Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?

Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...
 Conditii minimale router FiberLin...

caine care sperie lumea prin gard

Scutire abonament telefonie fixa ...

Prima condamnare in baza Legii An...
 OKTO

Cum export de pe desktop o conver...

Am facut infarct?

contract de inchiriere obligatii ...
 Panasonic GH7

Comutare rapida setari regionale

impozit chirii 2024

Masina cumparata cu dovada pe mot...
 

Avatars (teme si motive)

- - - - -
  • Please log in to reply
416 replies to this topic

#91
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
nozavi, probabil tu nu faci diferenta intre PARERE si PREJUDECATA, si mai ales prima impresie. De la impresie la prejudecata e cale lunga... nu am judecat niciodata omul dupa avatar, dar oricum e destul de enervant avatarul tau, care ar putea fi schimbat ca o dovada a respectului tau fata de FORUM daca nu fata de userii lui. Atat am avut de spus in discutia asta cu tine si slava domnului ca nu toti gandesc ca tine.

#92
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003

Quote

Originally posted by Iris_
slava domnului ca nu toti gandesc ca tine
Pai in caz ca nu te-ai prins acel DF insemna Doamne fereste asa ca aici is de acord cu tine!
Respectul meu fata de forum?! Ca dovada la cat de bine ma cunosti! Pai ia intreab-o tot pe BlindGirl daca isi mai aminteste care a fost avatarul pe care am vrut sa il pun initial, inaintea prezentului! POATE ca are sa isi aminteasca de seara pe canal in care am vrut sa pun un avatar cu sigla "Softnews Forum", dar am schimbat-o ptr ca aparent nu eram prea original, nu avea ceva prea atragator... etc! Asadar daca nu din asta macar din afirmatiile mele despre sn atat de pe forum cat si de pe canal ti-ai fi putut da seama, dar ce sa-i faci daca avataru' face pe om? Ptr tine io is ala care isi arata c*ru si nu te intereseaza daca nu cumva mai sunt si altceva! Poate tu si altii ca tine o sa intrati pe canal sa ne cunoastem mai bine! Ce zici?

#93
BlindGirl

BlindGirl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 06.07.2003
wow.. da' vad ca nu e post aici sa nu se pomeneasca de mine :P
@nozavi: o discutie de 5 min pe canal te-a ofticat incat sa postezi atat.. LOOL.. puten discuta pe canal..desi nu prea vad ce discutie....
@Iris_ misto sesizata chestia cu musca :P
Nu cred ca nozavi poate face apel la cultura si bun simt...dar e o parere personala (pe care mi-o ceruse mai sus..) Bun simt nu inseamna doar sa-i saluti pe cei noi veniti, nozavi.. asta inseamna, conform regulilor bunelor maniere doar ca te respecti pe tine..atata tot.. pana la respectul de altii e cale lunga.. need help?  :drac:

#94
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
"wow.. da' vad ca nu e post aici sa nu se pomeneasca de mine"

Ai grija BlindGirl, ca se supara burvi ca ii iei din popularitate...


:)  :)  :)  :)  :)  :)


On-topic: Avatarul meu...

#95
BlindGirl

BlindGirl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 06.07.2003
:Jump: las' ca e loc pt. toti.. diferiti sau nu...
ce e cu avatarul tau, vladc? da-ne ceva detalii, daca tot ai inceput.. ca de vazut il mai vazusem.

#96
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
discutia a deviat foarte mult de la subiect...avataru din cate stiu eu e o poza (respectiv .gif) care sa dea bine pe forum...ca unu care are pe simpson care isi arata **** nu va da drept sa il judecati asa...daca omului ii place...ati mai vizionat si alte forumuri? ma refer de forumuri romanesti si straine...lumea intra sa discute pe probleme si sa raspunde la problemele respective...nu trebiue sa judecati la sange orice lucru...si din cate stiu eu NOZAVI nu e un om rau, sau unu fara bun simt...

#97
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
Avatarul meu este cel mai misto ! :P

#98
Toranaga

Toranaga

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 372
  • Înscris: 04.08.2003
Avatarul meu este Blizzard Property, imaginea originala o gasiti la :www.blizzard.com/war3x . Aportul meu a fost doar un mic crop ;)

#99
Mage_of_Light_RG

Mage_of_Light_RG

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 28.11.2001
Al meu e obtinut dintr-o poza a mea pe care am modificat-o in photoshop

#100
Kugarth

Kugarth

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 25.06.2003
Eu sunt cel mai "Patriot" ! :)

#101
iarmarock

iarmarock

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 22.08.2003
am citit tot threadu'
:rolleyes:
m-ati convins
:ciocan:
mi-am luat si io un avatar
va place?
:confused:

v-ati dat seama ce fel de om sunt?
:yeah baby

#102
fov

fov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 08.08.2003
Nuuuuuu !
Shobo.. e faina tipa, dar nu esti tu !
Ce s-a intamplat cu tine ? vrei sa-ti faci operatie hestetica ?
vino-ti in fire omule si revino la forma aia simpatica care te caracterizeaza !
sau.. ai pus ochii pe vreo tipa si acum da testosteronu' afara din tine ?
oricum te avertizez sa-ti schimbi avataru' asta mieros si ticalos in alalalt - care es.. bzzz .. <>

#103
Kugarth

Kugarth

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 25.06.2003
fov ? nu te supara ca te intreb ... dar ... cu cine "te certi" ? shobo ... ?!!

#104
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
e chiar interesant avataru lu iarmarock...probabil ca l-a marcat vro fata cu iq-ul mai mare....:D

#105
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
iarmarock, stiu poza-sursa, cred ca e si aici pe Fun, SUPERalegere! Very funny!

#106
fov

fov

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 318
  • Înscris: 08.08.2003
Kugarth man.. asta e si n-am ce-i face !
omului i-au cazut dintii de sobolan, privirea panoramica care nu observa nimic, dar era observata, smocul de par si ranjetul super stupid si simpatic, intr-un cuvant .. toata gingasia de soarece din tom si jerry....si i-au crescut picioare lungi, baloane umflate si haine stramte (ce mai .. visul oricarui soarece indragostit).
toate bune da..mie-mi placea mutrita aia simpatica - mai are omul si nevoie de funnysme.
in paranteza ( o fi indragostit mah ?!?)

#107
Swap

Swap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 529
  • Înscris: 28.07.2003
Fratilor despre ce sobolan vorbiti voi ca eu vad o singura tipa in avatar ... si aia este la userul iarmarock !

#108
Zubaida

Zubaida

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 376
  • Înscris: 19.05.2003
@softnews pe dos: shobo si-a luat un avatar cu o tipa indragostita de php, in caz ca n-ai observat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate