Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA
 Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

"Am facut locuri de parcare&#...

Ranjetul la oameni
 recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere

Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...
 Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei

Achizitionarea unui subwoofer auto

Aparat foto zoom mare
 

Golf V sau Peugeot 307?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
111 replies to this topic

#109
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006

View Postundercoverbrother, on Jan 31 2009, 17:44, said:

prietena mea in sus, prietena mea in jos dar nu o arata la nimeni.

adevarul este ca nu poti sa vorbesti de o masina italieneasca sau frantuzeasca fara sa vina vreun die-hard teuton sa terfeleasca totul cu mistouri dar sa te fereasca d-zeu sa spui ca 2.0 tdi e un motor cam capricios (un ex de lucru slab luat la nimereala din zecile disponibile din ograda vag) ca sar 100 de grei la ei in bloc sa-ti ceara socoteala.

cam asta e spiritul.
personal doar observ niste lucruri cumva comice dpmdv. n-am nici o intentie sa schimb ceva sau mai stiu eu ce.
Cateodata e chiar funny treaba asta, sa stii. Oricum, pe Auto asa va fi intotdeauna: masina mea e mai tare ca masina ta, iar Bruzli il bate pe Vandam.

Ai si gasit cel mai flamand (de ulei) motor sa-l dai drept exemplu. :lol:

#110
undercoverbrother

undercoverbrother

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 18,293
  • Înscris: 02.04.2007
pai nu l-am dat eu. de 2.0 tdi zicea un amarat care si-a luat-o grav.
crezi ca nu am ceva mai bun de facut decat sa ma pun in calea fericirii unui ... viitor posesor de vag?

#111
supramax

supramax

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,217
  • Înscris: 17.07.2008
ce v am pus pe certuri...

cunoscatorii de masini stiu de ce afirmatiile mele sunt spuse sub forma lor reala si reprezentativa

#112
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,134
  • Înscris: 03.12.2005
Numai versus nu mai e. Masinile deja au iesit ambele din productie. Gudbai topic.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate