Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hidroizolatie piscina

Am gasit un IPhone

Eveniment 14-16 iunie nZEB expo

Semnalizare incarcare Pachet acum...
 Implantologie & Cityscape (re...

Scurta sinteza a atacurilor posib...

Cel mai bun antivirus / firewall ...

Honor 200 si 200 Pro
 Sfat inchidere spatiu intre cada ...

ANCPI: Scaderi pe piata imobiliara

Dac+Amp sau DAC/AMP combo pentru ...

Camera cu panou solar 180° field ...
 Eroare F16 msh Whirlpool 6 sense

Toyota - inconveniente minore poa...

Cadere frunze la lamai

Releu protectie tensiune
 

Intrebari si raspunsuri

- - - - -
  • Please log in to reply
1372 replies to this topic

#1279
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006
Ce site-uri cu meciuri live cunoasteti?  De obicei pariez numai la meciuri live, si as vrea sa vad si meciu in timp ce pariez.

#1280
Alex_gsxr

Alex_gsxr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 28.12.2009
Salutare all !
In calitate de jucator de pariuri sportive,incepator m-am decis sa pariez online.Vreau sa aflu pas cu pas ce e de facut.
As avea nevoie de multe sfaturi,recomandari si in privinta siteurilor de pariuri online,care sa ma avantajeze,in functie de urmatoarele :

-Comisioanele pentru orice tranzactie,pariere sa fie cat mai mici( PS. posed card ING)
-Oferta cat mai variata de meciuri online (nu obisnuiesc sa pariez fotbal,mai mut baschet baseball,hochei..)
- Posibilitatea de a paria meciuri din urmatoarele zile

Astept recomandarile voastre pt a evita posibile viitoare neplaceri,pe care voi probabil le stiti.  :peacefingers:

#1281
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010
:confuzzled:
am trimis copia dupa buletin, copia dupa carte de credit fata-verso , dar am innegrit ultimele 3 cifre de pe spate..
am mai intrat pe alte site-uri si am citit mesajele ca erau de acum un an postate, ceea ce mi se pare destul de interesant, ca eu nu stiam ca mi se poate cere asa ceva.  :mellow:
ce ma fac daca nu imi accepta ? trebuie sa le explic de ce nu le pot da CVV2 ?? sau trebuie sa ma conformez..
(mentionez ca la bet365,bwin,gb,sportingbet etc mi-am inchis contul din considerente normale, dar m-am reapucat de pariuri si am dat de bet-at-home si iata ce mi se intampla ..)
va rog sa ma ajutati, 100 lei asteapta sa intre in cont.

multumesc si sa aveti sarbatori fericite!  :worthy: :worthy:

Attached Files

  • Attached File  help.jpg   244.97K   41 downloads


#1282
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009

View Postbogdan_boss, on 22nd December 2010, 15:40, said:

:confuzzled:
am trimis copia dupa buletin, copia dupa carte de credit fata-verso , dar am innegrit ultimele 3 cifre de pe spate..
am mai intrat pe alte site-uri si am citit mesajele ca erau de acum un an postate, ceea ce mi se pare destul de interesant, ca eu nu stiam ca mi se poate cere asa ceva.  :mellow:
ce ma fac daca nu imi accepta ? trebuie sa le explic de ce nu le pot da CVV2 ?? sau trebuie sa ma conformez..
(mentionez ca la bet365,bwin,gb,sportingbet etc mi-am inchis contul din considerente normale, dar m-am reapucat de pariuri si am dat de bet-at-home si iata ce mi se intampla ..)
va rog sa ma ajutati, 100 lei asteapta sa intre in cont.

multumesc si sa aveti sarbatori fericite!  :worthy: :worthy:

pai si eu am patit la fel, dar am trimis apoi copii mai vizibile si au dat drumul la cont ...

#1283
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010
acelasi site?

#1284
cameliavig

cameliavig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 02.01.2011
ziceti-mi si mie va rog,cum e cel mai avantajos sa pariez la bet365 cu cardul direct,cu mooneybookers,ce fel de comisioane retine banca,in euro in ron,fiindca am facut un calcul si daca pariez 100 de ron,castig 120 si taxe imi  iau 30 de ron mai trebuie sa aduc bani si de acasa....:(

#1285
SlyBoy

SlyBoy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 04.06.2006
Direct cu cardul iar contul la bet365 sa fie in euro.

#1286
cameliavig

cameliavig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 02.01.2011
cardul presupun ca sa fie in euro? si daca castigi 30 de euro de la banca scoti tot 30? nu iti opresc nici un comision nimic?

#1287
cameliavig

cameliavig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 02.01.2011
Si mai ziceti-mi si mie va rog pe ce site pot sa urmaresc sporturi live,cat mai multe din toata lumea,cu plata sau fara, ori pe internet,ori la tv,nu conteaza,live sa fie si cat mai variate.Multumesc anticipat! pup!

#1288
rapitorTM

rapitorTM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 449
  • Înscris: 04.02.2003

View Postcameliavig, on 18th February 2011, 00:48, said:

Si mai ziceti-mi si mie va rog pe ce site pot sa urmaresc sporturi live,cat mai multe din toata lumea,cu plata sau fara, ori pe internet,ori la tv,nu conteaza,live sa fie si cat mai variate.Multumesc anticipat! pup!

bet365 are o oferta foarte variata pentru pariuri live. tot ei transmit si fotbal, tenis, baschet live... din ce-am vazut eu. si poti si paria direct.
daca vrei ceva mai mult ar mai fi myp2p.eu
Succes

#1289
cameliavig

cameliavig

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 02.01.2011
multumesc pentru raspuns

#1290
nea_nea22

nea_nea22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.07.2009

View PostrapitorTM, on 18th February 2011, 20:22, said:

bet365 are o oferta foarte variata pentru pariuri live. tot ei transmit si fotbal, tenis, baschet live... din ce-am vazut eu. si poti si paria direct.
daca vrei ceva mai mult ar mai fi myp2p.eu
Succes



View Postcameliavig, on 18th February 2011, 00:48, said:

Si mai ziceti-mi si mie va rog pe ce site pot sa urmaresc sporturi live,cat mai multe din toata lumea,cu plata sau fara, ori pe internet,ori la tv,nu conteaza,live sa fie si cat mai variate.Multumesc anticipat! pup!

Poti urmari o sumedenie de evenimente sportive live,gratis pe www.fromsport.com

Edited by nea_nea22, 25 February 2011 - 10:08.


#1291
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010
sau chiar de pe rojadirecta. (vezi si tu pe google..)
_______________________________________________

am dat peste o problema mare mare de tot... am card student de la ing, pe desfasurator arata tranzactia in lei dar jos arata o rata de conversie, deci e clar ca pot sa bag lei convertiti automat in dolari, deci nu asta e problema.
pe williamhill depunerea minima este 10L(lire sterline), dar astia considera ca 1L=2x1$  :cursing:
:angry:  uitati-va la poza..  :puke:
[ http://i51.tinypic.com/so7plj.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1292
d0mnudan

d0mnudan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 23.12.2010
Momentan sunt plecat din tara si miam facut cont pe bwin , am inteles ca voi primi acasa scrisoare .... nu voi avea cum sa o citesc ( am inteles ca se trimite pt un cod care il scrii pe site sa confirmi adresa ) daca nu scriu codul de pe scrisoare voi putea face treaba ? ( adica extrageri , sa pariez ... ) ???

#1293
kNp

kNp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,494
  • Înscris: 01.09.2006

View Postbogdan_boss, on 7th April 2011, 20:12, said:

sau chiar de pe rojadirecta. (vezi si tu pe google..)
_______________________________________________

am dat peste o problema mare mare de tot... am card student de la ing, pe desfasurator arata tranzactia in lei dar jos arata o rata de conversie, deci e clar ca pot sa bag lei convertiti automat in dolari, deci nu asta e problema.
pe williamhill depunerea minima este 10L(lire sterline), dar astia considera ca 1L=2x1$  :cursing:
:angry:  uitati-va la poza..  :puke:
[ http://i51.tinypic.com/so7plj.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

nu considera 1L = cu 2$

fiecare valuta are limita ei la depuneri si retrageri iar la dolari minimul e de 20$.

#1294
lstefanescu14

lstefanescu14

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 23.05.2011

View Postirina2009, on 22nd June 2011, 19:35, said:

Dragii mei va recomand  <a href="http://ro.unibet.com ">Unibet Romania</a> - sunt cei mai buni, veti avea parte de asistenta VIP!!!
ASA E!
mi-au confiscat 1000 de euro , bani pe 2 luni din afiliere , fara nici o explicatie si mi-au inchis contul de afiliat.
din fericire am gasit solutia:)
daca esti player , mai ai o sansa , faci o plangere la bookmakersreview la sbr sau la licenta si rezolvi.
ca afiliat esti firma tre sa-i dai in judecata , asa ca pa.
unibet e cunoscuta ca facand surprize neplacute(neplata) nu de ieri de azi.
Ca palyer , nici o problema jucati cu incredere.

#1295
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010
Fratilor am si eu o intrebare-intrebatoare...

unde pot gasi un site cu toate casele de pariuri si legaturile dintre ele??

de exemplu
bwin -> betoto
sportingbet -> vistabet

etc etc etc


:confuzzled:

#1296
volley3

volley3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 24.07.2007
Buna tuturor; mi-am facut cont pe bwin, mi-am facut depozit cu suma minima, 30 RON, si am primit bonus 60 Ron. Dar apoi am vazut pe-acolo ceva cum ca suma minima ce poate fi depozitata pe luna trebuie sa fie 30 RON. Adica va trebui sa transfer in fiecare luna 30 RON de pe card in depozitul Bwin, sau va trebui sa am grija cati bani scot de pe cont astfel incat la inceputul fiecarei luni sa am asigurati in depozit minim 30 lei?

Multumesc anticipat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate