Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA
 Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...

Ranjetul la oameni
 recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...
 Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare
 

Gothic 3 problema de incepator

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
greengrin

greengrin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 04.02.2005
Am inceput Gothic 3 de curand (sunt abia in ziua 4 din joc) dar ma obsedeaza o problema. In primele 2 zile bara de energy a eroului era galbena iar energia se refacea foarte usor (chiar in timpul unei lupte daca ma retrageam cateva momente revenea la full). La un moment dat fara sa imi dau seama cand a devenit gri. Energia eroului se consuma dupa ce dau de cateva ori cu sabia si se reface muuuult mai greu. E normal? Am facut eu vreo gresala? E enervant si daca am gresit undeva n-as vrea sa reiau jocul dupa ce am avansat prea mult. Ma poate ajuta cineva care a jucat gothic 3 va rog? Multumesc.

#2
Thot

Thot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 23.08.2006
Ai incercat sa dormi?

#3
greengrin

greengrin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 04.02.2005
da

#4
Weaponspervert

Weaponspervert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 19.01.2007
E un feature al jocului. Daca ai bara de energie gri, inseamna ca ai o boala. Probabil ca te-ai batut cu vreo soparla si te-a muscat. Daca soparlele te musca, te imbolnavesti. Ca sa te faci bine, trebuie sa bei o licoare, cauta prin inventar poate ai deja, nu stiu cum se cheama, dar arata ca o butelcuta gri cu o cruce pe ea (parca albastra). Numele cred ca o sa fie sugestiv. Vezi sa nu o confunzi cu sticla verde cu antidot, ala e impotriva otravurilor (de exemplu cand te inteapa mustele).
Si ca sa nu ai probleme e un teacher in
Spoiler
care te poate invata rezistenta impotriva bolilor si nu te mai imblonavesti niciodata, oricate soparle te-ar musca. Dar te costa 5 puncte de experienta.  :)

PS: Se cheama "Strengthening potion"

Edited by Weaponspervert, 10 October 2007 - 19:22.


#5
greengrin

greengrin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 04.02.2005
multaaaaaaam....greetings my saviour

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate