Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie laptop buget 1500-...

Boxe Devialet

Mai poarta careva papuci prin oras?

Amortizoare - 2024 - gaz / ulei ?...
 Calatorie Bucuresti - Timisoara, ...

Țuica are gust ciudat

Copii nascuti in Romania

Ușa exterioara care scar5...
 Felicitari Republica Moldova pent...

Decizie dificila intre doua model...

Orange nu onoreaza premiile din P...

Ungere mecanism usa metalica de a...
 Probleme baterie monde 3

Tipuri de acces Gura Portitei, di...

Crearea unei formule Excel cu div...

Filme ce urmeaza in 2024 - horror
 

Vacanta litoral in luna septembrie?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#55
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,163
  • Înscris: 20.12.2007
La bulgari pana în octombrie este asa numita "vara muiereasca". De la Balcic în jos este mai cald câteodată e diferența de 10 grade fata de litoralul nostru. Săptămâna trecută am fost în Jupiter, ne-a gonit temperatura și ploaia către bulgari, am ajuns la Varna unde erau 28 de grade  soare și mult mai multa lume pe plaja.

#56
spooky51

spooky51

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,815
  • Înscris: 29.09.2006
Bulgarii o numersc "vara rromeasca", poate fi si o saptamana sau mai mult din octombrie. Anul trecut am prin week endul din 22 octombrie, am facut si baie la Varna, de la 11 la 5 se putea sta la plaja lejer, iar apa avea cam 16 grade.

Forumul corecteaza singur, voiam sa zic "gipsy summer".

Edited by spooky51, 27 September 2018 - 09:43.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate