Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...

open vpn, adaugare exceptie

Alipire apartamente
 Curba Q-U Fronius gen24?

Procedura cumparare ticket rabla ...

interceptare ip android

Nota de relație
 Cand trebuie sa ii pui botnita un...

Arc iesit din canapea. Ce e de fa...

SSD-uri in 99% dupa restart - err...

Izolare camera PoE?
 Click Sunet Butuc fata

Nu merge internet și touchpad

Nu am semnal la telefon la casa i...

Aspecte pozitive la partidele si ...
 

Nou - I-TV.RO.

- - - - -
  • Please log in to reply
194 replies to this topic

#109
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,450
  • Înscris: 04.02.2006

 donmarinica, on Feb 24 2008, 12:31, said:

platesti 25 ron pe luna. din cate stiu primele 3 zile sunt gratuite. gratuit permanent ai vreo 3 programe, realitatea, senso si antena 3 parca.



in sectiunea demo sunt: the money chanel, party tv, realitatea si senso si merg perfect

#110
geanina15

geanina15

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 268
  • Înscris: 27.02.2008
sal, am incercat sa vad mai multe canale tv pe internet (pe diverse site-uri) , se vad bine, doar acasatv nu se deschide . nu inteleg de ce?
ma poate ajuta cineva?? pls :worthy:

#111
andrei_grosu

andrei_grosu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 23.02.2008

 djmaxx, on May 26 2007, 05:07, said:

Alfa Omega TV
Alpha TV
Antena 1
Antena 2
Antena 3
B1TV
Boomerang
Cartoon/TCM
CCTV 9
CNNi (nou!)
DDTV
Etno TV
Euforia Lifestyle
Extreme Sports
Favorit TV
Flux TV
Good Life Channel
Kanal D
KissTV
MGM Channel (nou!)

Money Channel

Motors TV

MTV 2

MTV Base

MTV Hits

MTV Romania

N24

National TV

National TV (384kbps)

OTV

Pratech TV

Prima TV

Prima TV (alt. srv.)

Realitatea TV

Romantica

Senso

Taraf TV

Telesport

Travel Channel

TVR 1

TVR 2

TVR Cultural

TVRM

U TV

VH1

VH1 Classic

VIVA Germany

Zone Club

Zone Reality

astea sunt posturile care se gasesc momentan..www.i-tv.ro
http://tvkai.piczo.com   ia dai download la soft si mai gandeste-te cu i-panarama aia

#112
danutz68

danutz68

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 133
  • Înscris: 25.06.2005

 andrei_grosu, on Mar 1 2008, 09:36, said:

http://tvkai.piczo.com   ia dai download la soft si mai gandeste-te cu i-panarama aia

Se pare ca http://tvkai.piczo.com nu e instare sa isi faca macar un site faca ca sa fure imagini de pe i-tv. Nu inteleg de ce incurajezi pirateria. Toata lauda pentru cei de la i-tv ca ofera programele la o calitate superioara . Ce e drept sunt programele de 2 bani ca pe cablu, dar cred ca vor introduce si alte canale care nu se gasesc pe cablu. Pana si aplicatia e copiata de la unii. Ca o critica la i-tv ar fi introducerea obligativitatii acesarii site-ul de pe 5 ip-uri. Eu care am fiberlink am ip dinamic, deci nu ma incadrez. Si nu inteleg de ce nu ar face pachet separat pentru programe de germani(pro7, rtl, sat1 etc), italieni (mediaset), francezi, pachet de programe de filme. Eu pentru asta as da banii. Nu pentru programele care le am si pe cablu.

#113
crissty

crissty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,334
  • Înscris: 25.01.2007

 danutz68, on Mar 1 2008, 10:08, said:

Se pare ca http://tvkai.piczo.com nu e instare sa isi faca macar un site faca ca sa fure imagini de pe i-tv. Nu inteleg de ce incurajezi pirateria. Toata lauda pentru cei de la i-tv ca ofera programele la o calitate superioara . Ce e drept sunt programele de 2 bani ca pe cablu, dar cred ca vor introduce si alte canale care nu se gasesc pe cablu. Pana si aplicatia e copiata de la unii. Ca o critica la i-tv ar fi introducerea obligativitatii acesarii site-ul de pe 5 ip-uri. Eu care am fiberlink am ip dinamic, deci nu ma incadrez. Si nu inteleg de ce nu ar face pachet separat pentru programe de germani(pro7, rtl, sat1 etc), italieni (mediaset), francezi, pachet de programe de filme. Eu pentru asta as da banii. Nu pentru programele care le am si pe cablu.
offtopic  http://tvkai.piczo.com  astia fura imagini dupa toate site-urile,au inceput cu smc,au continuat cu i-tv,si ajuns sa puna sigla UPC si o poza din reclama de la ROMTELECOM.
Amatori ce sa le faci,se lauda cu un soft furat din alta parte,nici macar un site nu sunt in stare sa faca,l-au facut pe piczo,unde isi fac toti copiii site-uri cu inimioare si floricele,deci din asta rezulta ca nu au nici macar buletinul facut!
+ ca ii injura pe toti care au un site facut cu bun simt,al lor fiind cel mai tare!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#114
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,507
  • Înscris: 17.06.2007
travel, zone reality si zone club traduse pe i-tv intr-o noua grafica. e scrisul mai mic si mai in josul ecranului dar e mai bine ca inainte.

#115
ViruSDanny

ViruSDanny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 16.08.2007
stie cineva dak mai introduc cei de la itv programele TCM N24 NATIONAL TV SI FAVORIT??

#116
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,507
  • Înscris: 17.06.2007

 ViruSDanny, on Mar 13 2008, 09:40, said:

stie cineva dak mai introduc cei de la itv programele TCM N24 NATIONAL TV SI FAVORIT??

Conform spuselor lor, vor fi, dar nu au spatiu pentru introducere de noi programe. Vor sa schimbe sistemul sa bage mai multe programe, pe 2 coloane.

#117
criss06

criss06

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 23.11.2007

 Blackhawk, on Jan 13 2008, 10:41, said:

Are cineva idee cum merge daca e accesat din vestul Europei (pe o conexiune de 16mb)? Stiu ca problema e daca ii tine pe ei ISP-ul sa faca upload pe extern
Ar fi o alternativa interesanta la DTH pt cei plecati din tara.

Nu te chinui sa prinzi programele de pe i-tv din afara Romaniei....oricat de larga ar fi banda ta nu vei putea receptiona cursiv (NU SE RECEPTIONEAZA IN AFARA TARII). Din pacate, lucru vazut chiar de mine, dupa o anumita ora (17-18) chiar si din Romania fiind, cu o banda larga pe local (chiar din Bucuresti), unele programe se vad cu intreruperi repetate...tind sa cred ca nu au suficienta banda de upload (nu se asteptau la prea multi abonati).


Pe RDS merge chiar daca IP-ul iti este schimbat la fiecare conectare, problema rezolvata de cand era DEMO in totalitate.

#118
ViruSDanny

ViruSDanny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 16.08.2007

 donmarinica, on Mar 13 2008, 21:19, said:

Conform spuselor lor, vor fi, dar nu au spatiu pentru introducere de noi programe. Vor sa schimbe sistemul sa bage mai multe programe, pe 2 coloane.

aha....da nu prea se grabesc sa faca chestia asta... dak le introduc imi zici si mie pls k numai am contul activ la ei si vreau sa fiu la curent ku chestiile astea:D

#119
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,507
  • Înscris: 17.06.2007
nou la i-tv: are forum. Informatii legate de programe, modalitati de plata si alte discutii gasiti aici http://forum.i-tv.ro/. Va logati si intrati.

#120
adiroman

adiroman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 543
  • Înscris: 21.01.2006
Am internet de la Ilink is I-tv
de 2 zile nu mai pot intra pe site-ul i-tv
cei de la i-tv spun ca nu ar fi de la ei
astept un raspuns de la ilink
mai are cineva asemenea probleme?
e cineva de pe aici cu  net de la ilink si care poate sa intre pe www.i-tv.ro?

#121
tibi008

tibi008

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 362
  • Înscris: 31.10.2006
EU am net de la ilink si imi merge foarte bine adresa www.i-tv.ro...

#122
adiroman

adiroman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 543
  • Înscris: 21.01.2006

 tibi008, on Mar 27 2008, 13:11, said:

EU am net de la ilink si imi merge foarte bine adresa www.i-tv.ro...


acum imi merge si mie, dar tot nu stiu inca de ce nu a mers in ultimele 2 zile

#123
doroo

doroo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 24.03.2008
Vrei ce iti ofera i-tv dar gratis?

Intra AICI!

#124
danhud22

danhud22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 15.04.2008

 doroo, on Apr 15 2008, 20:02, said:

Vrei ce iti ofera i-tv dar gratis?

Intra AICI!
:lol: doamne aproape toate nu merg
si i-tv transmite ei nu fura tot cum face acel "site".

#125
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005

 danhud22, on Apr 17 2008, 15:35, said:

:lol: doamne aproape toate nu merg
si i-tv transmite ei nu fura tot cum face acel "site".

Nu poti compara un serviciu profesional IPTV cu streamurile puse gratuit cateva ore pe zi de diversi amatori (cateva sunt non stop) si la o caliate medie, cu cele puse de ITV sau orice alta firma care ofera servicii similare, care sunt functionale mereu si merg la o calitate foarte buna.

#126
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

 doroo, on Apr 16 2008, 10:02, said:

Vrei ce iti ofera i-tv dar gratis?

Intra AICI!
Ba du-te dr..ku' cu reclamele tele mascate in linkuri, sa fac ceva pe site-ul tau de 2 lei ca m-am saturat, peste tot pe unde intru pe softpedia dau de reclama ta la porcaria aia, acu-l mai si ascunzi in link, cica i-tv si cand colo...
Ai report din partea mea loosere, a doua oara, ca ti-am mai dat un report pt linkuri in semnatura , ti-au fost modificate si tot nu te inveti minte.

Edited by sorinsirbu, 18 April 2008 - 15:05.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate