Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Interviu viza turist SUA

medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei
 Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...
 Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA
 Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici
 

Recomandare folie si husa pentru Huawei mate 20 pro

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Gamexperto_offi

Gamexperto_offi

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 19.10.2020
Buna!Detin modelul de mai sus,iar de ceva timp,adica mai exact de la inceput,intampin probleme cu folia de protectie si husa.Pe langa ca am observat preturile mari la acestea,sunt si ,,incomatibile,,sa zic asa.Spre exemplu,am o folie de plastic,si o husa transparenta,Nu am de unde sa dau link ca le am luat dintr un magazin service din oras.Ideea e in felul urmator,din cauza husei,folia,se dezlipeste,la colturi,in special pe partea stanga jos,partea dreapta sus si jos.Aveti o recomandare pentru o husa si o folie,care sa ,,functioneze,, impreuna?

#2
rusuvl

rusuvl

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 23.11.2021
Salut. Eu am acelasi telefon din 2019 si nu am avut nici o problema cu husele sau foliile. Ultima data mi-am schimbat husa cand i-am pus is folie de silicon si nu se ating. Daca gasesti un magazin care sa aiba in stoc poti verifica pe loc daca se potrivesc

#3
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,918
  • Înscris: 27.04.2010
Eu am pus folii anti-shock la Hoco, in Afi Cotroceni.
I-am cautat pe net, vad ca ce am gasit ca "Hoco" sunt tot cu accesorii si altele asemenea, insa nu am gasit magazinul din Afi; probabil nu au site-ul actualizat ... sau nu sunt aceiasi (ma indoiesc).
Foliile sunt printate pe loc, in functie de modelul de telefon.
Se lipesc foarte bine si, cel putin pana acum, au rezistat si socurilor la care au fost expuse (am scapat Mate40 pro, pe gresia din baie, pe ecran, fix in ziua in care am pus folia).

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate