Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare sursa!

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura
 "Am facut locuri de parcare&#...

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei
 

OPEL VECTRA vs RENAULT LAGUNA II

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#19
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

 overseas, on May 4 2007, 15:25, said:

....
.... cum a ramas cu alegerea Laguna vs. vectra ?


    :) Ce chestie,aproape uitasem de topicul asta!Am ales vectra pana la urma.Nu ma intrebati de ce...e pur si simplu pentru ca ne-a placut mai mult,mie si sotiei.Nu o compar cu laguna caci de cea din urma nu stiu mai nimic.Am condus o singura data intr-un bazar una de era de vanzare.Cat despre a mea nu ma plang,probleme chiar deloc de cand am luat-o (sh cu 60k km) si ce e cel mai important...inca ne place foarte mult.

#20
Adydum

Adydum

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 25.05.2004
Am scris de fapt altceva (daca am laguna stii despre ce era vorba) dar acum ca vad ca ai ales vectra nu pot decat sa iti urez calatorii placute si fara incidente

Edited by Adydum, 17 September 2007 - 20:52.


#21
doareu_02

doareu_02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.07.2010
......pt inceput salut..........mai fratilor fiecare are norocul lui nu exista 2 masini identice fiecare are cate o buba.......eu spre exemplu am avut ceva probleme in ultimul timp si a trebuit sa plec din tara mam mutat in it dar inainte de asta miam luat o laguna brek 1,9 dci........eu am trait cativa ani buni pe picior destul de marisor sai spun asa din vanzarea de masini si totusi am ales laguna .................fac cu ea cam 15-20mii km pe luna.am ajuns acum la al doilea motor schimbat primul lam schimbat cand a facut 250 mii si al doilea lafel............probleme nu am avut cand a inceput sa faca urat lam schimbat e intre 500-800euro motorul complet da absolut complet....deci la cati km faceti voi schimbati motorul odata la 10 ani ce drak va plangeti?..........am un prieten care face transport cu motorul asta si a ajuns cu el la 700mii km care masina mai aj la km astia fara sai faci nik?va spun tot eu nici una...............eu acum am ajuns la o suma aproape uriasa bagata in masina asta a mea dar asta din cauza mea cas nebun.....am bagat cam 10mii euro in ea in ultimile 4 luni.......iam schimbat motor suspensii sport franare abarth chit exterior abarth cip tuning abarth....am ajuns cu ea la 210 cp.........e draku pe roti iam montat casete de directie si pe spate de pe modelul nou si e mai stabila ka niciodata si merg cu ea numai la maxim nu ma int de nimik daca crapa crapa asta e dao drak iau alt motor si gata..........iar in legatura cu intretinerea daca scoatem motorul din calkul ce mai ramane?un brat e 350lei cu bucse cu tot iar interiorul e mai comod ca la multe alte masini si consumul e fix pl daca nu te dai la ea..........stie sa consume 4,5 la 120-130 km la ora dar si 9 la 230km la ora......asa ca faceti si voi o estimare nu mai ascultati ce spun altii care dau cu ele in toate gropile si nu baga un ban in ele decat dupa ce cad de tot.....bafta

#22
Nicu90

Nicu90

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,167
  • Înscris: 14.09.2007
Pai poate nu toti stau pe picior marisor ca tine,si sunt dispusi sa bage bani cu caruta in masina .
Si sunt o gramada de masini care au ajuns la km astia fara sa fii bagat 10keuro in ele, arunca un ochi pe mobile.de si ai sa ramai uimit .
Pe langa toate,umbla putin la modul  in care scrii, ca ma ia ameteala cand iti citesc randurile .

#23
micutsu21

micutsu21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 10.05.2010
De ce nu ne zi care este bugetul tau.Vad ca esti dispus sa te uiti si la alte modele.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate