Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Melodie dance veche

RIP Shifty Shellshock

Daca nu ar conta salariul, ce mes...

Racordare la apa termosemineu
 Mi-am luat 4x4 si vreau sa-l testez

Recomandare laptop cu luminozitat...

Cautarea pe google android nu merge

Caut serviciu serios de captura v...
 Frauda magazin online

AC Woods Venezia Smart - nu races...

podea ciment denivelata

Îndepartare bule folie reflectoriz...
 Revista imobiliara cu poze... cir...

Recomandare soundbar pentru laptop

Veți renunța in 2025 la...

Coaxial pentru cablare casa
 

Barbati care nu stiu sa se bata

* * - - - 13 votes
  • Please log in to reply
162 replies to this topic

#55
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,156
  • Înscris: 06.09.2008

View Posttfmercedez, on 15 octombrie 2023 - 10:16, said:

Acuma realizez cat de valoroasa e masina privata,   cu riscul de a plati amenzi de parcare..

Clar, zilnic se lasa cu morti pe soselele autobuzele patriei Posted Image

#56
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005
Acum inteleg de ce vad mereu cate o pitzipoanca langa un bombardier ...

#57
Costi_68

Costi_68

    Membru de o r o a r e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,539
  • Înscris: 03.11.2009
Toti barbatii se bat, primeaza instinctul animalic, iar masculul Alfa exista si este dominant in orice grup.
Ma rog, in ziua de azi masculul Alfa ii baga o stachie lui Beta, iar Beta vine dupa 3 zile pe la spate si-i da in nas cu pepper spray lui Alfa, apoi il toaca marunt-marunt

Soarta!

View Postdenicexx, on 15 octombrie 2023 - 09:45, said:

Observ ca tot mai mult barbati nu se bat.


#58
sirgoofy

sirgoofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,156
  • Înscris: 06.09.2008

View PostManjo, on 15 octombrie 2023 - 11:42, said:


E chiar minunat sa ajungi sa bați lumea pe strada ,apoteoza stării de virilitate  din câte înțeleg din postarea de mai sus.

Va intelege dupa ce masculul bataus ii va servi si ei o portie ... ma uimesc astea ce nu inteleg ca unu violent e violent cu toata lumea, tu nu esti speciala ;)

#59
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,837
  • Înscris: 09.01.2007
Cum sa nu fie speciala? Toti suntem speciali. Toti suntem personajul principal in povestea noastra. :D

#60
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,807
  • Înscris: 21.04.2014

View Postdenicexx, on 15 octombrie 2023 - 09:45, said:


De ce as lua un barbat incapabil sa afiseze cea mai de baza trasatura barbateasca?

Incearca la coada pentru tigai la oferta sau intr-un salon de nebuni. E imposibil sa nu gasesti ceva pe gustul tau.  :lol:



#61
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,632
  • Înscris: 05.12.2005
De când s-au inventat armele de toate felurile, mușchii și pumnii nu mai sunt neapărat obligatorii într-o confruntare.

#62
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 73,760
  • Înscris: 15.06.2007

View Postsirgoofy, on 15 octombrie 2023 - 12:06, said:



Clar, zilnic se lasa cu morti pe soselele autobuzele patriei Posted Image
mai demult aveam cazuri de viol prin trenuri..

#63
Neaceasca85

Neaceasca85

    Jos Ursula!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 89,635
  • Înscris: 14.10.2008
Cand ma enervez, prefer sa dau cu pumnul in pereti sau in masa, nu in oameni/animale si nu in lucruri pe care sa le regret apoi.

View Posttfmercedez, on 15 octombrie 2023 - 12:36, said:

mai demult aveam cazuri de viol prin trenuri..
Nu sunt de acord cu violul, este o trauma prea mare pentru persoana violata, dar, prin reducere la absurd, eu nu as putea viola pentru ca femeia tipa la tine cand vrei sa faci asta, te loveste, te zgarie, iar eu sunt genul cu ai tipat-urlat-zbierat, m-am pierdut, nu mai trebuie sa dai in mine. Posted Image Nu am pus mana pe vreuna vreodata de frica palmei care urmeaza. Posted Image Pentru unii palma aia nu e nimic.

Daca voi avea copii vreodata, eu nu voi da in ei si nu as lasa-o nici pe mama lor sa dea in ei. Pentru ca stiu ce am trait eu, si au fost batai firesti in orice familie, dar dure pentru mine.

Edited by Neaceasca85, 15 October 2023 - 12:51.


#64
denicexx

denicexx

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 30.08.2016
A fi capabil sa te bati nu inseamna a fi bataus sau retardat asa cum inteleg unii de pe aici.
De exemplu o situatie destul de comuna e cand un grup de barbati hartuiesc verbal o femeie. Daca femeia are barbat este jenant ca acesta sa sune la politie in loc sa le inchida el gura prin corectie fizica

#65
Neaceasca85

Neaceasca85

    Jos Ursula!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 89,635
  • Înscris: 14.10.2008
Cand vezi un conflict stradal, nu te baga intre ei pentru ca ti-o furi. Te bagi doar daca esti politist, militar, jandarm, luptator. Altfel, suni la cei abilitati sa rezolve.

View Postdenicexx, on 15 octombrie 2023 - 12:49, said:

A fi capabil sa te bati nu inseamna a fi bataus sau retardat asa cum inteleg unii de pe aici.
De exemplu o situatie destul de comuna e cand un grup de barbati hartuiesc verbal o femeie. Daca femeia are barbat este jenant ca acesta sa sune la politie in loc sa le inchida el gura prin corectie fizica
Mai jenant mi s-ar parea sa te bata femeia. Posted Image

#66
denicexx

denicexx

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 30.08.2016
Sunand la politie demonstrezi nu doar ca esti un fricos dar si ca esti un obedient al autoritatii, deci nu ai o constiinta proprie, nu gandesti liber, gandesc altii in locul tau.

#67
Neaceasca85

Neaceasca85

    Jos Ursula!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 89,635
  • Înscris: 14.10.2008
Dar, intr-o femeie nu dai nici cu o floare, insa ele (unele) nu trebuie sa abuzeze de aceasta pozitie.

View Postdenicexx, on 15 octombrie 2023 - 12:53, said:

Sunand la politie demonstrezi nu doar ca esti un fricos dar si ca esti un obedient al autoritatii, deci nu ai o constiinta proprie, nu gandesti liber, gandesc altii in locul tau.
Gandesc liber, dupa cum vezi avatarul sunt anti UE, anti politica lor din ultimii ani, dar daca nu sunt cu bataia, nu ma bag, gasesc solutiile corespunzatoare, care il pot face pe bataus sa il doare mai tare ca bataia.

Foarte bine ca exista ordin de protectie la violenta domestica. Asta este evolutie.

#68
FreeThinker

FreeThinker

    Mr.Nobody

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,982
  • Înscris: 16.08.2010

View Postdenicexx, on 15 octombrie 2023 - 12:49, said:

De exemplu o situatie destul de comuna e cand un grup de barbati hartuiesc verbal o femeie. Daca femeia are barbat este jenant ca acesta sa sune la politie in loc sa le inchida el gura prin corectie fizica

Serios? Și dacă ăia-s 5 sau 6? Ce să facă, să riște să intre în spital sau, mai rău, în mormânt doar ca să-i demonstreze maimuței că e viril și bărbat?

#69
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,807
  • Înscris: 21.04.2014

View Postdenicexx, on 15 octombrie 2023 - 12:49, said:


De exemplu o situatie destul de comuna e cand un grup de barbati hartuiesc verbal o femeie.

Si lucrul asta se intimpla asa din senin? :rolleyes:

Poate ar fi intelept sa nu va mai plimbati prin zone rau famate ale orasului. Un singur barbat n-are cum sa faca fata unui grup de hartuitori, oricit de bataus ar fi, pentru ca e in inferioritate numerica. :)



#70
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,708
  • Înscris: 06.03.2016

View Postdenicexx, on 15 octombrie 2023 - 12:49, said:

A fi capabil sa te bati nu inseamna a fi bataus sau retardat asa cum inteleg unii de pe aici.
De exemplu o situatie destul de comuna e cand un grup de barbati hartuiesc verbal o femeie. Daca femeia are barbat este jenant ca acesta sa sune la politie in loc sa le inchida el gura prin corectie fizica
Mai iesi afara din casa si lasa filmele cu Rambo.

Daca omul ala pe care l-a lovit cade in cap si moare, te duci la puscarie cu barbatu-tau?

Daca e depasit numeric sau scoate cineva cutitul la tine, oricum singura ta sansa e sa fugi. Pana si animalele stiu asta.

#71
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,536
  • Înscris: 24.07.2022

View PostEv_eee, on 15 octombrie 2023 - 09:53, said:

Măcar sex să știe să facă! Posted Image

valabil si pt femei.

sa stii sa te bati inseamna ori sa fii mai manelist asa si sa ai batai la activ(cu alti manelisti practic) ori sa te duci la o sala/club si sa te antrenezi un pic. desi ambele sunt periculoase pt sanatate(loviturile suferite), pe urma te miri de unde a aparut cancerul/boala aia.....

deci mai bine o iubita/sotie mai inteligenta. :D

#72
Cmd199306

Cmd199306

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 320
  • Înscris: 15.07.2019

View Postdenicexx, on 15 octombrie 2023 - 12:49, said:

A fi capabil sa te bati nu inseamna a fi bataus sau retardat asa cum inteleg unii de pe aici.
De exemplu o situatie destul de comuna e cand un grup de barbati hartuiesc verbal o femeie. Daca femeia are barbat este jenant ca acesta sa sune la politie in loc sa le inchida el gura prin corectie fizica

Nu e o situaţie precum cea descrisă de tine, dar e asemănătoare. Chiar merită să te dai cocoş şi după să păţeşti aşa ceva ?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/43TOCPqCVDM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate