Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme functionare motocoasa Ma...

Imprimanta 3D mai "moderna"

Folie anticondens

Hidroizolatie piscina
 Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...

Implantologie & Cityscape (re...
 Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro

Sfat inchidere spatiu intre cada ...
 ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...

Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense
 

Redline T50 Combo

* * - - - 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
42 răspunsuri în acest subiect

#37
vladi-222

vladi-222

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 05.05.2024
Am patit si eu la fei cu softul redlain t50,Vad ca ai primit softu de la ei,eu te rog poti sa- mi dai si mie,la mine arata toate canalele dar nu mai decodeaza,multumesc mult.

#38
MadK9

MadK9

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 370
  • Înscris: 10.10.2007
Salve vladi. Lasa-mi te rog un mail in privat.
Cand voi ajunge acasa o sa iti dau pe mail fisierele necesare si pasii de urmat pentru procedura de upgrade conform service elstar.
Multumesc de intelegere.

View Postlau83, on 01 mai 2024 - 12:58, said:


Pune antena pe focus sat
Salut. Astia pe ce satelit sunt? Eu nu pot sa orient antena decat pe o raz foarte foarte ingusta si limitata deoarece sunt incadrat de cladiri inalte. Am semnal de la astra, eutelsat si nu mai stiu care. Nu retin detaliile si pozitiile geografice ale satelitilor din pacate... Oricum o sa mai fac ceva research pe partea asta si sa vad daca am si alte optiuni pentru pozitia mea geografica si locativa.
Multumesc.

#39
lau83

lau83

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 996
  • Înscris: 14.05.2010

Vizualizare mesajMadK9, pe 08 mai 2024 - 17:22, a scris:

Salve vladi. Lasa-mi te rog un mail in privat.
Cand voi ajunge acasa o sa iti dau pe mail fisierele necesare si pasii de urmat pentru procedura de upgrade conform service elstar.
Multumesc de intelegere.


Salut. Astia pe ce satelit sunt? Eu nu pot sa orient antena decat pe o raz foarte foarte ingusta si limitata deoarece sunt incadrat de cladiri inalte. Am semnal de la astra, eutelsat si nu mai stiu care. Nu retin detaliile si pozitiile geografice ale satelitilor din pacate... Oricum o sa mai fac ceva research pe partea asta si sa vad daca am si alte optiuni pentru pozitia mea geografica si locativa.
Multumesc.
Pe intelsat 1008,acolo ai SI pachetul digi

Editat de lau83, 20 mai 2024 - 07:10.


#40
soniyix

soniyix

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 95
  • Înscris: 26.09.2009

 lau83, on 28 aprilie 2024 - 05:49, said:


Decriptează canale tv de pe satelit inclusiv grile ale operatorilor din Ro,condiția sa fie conectat la net cu ajutorul adaptorului special
Salut.Imi poți detalia și mie te rog care ar fi procedura pentru satelit?

Editat de soniyix, 06 iunie 2024 - 19:53.


#41
lau83

lau83

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 996
  • Înscris: 14.05.2010

Vizualizare mesajsoniyix, pe 06 iunie 2024 - 19:52, a scris:

Salut.Imi poți detalia și mie te rog care ar fi procedura pentru satelit?
Intra in super seting SI activează redshare .Ai nevoie de un adaptor usb ptr wifi il poti achiziționa de la Elstar.Nu funcționează fara net decriptarea canalelor de pe satelit

#42
MadK9

MadK9

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 370
  • Înscris: 10.10.2007
Eu nici nu am vazut ca elstar are adaptorul wifi... Eu l-am luat de pe emag de la o firma bulgareasca. Doar ca youtube nu vrea deloc si nu stiu de ce nu functioneaza ca nu are setari specifice, pur si simplu nu afiseaza nimic, am blank peste tot cand selectez youtube.

#43
lau83

lau83

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 996
  • Înscris: 14.05.2010

Vizualizare mesajMadK9, pe 12 iunie 2024 - 17:53, a scris:

Eu nici nu am vazut ca elstar are adaptorul wifi... Eu l-am luat de pe emag de la o firma bulgareasca. Doar ca youtube nu vrea deloc si nu stiu de ce nu functioneaza ca nu are setari specifice, pur si simplu nu afiseaza nimic, am blank peste tot cand selectez youtube.
Simplu este un dispozitiv neacreditate de către google implicit nu funcționează corect cu servicii google

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate