Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Connex "mega oferta" la cartele

- - - - -
  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#73
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003
Andrei, imediat sare careva pe noi, apropos de mega oferta de la Connex , eu am impresia ca o vor "definitiva" asa cum au facut si cu 7$ o cartela in loc de 12$. Era mega-oferta de pe "vremuri"

#74
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
nici o oferta nu poate concura cu fostul kamarad weekend....vorbeam cate 3 - 4000 de  minute la lunu...:(

#75
gaesti

gaesti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 03.09.2002
4000 mii de minute pe luna si numai in weekend ? wow...pai tu n-aveai altceva de facut decat sa vorbesti la mobil? 4000 min in 10 zile de weekend inseamna 400 min pe zi adica 7 ore ... acu incep sa imi dau seama de ce au retras astia oferta ...ca daca erau 1000 ca geo2001 ... intra connexu in faliment
scuze de observatzie :)

#76
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003
gaesti: Punct ochit! Punct lovit!  :drac:  :yeah baby

#77
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
mda...avea 3 prietene pe connex...si decat sa ies cu ele in oras sa am probleme mai bine vorbeam la telefon...si ieseam mai ieftin...oricum...ma puneam pe vorbit de seara de la 12, maximul unei convorbiri a fost de 9 ore...la 60 minute eram deconectat...dar tot pindeam retea...eram mare :drac: pe atunci :)

#78
exosyphen

exosyphen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 01.09.2003
Kamarad Weekend - voi inca traiti din vise?

La Orange am abonament. Si nu alerg ca nebunul dupa megaoferte de prepay si alte prostii, cand planul tarifar pe care il am este excelent.

Daca abonamentele Connex sunt asa bune precum pretindeti ... atunci de ce va cumparati baxuri de cartele la oferta? ... sa puteti si voi vorbi cateva minute pe luna fara sa va vina o factura enorma?

Comparati : Connex Cent ($7.5 + $2) si Orange Personal + opt weekend($4 + $3) ... diferenta de 20 de minute in weekend ... si $2.5!!!

Si tarifele cum sunt? 15/25 ... versus 14/24
si un mai mentionez optinuea 5 numere favorite in orice retea ... ca asa ajung pe abonament de $9 ... cu 360 min in weekend :)

#79
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
slabut pe langa zapp500enytime...pacat ca la abonamnetu asta momentan nu pot vorbi decat cu dealerii si relatii cu clientii...dar pentru vorbit mult nu cred ca este alternativa la zapp...

#80
exosyphen

exosyphen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 01.09.2003
Intr`adevar :)

#81
gaesti

gaesti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 03.09.2002
mai da ce sa vorbesti 9 ore la telefon? ...ca dai in tremurat cu telefonul in mana....cred ca o convorbire era ca un bigbrother via telefon ...stai un pic...ca tb sa ma duc pana la toaleta ...eu unul nu ii inteleg pe astia care ii uita sfintzii cu telefonul in mana ...ce sa vorbesti atata la telefon , ca epuizezi toate subiectele posibile si imposibile...

Pt exosyphen ...fiecare isi alege bugetul pt consum in functie de punga ... eu am un connex start de 5 USD de 5 ani si are 10 centzi in retzea...oricand ....este the best de pe piatza...si nu stau sa vb seara sau in weekend , si numai cu 2 numere...si pun pariu ca cei cu care vorbesti tu minutele alea 180 au cartela prepay...ca sa se incarce cu dolari la 100 minute  :)

#82
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
offtopic : (rspuns pentru gaesti care nu intelege) eram plecat de acasa...si vorbeam cu prietena mea care era cu toti prietenii mei acolo...oricum mie imi place sa vorbesc mult...sau cel putin imi placea acum cativa ani cand nu aveam ce face...

#83
gaesti

gaesti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 03.09.2002
offtopic  ----- io am inteles ....acu sper ca nu te-ai suparat :)

#84
exosyphen

exosyphen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 01.09.2003
gaesti. Numerele pe care le apelez sunt exclusiv abonamente, exceptie sora-mea care ii pe PrePay(si nu traieste din bonusul primit).

Connex Start era dragutz ... si Connex au fost dragutzi de l`au scos.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate