lansa maine un nou model de automobil ultraprerformant, computer de bord, si ulterior ai constata ca ai uitat sa-i pui volan.

#3
2Fst4U

2Fst4U

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,732
  • Înscris: 03.11.2003
La mine se minimalizeaza tot. Incearca sa-ti pui ultima versiune 1.2.10

#4
gmasterleo2000

gmasterleo2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 788
  • Înscris: 27.09.2003
corect !.. incearca sa folosesti varianta ce se COMPILEAZA, nu RPM-ul (precompilat).

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate