Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare sursa!

20 de miliarde de euro ingropati ...

Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica
 Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA

Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura
 "Am facut locuri de parcare&#...

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici

Ce femeie are si zahar si miere
 Vas wc care nu inchide

De ce este greu pentru microintre...

Intrebari despre carucior electric

Tester pH-ul apei
 

nu se vad postarile in Meta Business Suite

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
Salutari,

Am drepturi de admin la o pagina unde trebuie sa postez niste articole. Am facut treaba asta duminica seara, am postat vreo 20 de articole, toate bune si frumoase, se vad bine pe pagina FB, dar in Meta Business Suite se vad doar o parte din ele. Am nevoie sa intru pe ele din Meta Business Suite ca sa se vada numele celui care a publicat articolul (adica eu) si sa pot face o copie de ecran . Am mai facut treaba asta, cu postarile si in general utilizarea Meta Business Suite, a mers totul bine (dar greoi).

Mentionez ca am intrat in cont de pe 3 calculatoare diferite si am scos si Ad blocker-ul, ca dadea mesaj ca poate nu afiseaza totul din cauza asta. Tot nimic. Nu mai stiu ce sa fac decat sa-l rog pe celalalt admin (care mi-a dat drepturi) sa se uite sa vada daca se vad in contul lui articolele si sa ma ajute cu copiile de ecran.

Stiti voi vreo alta cale prin care pot vedea articolele? Am incercat sa ajung la ele pe ocolite, am mers la articol pe pagina FB si am dat Manage post. In mod normal m-ar fi dus direct la articol pe Meta Business Suite, acum imi arata doar lista de articole, din care lipsesc vreo 10 din ce am postat duminica (deci se vad pe pagina FB dar nu si in Meta Business Suite).

Am dat si Boost la una din postarile astea care nu se vad, ca poate asa o arata pe undeva. Se vede in lista de anunturi, se poate si deschide, dar apare Sponsored in loc de numele meu. Bbun si-asa, trebuie sa fac copie de ecran si cu asta, dar cum rezolv cealalta treaba?

Edited by Michidoo, 31 August 2023 - 21:56.


#2
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,570
  • Înscris: 01.08.2006
Nu stiu raspuns la problema ta, dar din propria experienta iti spun ca Meta Business zici ca e facut pe genunchi. Are multe hibe si e destul de neprietenos. Daca cauti sa rezolvi ceva, cum incerci si tu, te invarti prin meniurile alea si nu dai de nimic ce-ti trebuie.
Daca era bine facut, trebuia sa se vada. S-ar putea sa nu fie rezolvare la problema ta, pentru ca e problema de la ei.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate