Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
5 mituri comuniste demontate

Pet Shop Boys - It's not a cr...

Tigla metalica

Recomandari Termopan + Velux
 Sfaturi amplificator + bose

Voi intelegeti ce va zic animalut...

Router nou fara port pentru fibra...

Cum mai stam cu asigurarile de ri...
 Cer autorizatie, modific fara aut...

Beko masina de spalat rufe WUE 77...

Aer conditionat Multisplit / case...

e-TVA din August 2024
 Ventilatorul centralei nu se opre...

Obtinere numar DUNS pentru Google...

Cum se numeste sarma folosita la ...

La multi ani @corinadaniela!
 

Tensiunea din societate

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
117 replies to this topic

#37
Genjurooo

Genjurooo

    Inchizitor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,030
  • Înscris: 24.11.2006
Pai cel putin pe forum cand vezi topicuri cu 3 ani parnaie pt. ca nu-ti plac evreii (treie sa-ti placa ba), cu feministofilia si cum femeia treie sa fie miezu in societatea contemporana (cam cum erau numite cadrele de partid sefi prin uzinele comuniste),cu ministeru educatiei care vrea copiii si parintii marxistizati (ca sunt prea conservatori), cu psd care cand e cu familia traditionala cand cu gheii, cu ziua refugiatului cu tot felu de scranteli si cand dai click pe ele vezi shilii emitand ineptiile lor ilogice care te scot din sarite. De aia nici nu prea mai scriu in poiana (doar la Siria si cand se intampla ceva semnificativ) sau pe forum si anume ca imi fac nervi aiurea chiar si umilindu-i.
It's so tiresome...

Edit: Ah am uitat de aberatiile votate recent in UE care urmaresc uciderea netului si a libertatii de expresie. Cine a reprezentat Romania acolo? Si de care parte s-au dat? Nu de alta dar sa le dau un telefon sa-i intreb cam care din alegatorii lor au fost pt. moartea netului. (bineinteles convorbirea o sa inceapa cu "fa stoarfa imputita" sau ceva de genu)


In societate? Pai cand ii vezi pe majoritatea ca muncesc toata ziua si castiga cat de 10 cartuse de tigari, cred si io. Pe masura ce totu devine mai strict si de suportat este mai dificil.

O revolutie organizata ar fi controlata tot de locotenenti ai mafiei globale evreiesti. Noua ne trebuie (si nu doar noua ci tuturor europenilor) vreo 2-3-5 ani de anarhie ca sa ne recuperam tara.

Edited by Genjurooo, 22 June 2018 - 16:52.


#38
2015Dan

2015Dan

    Genuine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 31.10.2017
Apropo de tensiune: ce se mai aude despre CEX-ul PSD? De ce nu mai incepe odata?
Sper ca nu e o tensiune asa de mare in biroul lui Liviu?
E adevarat ca e vorba, cum zicea Rovana, despre "necazul unui om", dar totusi, ce tot au de vorbit acolo?
Suntem si noi curiosi. Posted Image

Edited by 2015Dan, 22 June 2018 - 16:38.


#39
irulan_corrino

irulan_corrino

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,405
  • Înscris: 20.01.2018

 shefu_de_combinat, on 22 iunie 2018 - 14:16, said:

asta clar e in concediu

O laie, când e in concediu își mai ia cate un apartament și mai face inventarul la ce mai e prin Galați, acu e la servici, de aia e așa activ.


#40
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,258
  • Înscris: 30.04.2007

 r_murphy, on 22 iunie 2018 - 14:35, said:

mai, ar fi bine cum spui tu, dar sa fiu iertat, cum s-au comportat cu bacalbasa, mi-au adus aminte de "garzile rosii" ale lui mao .. vedeti in "ultimul imparat chinez"
pina am gasit secventa, am pierdut posibilitatea de a edita postul pe care-l autoplagiez (ca e la moda la comunisti), asa ca .. vizionare placuta;)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5jNqMLfFtxY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

de la 2:30:40.

#41
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,903
  • Înscris: 31.08.2006

 2015Dan, on 22 iunie 2018 - 16:37, said:

Apropo de tensiune: ce se mai aude despre CEX-ul PSD? De ce nu mai incepe odata?
Sper ca nu e o tensiune asa de mare in biroul lui Liviu?


   Pai, i-a chemat pe maharii din teritoriu ca sa-i pupe dreapta si sa-i jure fidelitate. Prin anumite filme italiene am mai vazut asa ceva.

#42
2015Dan

2015Dan

    Genuine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 31.10.2017

 fansat, on 22 iunie 2018 - 16:59, said:


   Pai, i-a chemat pe maharii din teritoriu ca sa-i pupe dreapta si sa-i jure fidelitate. Prin anumite filme italiene am mai vazut asa ceva.

Am inteles asta, dar de ce au nevoie de 3 ore pentru asta? :)
Se pare ca vor sa-l convinga pe Vlase sa renunte la sefia SIE:
https://www.g4media....ul-dancila.html

#43
geostorm

geostorm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,115
  • Înscris: 03.12.2017

 realduc, on 22 iunie 2018 - 16:21, said:

Renasterea europeana, a fost o epoca in sine, excelenta ! ...
sa fi fost oare din cauza celor 5 milioane de morti de ciuma, sau ptr ca tocmai s-a inventat
banu' de hartie ? ... Posted Image
astazi, planeta este suprapopulata de umanoizi care paraziteaza oameni ! ... ar trebui o "curatenie" !

Iar tu in ce categorie te incadrezi ?

#44
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,903
  • Înscris: 31.08.2006

 2015Dan, on 22 iunie 2018 - 17:02, said:


Am inteles asta, dar de ce au nevoie de 3 ore pentru asta? Posted Image
Se pare ca vor sa-l convinga pe Vlase sa renunte la sefia SIE:
https://www.g4media....ul-dancila.html

Ala din poza e cumva Daddy ? Dumnezeule, in ce hal arata....

#45
2015Dan

2015Dan

    Genuine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,517
  • Înscris: 31.10.2017

 fansat, on 22 iunie 2018 - 17:29, said:


Ala din poza e cumva Daddy ? Dumnezeule, in ce hal arata....

:) El este. Probabil de asta au plâns pentru el unele doamne din PSD:
https://www.g4media....ul-unui-om.html

#46
irulan_corrino

irulan_corrino

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,405
  • Înscris: 20.01.2018
A îmbătrânit 10 ani. Posibilitatea să piardă tot s a concretizat acut.
Fata unui om conștient că a pierdut.
Greu de spus daca va găsi resurse sa și revină.

#47
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,903
  • Înscris: 31.08.2006

 irulan_corrino, on 22 iunie 2018 - 17:48, said:

A îmbătrânit 10 ani. Posibilitatea să piardă tot s a concretizat acut.
Fata unui om conștient că a pierdut.
Greu de spus daca va găsi resurse sa și revină.

  Eu nu pot sa inteleg de ce tot insista unii oameni sa ramana in politica, mai ales daca au si probleme penale ? Chiar le place sa fie huiduiti si sa-si atraga ura maselor cu fiecare zi care trece ? Sunt zeci si zeci de profesii pe lumea asta din care pot castiga decent si nici nu se mai penibiizeaza in fiecare zi. Mai, nene, daca vezi ca nu esti facut pentru cloaca numita politica, daca iti tremura mainile si intri in sevraj daca nu furi, ce rost are sa imbatranesti urat in mizeria asta ? Chiar asa i-au inrobit pe unii setea de putere si banii incat si-au pierdut uzul ratiuniii ?

#48
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Insista pentru ca fara politica se diminueaza considerabil banii.
Cand esti in politica ai parghii sa faci milioane.

#49
Dormi_Hete

Dormi_Hete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 15.03.2018

 r_murphy, on 22 iunie 2018 - 14:35, said:



mai, ar fi bine cum spui tu, dar sa fiu iertat, cum s-au comportat cu bacalbasa, mi-au adus aminte de "garzile rosii" ale lui mao .. vedeti in "ultimul imparat chinez"

Cat tupeu la derbedeul ala sa imbracesti si sa te tragi de sireturi cu un reputat medic care a facut scoala mai multi ani decat a batut el berbunca in fata blocului. Fereasca dumnezeu sa ajunga gasca lui Malin Bot la putere.

#50
epetroiu

epetroiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,530
  • Înscris: 05.08.2016

 fansat, on 22 iunie 2018 - 18:44, said:

  Eu nu pot sa inteleg de ce tot insista unii oameni sa ramana in politica, mai ales daca au si probleme penale ?

Oare?
Nu cumva uneori "problemele penale" sunt cautate dinadins, fortate si inventate daca nu sunt gasite, pentru a elimina personajul din politica?
Eu sunt sigur ca mecanismul odios al DNA si al judecatorilor "parteneri" poate gasi oricui cate ceva, la o adica. ORICUI. Nu ai facut /semnat nimic? Se leaga de ce ai spus, te baga la instigare, etc... poate ai spus ceva la misto, pac te-au inregistrat/aduc niste martori si construiesc un caz.

Edited by epetroiu, 22 June 2018 - 22:28.


#51
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018

 epetroiu, on 22 iunie 2018 - 22:24, said:

Eu sunt sigur ca mecanismul odios al DNA si al judecatorilor "parteneri" poate gasi oricui cate ceva, la o adica. ORICUI. Nu ai facut /semnat nimic? Se leaga de ce ai spus, te baga la instigare, etc... poate ai spus ceva la misto, pac te-au inregistrat/aduc niste martori si construiesc un caz.
Oricui care a comis o infractiune. Daca nu ai comis, n-are ce sa iti gaseasca.
Si pana acum singurii care se leaga de ce ai spus sunt PSD, care dupa ce te verifica la sange si nu iti gasesc nimic, trimit CNDC sa te amendeze cu 10.000 lei pentru simplul fapt ca pot.

Edited by lexis1, 22 June 2018 - 22:39.


#52
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,903
  • Înscris: 31.08.2006

 epetroiu, on 22 iunie 2018 - 22:24, said:

Oare?
Nu cumva uneori "problemele penale" sunt cautate dinadins, fortate si inventate daca nu sunt gasite, pentru a elimina personajul din politica?


                              Pai, tocmai. Nu-i pacat, daca tot se cred ei asa vanati si sunt martiri, sa renunte si sa-si gaseasca ceva de lucru in domenii in care sa nu mai aiba stres ? Ca doar se stie ca in multe cazuri politicienii oricum vor avea probleme. Dovada sunt ultimii aproape 30 de ani in care aproape ca n-a fost zi de la Dumnezeu sa n-auzim de  faptele vreunui corupt din politica. Intr-atat de interesanta e politica, incat e full de oameni certati cu legea.

#53
geostorm

geostorm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,115
  • Înscris: 03.12.2017
De pe facebook

Attached Files



#54
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007

 fansat, on 22 iunie 2018 - 17:29, said:

Ala din poza e cumva Daddy ? Dumnezeule, in ce hal arata....

 2015Dan, on 22 iunie 2018 - 17:40, said:

Posted Image El este. Probabil de asta au plâns pentru el unele doamne din PSD:
https://www.g4media....ul-unui-om.html


In cativa ani ... cre' ca va arata, din nou, asa: Posted Image


[ https://i.ytimg.com/vi/vVBlru-J9FE/hqdefault.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://pbs.twimg.com/media/CbCnIN9XIAI9ys1.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by sylvius, 23 June 2018 - 05:32.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate