Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Interviu viza turist SUA

medicament melatonina

La mulți ani @A_Stere!

Vrabia a infundat cosul centralei
 Lipsa semnal decodor Kaon NA1000B

Recomandare sursa!

Avanti Delta Vox

20 de miliarde de euro ingropati ...
 Costuri PUZ

Varsta Biologica vs Varsta Fizica

Disjunctor maxilar - lipsa aparit...

Mutare sediu PFA
 Recomandare clinica/medic pentru ...

Imbatranire prematura

Ranjetul la oameni

recomandare AC 2 dormitoare mici
 

Telekom oferă abonamentul Mobil XS la 1 euro/lună

* * * * - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
1285 replies to this topic

#127
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
Voi va dati seama ce oferte-bomba are Telekom? :)

De fapt, au oferte foarte bune de ceva timp deja, dar acum... au dat tunu'.

#128
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,941
  • Înscris: 26.02.2010
Tot timpul puteau sa dea aceste oferte, dar nu au vrut. Hemoragia de clienți este mare și pe fix.

#129
Orange_helper

Orange_helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 7,604
  • Înscris: 19.12.2011

View PostAriu, on 19 aprilie 2020 - 17:53, said:

se poate face portare online la abonament la Orange

Salut,

Iti multumim pentru interesul fata de serviciile si ofertele noaste!
Pentru a putea trimite solicitarea ta colegilor nostri in vederea prezentarii unei oferte. Te asteptam cu numarul tau de telefon de contact, adresa de email si localitatea in care te afli, in sectiunea de mesaje private.

O zi buna,
Orange Helper

#130
Ariu

Ariu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 22.06.2019

View PostOrange_helper, on 21 aprilie 2020 - 09:35, said:



Salut,

Iti multumim pentru interesul fata de serviciile si ofertele noaste!
Pentru a putea trimite solicitarea ta colegilor nostri in vederea prezentarii unei oferte. Te asteptam cu numarul tau de telefon de contact, adresa de email si localitatea in care te afli, in sectiunea de mesaje private.

O zi buna,
Orange Helper

scuze ptr neînțelegere - ceea ce am scris a fost un răspuns ptr cei interesați de posibilitatea portarii online la abonament la Orange
- trebuia să fi "citat" contextul la care am răspuns

#131
Inginerul_

Inginerul_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,946
  • Înscris: 18.02.2018

View Postsarighiol, on 19 aprilie 2020 - 22:13, said:

Rămâne acum să văd cât mi se va adăuga la următoarea scumpire, că în acest an Telekom a scumpit pentru a doua oară cu 0,42 euro fiecare abonament fix și mobil.
Oricum, la 3 euro doua servicii ai loc suficient de scumpire.

#132
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,137
  • Înscris: 25.02.2007
M-au sunat si pe mine cu oferta de abonament la 1 Euro cu net nelimitat cu 2 ani contract.
M-au sunat pe un prepay vechi da' ala am zis ca ramane asa cum este. In schimb am trecut prepay-ul lu' maica-mea la abonamentul asta de 1 Euro.
Cica o sa-mi trimita SIM-ul prin curier.
Am optat sa-mi bage factura pe actuala factura (mai am un fix si un Mobil 5 la 3 Euro).

Sa vedem cat timp dureaza pana devine activa treaba.

ps - momentan prepay-ul lu' maica-mea era cu 2 Euro/luna cu 1GB/zi net asa ca momentan sunt in avantaj (zic momentan ca au un obicei prost sa scumpeasca abonamentele)

#133
ktv

ktv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 25.08.2014

View PosttheMisuser, on 22 aprilie 2020 - 10:33, said:

M-au sunat si pe mine cu oferta de abonament la 1 Euro cu net nelimitat cu 2 ani contract.
M-au sunat pe un prepay vechi da' ala am zis ca ramane asa cum este. In schimb am trecut prepay-ul lu' maica-mea la abonamentul asta de 1 Euro.
Cica o sa-mi trimita SIM-ul prin curier.
Am optat sa-mi bage factura pe actuala factura (mai am un fix si un Mobil 5 la 3 Euro).

Sa vedem cat timp dureaza pana devine activa treaba.

ps - momentan prepay-ul lu' maica-mea era cu 2 Euro/luna cu 1GB/zi net asa ca momentan sunt in avantaj (zic momentan ca au un obicei prost sa scumpeasca abonamentele)

Foarte bun, dar n-am inteles de ce sa-ti trimita SIM prin curier, nu a trecut direct prepay-ul mamei pe abonament de 1 Euro, ai schimbat si numarul ?

#134
floreen

floreen

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 537
  • Înscris: 21.04.2004

View PosttheMisuser, on 22 aprilie 2020 - 10:33, said:

M-au sunat si pe mine cu oferta de abonament la 1 Euro cu net nelimitat cu 2 ani contract.
M-au sunat pe un prepay vechi da' ala am zis ca ramane asa cum este. In schimb am trecut prepay-ul lu' maica-mea la abonamentul asta de 1 Euro.
Cica o sa-mi trimita SIM-ul prin curier.
Am optat sa-mi bage factura pe actuala factura (mai am un fix si un Mobil 5 la 3 Euro).

Sa vedem cat timp dureaza pana devine activa treaba.

ps - momentan prepay-ul lu' maica-mea era cu 2 Euro/luna cu 1GB/zi net asa ca momentan sunt in avantaj (zic momentan ca au un obicei prost sa scumpeasca abonamentele)

Ceva nu e ok, de ce sa iti trimita sim-ul prin curier? Vezi sa nu te trezesti cu un alt numar.

#135
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,137
  • Înscris: 25.02.2007
Pai... Initial imi trebuia SIM pt. ca simul vechi era intr-un telefon cu sim mare (mini SIM cred ca-i zicea) si telefonul cu net vroia un micro-sim. Zicea ca sa-l tai da' i-am spus ca n-am unde (locuiesc intr-o localitate mica) si mai e si virusul... Asa ca a zis ca trimite SIM.
Pe parcurs mi-am dat seama ca mai bine ii pun lu' maica-mea in telefon acest abonament si i-am dat nr. ei pentru trecere pe abonament.
Partea cu SIM-ul a ramas cumva agatata si mnah, cica trimite SIM.

Vedem ce se intampla.
SIM-ul actual e dintr-o oferta de prepay gratis (care trebuia incarcat pentru a functiona). Nu stiu daca merge 4G dar 3G merge. Ma gandeam ca poate SIM-ul nou pe abonament va merge 4G.

#136
laurwh

laurwh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 04.02.2015

View Postfloreen, on 22 aprilie 2020 - 10:41, said:


Ceva nu e ok, de ce sa iti trimita sim-ul prin curier? Vezi sa nu te trezesti cu un alt numar.
prin curier am primit si eu de la Digi si nu au fost probleme..

#137
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,717
  • Înscris: 08.10.2015
In cazul asta s-a procedat corect, daca era SIM vechi o sa primesti unul compatibil cu toate formatele predecupat deja si compatibilitate 4G. :)

#138
theMisuser

theMisuser

    Cetatean European.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,137
  • Înscris: 25.02.2007

View Postaris86, on 10 aprilie 2020 - 11:37, said:

Luna trecuta am trimis, din greșeală, câteva sms-uri pe orange, fiind telefon dual sim, nu am observat că a fost schimbat sensul prioritar. Apoi, am scos simul de Telekom și a setat din nou telefonul sms Orange. Se pare ca am totuși voce național nelimitat.
Attachment Screenshot_20200410_123252.jpg
Hm....
Adica dupa mintea lor abonamentul asta de 1 Euro costa 16 Euro ?
Si dupa ce expira perioada contractuala revine la "pretul normal" ? Sau ce se intampla dupa 2 ani ?

Se poate trece inapoi pe prepay un nr. de pe abonament ?

Evident, problema asta mi-o pun dupa ce am luat si eu acest abonament.... :P
Intre timp a devenit functional pe fostul SIM (care era un prepay), ramane de vazut daca poposeste candva vreun SIM asa cum am vb la telefon (0766.121.234).
Attached File  xs1-anon.png   162.35K   108 downloadsAttached File  xs2-anon.png   155.88K   94 downloads
(poate vine SIM-ul cu contractul scris ?)

ps - in cel mai rau caz inchid abonamentul asta si iau alt prepay - dar iar distractia cu nr. schimbat....
pps  - a trebuit un restart la telefon pentru a (re-)deveni activ netul (se oprise)

#139
cipcojocaru

cipcojocaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 29.05.2014
Opțiunea Eo minute naționale bonus are minute nelimitate?

#140
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,941
  • Înscris: 26.02.2010
Daaaaa.

#141
cipcojocaru

cipcojocaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 29.05.2014
Mi-a venit azi prin urgent cargus 1 abonament,al doilea îmi vine săptămâna viitoare din lipsa stoc cartele.pe abonamentul venit am activat eo minute naționale bonus.cu 1 euro nelimitat tot în țară,fara SMS naționale.foarte buna oferta

#142
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,941
  • Înscris: 26.02.2010
Super, așa și la mine.

#143
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,134
  • Înscris: 04.10.2005

View Postcipcojocaru, on 24 aprilie 2020 - 19:16, said:

Mi-a venit azi prin urgent cargus 1 abonament,al doilea îmi vine săptămâna viitoare din lipsa stoc cartele.pe abonamentul venit am activat eo minute naționale bonus.cu 1 euro nelimitat tot în țară,fara SMS naționale.foarte buna oferta
Deci ce abo ai facut? Ce extraolti7ne ai activat?

#144
cipcojocaru

cipcojocaru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 29.05.2014
Abonament Xs la retenție cred că e .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate